Doğuma Hazırlık Oğluşumuza isim arıyoruz yardım lütfen..

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
İnşallah Allah gönlünüze göre versin ne güzel şimdiden bi isme karar vermiş olmak..şimdilik buraya yazılan isimlerden de bi liste çıkarıyorum artık olmadı kura çekicem☺️çok teşekkürler

Ben doğa ile ilgili bir isim koymak istiyorum, erkek olursa rüzgar kız olursa defne düşünüyoruz ama nasip...:)

Arkadaşlar eğer isim bulamazsam eşim dedesinin adını koyacakmış nolur yardım edin..anlamı da güzel olsun istiyorum..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ayenn bızım durum :KK43: bende erdem dıyorum esıme neymıs kucukken arkadası varmıs sumuklu erdem ne soylesem kulp buluyo bılerekmı yapıyo nedır ahmet olucak yoksa sızın dedenın ısmı ne

Ayenn bızım durum :KK43: bende erdem dıyorum esıme neymıs kucukken arkadası varmıs sumuklu erdem ne soylesem kulp buluyo bılerekmı yapıyo nedır ahmet olucak yoksa sızın dedenın ısmı ne

Valla az buçuk güzel bi isim olsa içim yanmıcak dedesinin ismi 'Durmuş' bu isim olmasın diye artık her isme razı olur oldum ama dediğin gibi herşeye bi bahane buluyo inşallah yavrum doğunca nüfusa gidip yine de kafasına göre yazdırmaz..Zannetmem yapmaz öyle bişey ama yine de insan endişeleniyo işte..

Valla az buçuk güzel bi isim olsa içim yanmıcak dedesinin ismi 'Durmuş' bu isim olmasın diye artık her isme razı olur oldum ama dediğin gibi herşeye bi bahane buluyo inşallah yavrum doğunca nüfusa gidip yine de kafasına göre yazdırmaz..Zannetmem yapmaz öyle bişey ama yine de insan endişeleniyo işte..

Senın dedenın adını duyunca ahmet yıne ıyımıs dedım :) bencede oyle bısey yapıp yazdırmaz umarım

merhaba,
Bizde dün öğrendik oğluşumuz olcağını,isim bulmak gerçekten zor.
son elemelerle aklımızdakiler Kuzey,Yağız,Toprak,Uraz,Ares,Çağan
Sizce hangisi güzel kızlarr

yigit ismi nasıl çok alişilmiş bir isimmi biz bu ismi duşunuyoruz ama tam karar veremedik

son haftalara girip hala isme karar verememiş bir hamile de benim sanırım. inşaallah birbirimize güzel isimler öneririz

X