Aldatılıyor muyum yoksa kurumtu mu

Düşünceniz nedir

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .

denzmavs

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2024
21
-11
19
Merhabalar arkadaşlar daha önceden aldatıldım sosyal medya üzerinden biryle sonra bi şans tanıdım ama çok şüpheleniyorum elimde kanıt yok yada bu nedenlerden diyeceğim bir şey yok ama eşim son zamanlarda mesai saatleri içerisinde daha az arıyor ya mesajlarıma anında cevap veriyor yada baya bir sonra cevap veriyor mesela sabah 12 den akşam 8 e kadar yazmıyor tabi bu saatler değişiyor ama aralıklar hep aynı bugğn de en son 4 te yazdı hala cevap yok arıyorum açmıyor hiçbir şekilde sosyal medyada aktif değil ben iş yerinden çıkıp biryere gittiğini düşünüyorum ikinci bir telefonu da olabilir hiç emin değilim sadece buna dayanarak bunları düşünüyorum ilgisi davranması hareketleri yanayayken çok normal hiçbirşwy yok üstelik ayrı kalmak istemediği için memlekete göndermiyo ama bu bişi değil benim için zatwn yapıyorsa iş yerindw halledip geliyordur napıyorsa lütfen yardım edin kafayı yiycem

Merhabalar arkadaşlar daha önceden aldatıldım sosyal medya üzerinden biryle sonra bi şans tanıdım ama çok şüpheleniyorum elimde kanıt yok yada bu nedenlerden diyeceğim bir şey yok ama eşim son zamanlarda mesai saatleri içerisinde daha az arıyor ya mesajlarıma anında cevap veriyor yada baya bir sonra cevap veriyor mesela sabah 12 den akşam 8 e kadar yazmıyor tabi bu saatler değişiyor ama aralıklar hep aynı bugğn de en son 4 te yazdı hala cevap yok arıyorum açmıyor hiçbir şekilde sosyal medyada aktif değil ben iş yerinden çıkıp biryere gittiğini düşünüyorum ikinci bir telefonu da olabilir hiç emin değilim sadece buna dayanarak bunları düşünüyorum ilgisi davranması hareketleri yanayayken çok normal hiçbirşwy yok üstelik ayrı kalmak istemediği için memlekete göndermiyo ama bu bişi değil benim için zatwn yapıyorsa iş yerindw halledip geliyordur napıyorsa lütfen yardım edin kafayı yiycem
Bir kere aldatan bir daha aldatır 🤷

Bir kere aldatan bir daha aldatır 🤷
Yani aldatıldığımı mı düşünüyorsunuz sizce ne yapıyor olabilir eşim asker nöbetçi olduğu zaman gemide kalıyo eve gelmiyo ben gemiden çıkıp biryere gittiğini düşünüyorum ikinci telefon olma ihtimalini bilmiyorum sadece aklıma geldi aradığımda kurcaldım uyuyordum kimse karışmamış nöbet tutmuştum çünkü dedi

Bu dediklerinize bakarak kesin bir şey denemez takip edin siz yine.🤷‍♀️
Ama bir kez aldatmışsa yine yapar.

İlk affetdiğinde gerçekten birdaha yapmaz mı dedin ?
Gerçekten bi daha yapmaz demedim o günden sonra hep güvensizlik oluştu çünkü zaten inkar etti yalanlar söyledi sürekli bide üste çıkmaya çalıştı boşanmaya kalktık beni ailesinin üzülmesini istemediğini söyleyip geri dönderdi ama asla itiraf etmedi ama o da çok iyi biliyor ne olursa olsun ona güvenmediğimi inanmadığımı çok iyi biliyor gğvendiğimi sanıyor ama asla güvenmiyorum çünkü ben o yalanları yeniş taklidi yaptım

Bide bu aralar bi dizi film video vasıtasıyla seni aldatsam naparsın ki özür dilerim geçer diyip duruyor bende ona tehditler söylüyorum öyle bir şey yaparsan böyle olur tarzında

Peki nasıl bu hisle başa çikabiliyorsun bir kadın olarak çok yıkıcı birşey gerçekten ailesinin üzülmesini istemedi diye niye geri dönsün onun ailesi senin gururundan daha mı önemliydi

Merhaba, öncelikle bu durumda hissettiklerinizi anlıyorum ve endişelerinizin ne kadar zorlayıcı olduğunu biliyorum. İçinizdeki belirsizlik ve kafa karışıklığı gerçekten sıkıntı verici olabilir. Ancak, önemli olan bu endişeleri açık bir şekilde dile getirmek ve birlikte çözüm aramaktır.

İlk olarak, eşinizle bu konuda samimi bir şekilde konuşmanız önemlidir. Endişelerinizi ve duygularınızı açıkça ifade edin ve ondan da dürüstlük bekleyin. Birlikte iletişim kurarak, aranızdaki güveni ve anlayışı yeniden sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda, karşınızdaki kişinin davranışlarını anlamak için kanıtlara dayalı bir yaklaşım benimsemek önemlidir. Sadece şüpheleriniz üzerine değil, somut delillere dayanarak hareket etmek daha doğru olabilir.

Bu süreçte sakin kalmaya ve kendinize güvenmeye çalışın. Endişelerinizi paylaşmak ve birlikte çözüm aramak, ilişkinizi daha da güçlendirebilir. Unutmayın, her zaman bir çözüm vardır ve bu zorluğun üstesinden birlikte gelebilirsiniz. 🌟

Evet yüne yapar güvenmiyorum ama nasıl kanıtlıycam onu da bilmiyorum bu aralar seni aladatsam napabilirsinki tarzında konuşuyor şakayla karışık
Bu cümleden belli. Yüzde yüz aldatıyor .
Bir kere affetti yine affedecek kafasına girmiş.
Ayrılmaya cesaret edemeyeceğinizi anlamış.
Eğer haklıysa yine affedecekseniz böyle yakalayıp affetmeyin iyice gurursuz duruma düşüyorsunuz

Bide bu aralar bi dizi film video vasıtasıyla seni aldatsam naparsın ki özür dilerim geçer diyip duruyor bende ona tehditler söylüyorum öyle bir şey yaparsan böyle olur tarzında
Çok arsızca bir laf etmiş. Bir fikrim yoktu ama böyle bir laf eden kişi size karşı mahcup değildir ve aynı haltları tekrar edecek demektir

Boşarsın olur biter napacaksın başka havalara bak ya🙄
Yook ben ona seni boşamam süründürürüm tüm ailene de rezil ederim tarzında şeyler söyledim
Peki nasıl bu hisle başa çikabiliyorsun bir kadın olarak çok yıkıcı birşey gerçekten ailesinin üzülmesini istemedi diye niye geri dönsün onun ailesi senin gururundan daha mı önemliydi
bem o yüzden dönmedim aslında çok seviyorum ve benim gideceğim bir kapım yok ben ailemle konuşmuyorum iki sene önce daramadağın olduk güçlüyüm onu unutabilirim hayatımdan çıkabilir ama korktum yani en başa dönmekten o eski berbat zamana geri dönmek istemedim o yüzden ona bi şans verdim kendi içimde

Bu cümleden belli. Yüzde yüz aldatıyor .
Bir kere affetti yine affedecek kafasına girmiş.
Ayrılmaya cesaret edemeyeceğinizi anlamış.
Eğer haklıysa yine affedecekseniz böyle yakalayıp affetmeyin iyice gurursuz duruma düşüyorsunuz
Yok bu sefer affetmem o kadar da değil

X