Aldatılıyor muyum yoksa kurumtu mu

Düşünceniz nedir

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
Sevdiğşm için bir şans daha vermiştim ona kendş içimde sonuçta kimse ömrünü adadığı adamı bir çırpıda silemez değil mi herşey o kadar olmuyor sevgiye aç değilsen ailen arkadaşların varsa atalabilimen için yanında olan insanlar varsa tabi kolay olur düşünmeden silersin herkesin bir hayat hikayesi var yaptığın yorum acımasızca

Acımasız değilim gerçekler bunlar.
Bir kere yapan herzaman yapar.
Şimdi net bilsen aldattığını bırakacakmısın?
Cevabı hayırsa bilmenin ne faydası var?

Şüpheyle yaşanmaz , takip edin emin olun ne yaptığından başka türlü öğrenemezsiniz

Yani aldatıldığımı mı düşünüyorsunuz sizce ne yapıyor olabilir eşim asker nöbetçi olduğu zaman gemide kalıyo eve gelmiyo ben gemiden çıkıp biryere gittiğini düşünüyorum ikinci telefon olma ihtimalini bilmiyorum sadece aklıma geldi aradığımda kurcaldım uyuyordum kimse karışmamış nöbet tutmuştum çünkü dedi
Esiniyin edevletinden ustune kayitli numaralara bakabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar daha önceden aldatıldım sosyal medya üzerinden biryle sonra bi şans tanıdım ama çok şüpheleniyorum elimde kanıt yok yada bu nedenlerden diyeceğim bir şey yok ama eşim son zamanlarda mesai saatleri içerisinde daha az arıyor ya mesajlarıma anında cevap veriyor yada baya bir sonra cevap veriyor mesela sabah 12 den akşam 8 e kadar yazmıyor tabi bu saatler değişiyor ama aralıklar hep aynı bugğn de en son 4 te yazdı hala cevap yok arıyorum açmıyor hiçbir şekilde sosyal medyada aktif değil ben iş yerinden çıkıp biryere gittiğini düşünüyorum ikinci bir telefonu da olabilir hiç emin değilim sadece buna dayanarak bunları düşünüyorum ilgisi davranması hareketleri yanayayken çok normal hiçbirşwy yok üstelik ayrı kalmak istemediği için memlekete göndermiyo ama bu bişi değil benim için zatwn yapıyorsa iş yerindw halledip geliyordur napıyorsa lütfen yardım edin kafayı yiycem
merhhaba hiç çalışma saatinde işyerine gittiniz mi tesadüfmüş gibi bi ugrama şansınız olur mu ki

Bide bu aralar bi dizi film video vasıtasıyla seni aldatsam naparsın ki özür dilerim geçer diyip duruyor bende ona tehditler söylüyorum öyle bir şey yaparsan böyle olur tarzında
senin tavrini ölcüyor yine affedermisin diyeki rahat rahat yapabilsin nasil olsa affedecksen diyedir diye düsünüyorum tersini düsünse kendisi affedebilirmiydi acaba ?

Sevdiğşm için bir şans daha vermiştim ona kendş içimde sonuçta kimse ömrünü adadığı adamı bir çırpıda silemez değil mi herşey o kadar olmuyor sevgiye aç değilsen ailen arkadaşların varsa atalabilimen için yanında olan insanlar varsa tabi kolay olur düşünmeden silersin herkesin bir hayat hikayesi var yaptığın yorum acımasızca
tmm bir kere effetiniz tekrarlarsada denenmisi denemeyeceksiniz bence aynisini tekrar tekrar yasatmaktan utanmayacak yada uslanmayacktir tecrübelerimle söylüyorum simdiki aklim olsaymis o zamanlarda aslinda ilk aldattiginda aldattigi yerde birakip gitmek varmis ...........

tmm bir kere effetiniz tekrarlarsada denenmisi denemeyeceksiniz bence aynisini tekrar tekrar yasatmaktan utanmayacak yada uslanmayacktir tecrübelerimle söylüyorum simdiki aklim olsaymis o zamanlarda aslinda ilk aldattiginda aldattigi yerde birakip gitmek varmis ...........
Evet bende pişman oldum ama kolay kolay silemedim çok Or geldi

Daha önce aldattı kabul ettiniz gene yaparmi soru bumu....işte kabul etmenin sonucu güvenin ölmesi....siz hep şüphe duyacaksınız elmayı çürüten kurt gibi ....Bilemem tabi aldatiliyormusunuz... Keşke yolunuza gitseydiniz kafanız rahat olurdu

X