Öğretmen-Veli yardımlaşma Topiği

Benimki de tarihçi. Öğretmenler pinti ve uyuzmuş, öyle diyor. O yüzden her yerde öğretmen olduğunu söylemiyor. Sanayiye falan gidince serbest meslek diyorajsjsjsj 😂
Haklı valla 😁 Maalesef öyle. Flörtlerimin yüzde doksanı öğretmendi ve çoğu elini cebine atmaktan imtina eden tiplerdi. Ay korkunçç😁

Asgahah o ne yasıyormuş yaa öyle😂
Bende de bir tane var komik olmayan videolar gönderiyor🙄
Ya bu hem sapık hem komik. Allah aşkına izleyin, adam telefon şakası yapıyor abaza dayılara. Bunlarla beni darlayan kız da Ötüken yazarı bu arada. İçi beni yakar sjsjsjks

Geçen sezon vardı ama bu sezon devam eder mi bilmiyorum. Bence okul idaresinin insiyatifinde bu. Bizim okul şehrin en iyi Anadolu lisesi. Puana denk falan çok bakmadılar. Daha düşük puanlı okullardan gelen depremzede öğrenciler kabul edildi. Ama bu sene ne yaparlar bilemiyorum.

kontenjan ayrılmıştı geçen yıl ancak bu yıl ne olur bilemiyorum. fakat detayı tam hatırlamamakla birlikte yerleştirme sürecinde de onlara bi ayrıcalık tanınmıştı yanlış hatırlamıyorsam. fakat tabi her şey bitti. çok gecikmişler. şu an gidip kendileri araştırmalılar meb den falan

Anladım, teşekkür ederim. Psikolojisi bozulmuştu. Ailesi de zorlamadı. Kendi evlerine de okullar kapandıktan sonra çıktılar. Düzenleri de yoktu. İlk geldiğinde ikna edilseydi Türkiye'nin en iyilerinden olan okula da girerdi. Neyse artık, üniversite için çabalar. Evine yakın bir liseye gidecek muhtemelen.

Haklı valla 😁 Maalesef öyle. Flörtlerimin yüzde doksanı öğretmendi ve çoğu elini cebine atmaktan imtina eden tiplerdi. Ay korkunçç😁
Benimki şu kriz sonrası pintileşti ama yine de rahatsız edici değil çok şükür. 😂

Merhaba hanımlar branş öğretmeniyim ve aynı zamanda veliyim. İlkokuldan anlamadığımı itiraf edeyim.

Çözemediğim bir sorun var. 1.sınıf kaydı için öğretmenlerimizden yaşadığım problem ile ilgili destek vermelerini rica ederim. Malumunuz adrese dayalı sistemde arkadaşımın adresine (eski adresime uygun yeni adresimize uymayan okulu istediğim için) adres değişikliği yaptım. Ancak maalesef arkadaşım okulun açılmasına 1 hafta kala bir sürü bahane ile kaydı almamı söyledi.

Gönülsüz iyilikten hep kötülük gördüm ve oyalama durumumun varken tabiki yapmadım adresi geri aldım ve tabiki ön kayıt yapsam da okullar başladı bu haftada sorun oldu.

Nakil sistemi kapalı bilgisi geldi. Bağışla halletmeye çalıştık ama okul müdürü söz vermiyorum %99 olur ama aksilik çıkarsa ücret iadenizi yaparız hocam dedi. Ancak salı gününü beklememiz gerekiyormuş halletmesi için.

2.seçenek için bir çözüm üretemiyorum ve içim de hiç rahat değil. Geçici kaydını çıkan okula şimdilik yaptım ve nakil alacağımı söyledim ama sorun çıkarsa ne yapacağımı hiç bilmiyorum. Konu hakkında bilgili meslektaşım beni bilgilendirirse mutlu olurum. 🌸
Merhaba Ortaokulda kizimi , adres olmadan sadece bagis ile yazdirdim. Bir kac hafta kaydi adresimize yakin olan okulda cikti ama biz bagis verdigimiz okula gonderdik. Mudur nakili daha aonra alabilecegini aoylemisti ve aldi da.

Merhaba Ortaokulda kizimi , adres olmadan sadece bagis ile yazdirdim. Bir kac hafta kaydi adresimize yakin olan okulda cikti ama biz bagis verdigimiz okula gonderdik. Mudur nakili daha aonra alabilecegini aoylemisti ve aldi da.
Bize de okul müdürü bunu söyledi ama söz vermiyorum demesi bile benim için ya olmazsa dedirten türden zira taa salıyı bekleyeceğiz. İnşallah dediğiniz gibi bizim de sorunsuz hallolur.

X