Öğretmenin tavrı

beceriksiz herifin teki
art niyeti olduğunu sanmıyorum ama boş konuşmayı çok seviyor
ve bunu da öğrencilerle ilişki kurmak falan sanıyor herhalde
sözlenme muhabbeti derste geçti muhtemelen sen uyurken, o da sen uyuduğun için sonradan söyleme gereği duydu
büyük haberi duymadın sen falan demesi söyleyiş biçimi çok aptalca
biz hocalarımızın ilişki durumlarını hiç bilmezdik, sevgilisi mi var sözlendi mi nişanlandı mı
seneler önce lisedeki sınıf öğretmenimizin nişanlandığını parmağındaki yüzükten anlamıştı kızlar
hocayı sıkıştırıklarında hoca mutlu ve gülerek söylemişti evet nişanlandım diye
hiçbir hocamızın kendiliğinden gelip böyle haber verir gibi söylediğini hatırlamıyorum
kötü niyetli bir öğretmen değil kesinlikle, onu ima etmek istemedim. sessiz olduğum için soru soruyordur zaten niye böylesin(ciddi, sessizsin) vs diye tabi ama hani pek de güler yüzlü samimi bir öğretmen değil. haberi söylerken de ciddi bir yüz ifadesiyle söyledi ki ben de o an güler yüzlü değildim konuşurken. öyle söyleyince bende bir an şaşırdım içimden dedim ne alaka şimdi, acaba hoca beni yanliş mı anladı soğuk olduğum yanında gergin hissettiğim için vs diye bu sefer ben utandım. daha da çekindim kendisinden. hayırlı olsun deseydim sorun yoktu, biraz da ben kendi kendimi rezil ettim. ondan dolayı biraz canım sıkıldı

kötü niyetli bir öğretmen değil kesinlikle, onu ima etmek istemedim. sessiz olduğum için soru soruyordur zaten niye böylesin(ciddi, sessizsin) vs diye tabi ama hani pek de güler yüzlü samimi bir öğretmen değil. haberi söylerken de ciddi bir yüz ifadesiyle söyledi ki ben de o an güler yüzlü değildim konuşurken. öyle söyleyince bende bir an şaşırdım içimden dedim ne alaka şimdi, acaba hoca beni yanliş mı anladı soğuk olduğum yanında gergin hissettiğim için vs diye bu sefer ben utandım. daha da çekindim kendisinden. hayırlı olsun deseydim sorun yoktu, biraz da ben kendi kendimi rezil ettim. ondan dolayı biraz canım sıkıldı
adamın psikolojik danışman olduğunu söyledin
çok düz mantık bi soru sorucam
psikoloji alanında eğitim almış biri sence bir insana , sen niye böylesin ya diye bir soru sorabilir mi ?

X