oldu da bitti maşallah :)) sünnet olduk :))

mşşalh birgu sonra özellikle sunnet olan o deilmiş gibi...
bizde allah bi zeval vermezse 2 sene sonra 4 yaşında istıoruz ama bakalım özenıo insan..
hayırlı olsun inşallah, damatlığını da görmen dileğiyle..
andina canım çok geçmiş olsun en iisini yaptınız valla büyümeden oldu da bitti büyüyünce zor oluyor kardeşimden biliyorum aklı yetmeden oldu minik bey maşallah batuyaaaa:))
andina hayırlı uğurlu olsun canım...Allahım damatlığınıda gösterir inşallah..
vallahi benimde gözlerim yaşardı okurken insan anne olunca bütün bebeklere hassasiyeti oluyo andina hayırlı lsun geçmiş olsun allah bizede nasip etsin maşallah oğluşun çok tatlı
[andinacığım çok geçmiş olsun
artık damat olur inşallah
/QUOTE]

canlarım çok saolun iyi dilekleriniz için , darısı tüm erkek analarının başına a.s.

maasallah yakısıklı adama
hayırlı olsun canım sen atlattın ama okurken gozlerım yasardı bız ne yapıcaz dıye
nedense ben amlıyathane ortamından korkuyorum ve benım mınık sıpam bıraz kucuk oldugundan genel anestezıden cok korkuyorum
uffff ıcım tuhaf oldu yıne allahım bızde hemencecık atalatabılsek keske

kalimerocum korkucak bişey yok inan , gerçekten çok sinir bozucu birşey o kapıda beklemek ama ileride çekeceği acıdansa orda beklemen daha iyi bence yerimseniben
doktoruyla da bi konuş istersen önce , onun da fikrini al sonra sünnet ettireceğin doktorla da konuş , ama minik olmasının etkileyeceğini sanmıyorum ben , önemli olan boyu kilosu diil ki gülüm sağlıklı olması yerimseniben

kalimerocum korkucak bişey yok inan , gerçekten çok sinir bozucu birşey o kapıda beklemek ama ileride çekeceği acıdansa orda beklemen daha iyi bence yerimseniben
doktoruyla da bi konuş istersen önce , onun da fikrini al sonra sünnet ettireceğin doktorla da konuş , ama minik olmasının etkileyeceğini sanmıyorum ben , önemli olan boyu kilosu diil ki gülüm sağlıklı olması yerimseniben

saol derincim , darısı başına kaydirigubbakcemile3

canııım çok geçmiş olsun gözleirm dolu dolu okudum vallahi senağlama neyseki sağ salim atlatmış yavrucum biz de bugün öğleden sonra gideceğiz son bir araştırma yapacağız ve allah izin verirse sünnetimiz de yarın olacak allah hepimize yardım etsin

ayy melekcim bi oğlumuz daha sünnet oluyo desene , canım Allah kolaylıkla kurtarsın diyim , insan beklerken falan çok üzülüyo ama sonrası çok kolay inan.. öpüyorum meleğini kocaman , sizin hikayeni de bekliyoruz sabırsızlıkla opuyorumnanaktan

maşallah canım.çok tatlı bir oğlun var Allah bağışlasın.Damatlığını göstersin Rabbim.

canım hayırlısı olsun ,geçmiş olsun .allah hep güzel günlerini göstersin.inş.

eylülcüm saol bitanem , Allah hepimize bebeklerimizin güzel günlerini göstersin..

maşallah canım.çok tatlı bir oğlun var Allah bağışlasın.Damatlığını göstersin Rabbim

çok teşekkür ederim , Aminnnnn hepimiz mürvetini görelim kerataların

zaten ben ufaklıgından korkmuyorum kı
ben bu kucuk bedene narkoz almasını ıstemıyorum
keske lokal anestezı ıle yapsalar ne super olurdu
uffff bu ay sonuna kalmadan bıtmesı gerekıyor ama ben cesaret edemıyorum

cnm cok gecmis olsun ve hayirli olsun.minik oglusun erkeklige adim atmis oldu :-))))
bende dogar dogmaz yaptirmak istemistim ama maalesef olmadi cunku sarilikla cok ugrastik sutum gelmedi normal dogum yapmama ragmen dikis agrilarim vs moralim cok bozuktu o donemde.ama insallah kisa dogru bizde yaptiracaz.yasina girerken oglusum sunnetli olur sanirsam ....

ooo maşallah.damatlığını da görürüz inşallah.
çok geçmiş olsun.ben bile heyecanlandım okurken

yağmurcum , sehacım , gulizcim çok saolun iyi dilekleriniz için... büyüyo valla bizim kasım erkekleri zemuszemus

Küçük adama geçmiş olsun...a.s.
Çok tatlı ya maşallah...:nazar:
Allah düğününü görmeyide kısmet eder inşallah...

bende 10 temmuzda çıkıcam , sabırsızlıkla o günü bekliyorum inşallah bi aksilik çıkmaz :Saruboceq:

Küçük adama geçmiş olsun...
Çok tatlı ya maşallah...
Allah düğününü görmeyide kısmet eder inşallah...

canım çoook saollll

X