oldu da bitti maşallah :)) sünnet olduk :))

kızlar hepinize teşekkür ederim iyi dilekleriniz için a.s.
Allah hepimize hep güzel şeylerini yaşatsın evlatlarımızın , hastalık , acı vermesin..

montesori dediğin gibi herşey çok güzel de ameliyathane kapısında beklemek insanı çok üzüyü ama yine de ben çok mutluyum yaptırdığıma..

estelcim , eğer erken yaşta yaptırmak istiyosan hiç düşünme yaptır derim gerçekten büyük rahatlık , herşeyden önce bebeğinin canı acımayacak , bence en önemlisi o , biz genel yaptırdık , çok araştırdım önceden hatta denizinanası da birçok doktor tanıdığına danıştı hepsi genel anesteziyi öneriyolar canım..

evet eşimin bir genel cerrah arkadaşı lokal anestezili sünnet hiç yapılmasın diye kampanya başlatmak lazım diyormuş hatta, çocuklara işkenceye son şeklinde:)

cnm cok gecmiş olsun umarım kısa zamanda ıyılesır mınık erkek :)
ama sankı sızın sunnet bıraz amelıyat havasında gecmıs gıbı aneztesı falan? bızımkı cok basıttı ne kan aldılar ne bı sey bolgesel uyusturdular 25 dakıkada halloldu gıttı. hanı hastaneye yatıs bekleme vs oyle formalıtelerde olmadı. neyse onemlı olan atlatmıs olmanız gecmıs olsun tekrardan

cnm cok gecmiş olsun umarım kısa zamanda ıyılesır mınık erkek :)
ama sankı sızın sunnet bıraz amelıyat havasında gecmıs gıbı aneztesı falan? bızımkı cok basıttı ne kan aldılar ne bı sey bolgesel uyusturdular 25 dakıkada halloldu gıttı. hanı hastaneye yatıs bekleme vs oyle formalıtelerde olmadı. neyse onemlı olan atlatmıs olmanız gecmıs olsun tekrardan

saol canım , biz genel yaptırdığımız için ameliyathanede oldu , anestezi söz konusu olunca da malum tahlil yapıyolar bi sorun olmasın diye yada bi hastalığı varsa görmek için sanırım , hayırlısıyla atlattılar ya önemli olan o , batuşun hiç ağrısı sızısı olmadı pek mutluyum o yüzden alkisalkisalkis

canım çok geçmiş olsun hemde hayırlı olsun batu bey erkekliğe adım atmış kurtulmuş maşallah.. çokta tatlı çıkmış..
yazdıklarını okurken bizim ameliyat maceramız aklıma geldi kaan bey 2,5 aylıkken kasık fıtığından ameliyat oldu aynı şeyleri yaşamışız... gece 4 ten sonra mama vermedik istedi zor durduruk.. oraya gittik kocaman önlüğü giydir diye verdiler oğlum içinde kayboldu.. hastabakıcı battaniyesine sar ameliyathane soğuk dedi sardım almaya geldiler hastabakıcı bu battaniye yetmez dedi kalın bir battaniye buldu getirdi kucağımda asonsöre bindik asonsör ameliyathanenin asonsörü buz gibi haklıymış aşağısı daha soğuk.. sonra bende önlük giydim dr bekledik ilk bizimki ameliyat olacaktı dr .gelince aldılar damar yolunu içerde takmışlar ben görmedim dışarda bekledik bir heyecanla kerem beyi bırakacak kimse yok oda yanımızdaydı yukarda hemşireler ve özel odada kalan bir hasta yakını aldı yanına sağolsun... 30-45 dk sonra çağırdılar içeri gittiğimde daha uyuyordu ve oksijen maskesini tuttum kafası küçük durmuyordu.. sonra uyandı çok az ağladı hemşireler heyecanlandıysan biz ilgilenelim yukarı çıkaralım dediler ama bırakmadım hep birlikte çıktık üzerini giydirdim 1,5 saat sonrada mamaya izin çıktı dr kontrolünden geçti ikindide evdeydik..
dr ameliyatdan önce sünnetide yapayım içinde dedi ama ikiz kardeşi ile birlikte sonra olsun diye istemedik..
gerçekten ne oralara düşürsün nede dr. suz bırakmasın zor işlermiş anlıyorum seni. ama sizin iyi tarafı erkek oldu küçük bey..:))
darısı bizim paşalara...

ay nazlıcım bi tuhaf oldum okurken , Allah dşürmesin hayatım oralara çok zor çoook ..
canım darısı başına , sende iki tane birden var , anacım biz biirnde öldük heyecandan sen napacan ikisiyle birden kaydirigubbakcemile5

canım hayırlı olsun,erkekkk mi oldu şimdi batucuk :)) maşallah kuzuya,Allah damat oluşunu da göstersin inşallah.yalnız keşke dedim kendi kendime,keşke doğar doğmaz yaptırsaydınız.biz daha cinsiyeti belli olmadan erkek olursa öyle yaptırıcaz diye karar almıştık.ama nasip işte kızımız oldu :))

Canım gecmıs olsun ayrıca hayırlı olsun bende aslında yaptırmak ıstıyorum ama esım henuz hayır dıyo kucuk dıyo bır turlu anlatamıyorum

mşşalh birgu sonra özellikle sunnet olan o deilmiş gibi...
bizde allah bi zeval vermezse 2 sene sonra 4 yaşında istıoruz ama bakalım özenıo insan..

canım hayırlı olsun,erkekkk mi oldu şimdi batucuk :)) maşallah kuzuya,Allah damat oluşunu da göstersin inşallah.yalnız keşke dedim kendi kendime,keşke doğar doğmaz yaptırsaydınız.biz daha cinsiyeti belli olmadan erkek olursa öyle yaptırıcaz diye karar almıştık.ama nasip işte kızımız oldu :))

öyle valla saphiracım erkek oldu minik adam kaydirigubbakcemile3
canım annem de doğumdan önce hep diyodu doğumda yaptır diye hatta başımın etini yedi ama ben kıyamadım o zamanlar çok minik canı acır diye düşündüm meğersem canı falan acımıyomuş ne bilim ben :kedi:
sonra kafamı duvarlara vurdum zati ah yaptıraydım keşke diye ama iş işten geçmişti neyse çok beklemeden yaptırdık gitti , çok da rahat atlattı kuzum maşallah :nazar:

Canım gecmıs olsun ayrıca hayırlı olsun bende aslında yaptırmak ıstıyorum ama esım henuz hayır dıyo kucuk dıyo bır turlu anlatamıyorum
canım benim yazımı okut , canı hiç acımıyo ki , büyüyünce daha kötü hem acı duyacak hemde ömür boyu hatırlayacak o acıyı :1no2:

mşşalh birgu sonra özellikle sunnet olan o deilmiş gibi...
bizde allah bi zeval vermezse 2 sene sonra 4 yaşında istıoruz ama bakalım özenıo insan..

canım hiç ağrısı sızısı olmadı o yüzden öyle neşeli , mevlüdünde çektim o resmi pek mutluydu , gelen seviyo giden seviyo , tüm gün uyutamadım bile şebek şebek güldü herkese sıpa :dance:

andina canım çok geçmiş olsun en iisini yaptınız valla büyümeden oldu da bitti büyüyünce zor oluyor kardeşimden biliyorum aklı yetmeden oldu minik bey maşallah batuyaaaa:))

maasallah yakısıklı adama
hayırlı olsun canım sen atlattın ama okurken gozlerım yasardı bız ne yapıcaz dıye
nedense ben amlıyathane ortamından korkuyorum ve benım mınık sıpam bıraz kucuk oldugundan genel anestezıden cok korkuyorum
uffff ıcım tuhaf oldu yıne allahım bızde hemencecık atalatabılsek keske

vallahi benimde gözlerim yaşardı okurken insan anne olunca bütün bebeklere hassasiyeti oluyo andina hayırlı lsun geçmiş olsun allah bizede nasip etsin maşallah oğluşun çok tatlı

canııım çok geçmiş olsun gözleirm dolu dolu okudum vallahi senağlama neyseki sağ salim atlatmış yavrucum biz de bugün öğleden sonra gideceğiz son bir araştırma yapacağız ve allah izin verirse sünnetimiz de yarın olacak allah hepimize yardım etsin

X