Olgunlaşmamış adam...

ASEES

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2023
5
2
27
Selam kızlar, ciddi bir ilişkim var nışan düşünüyoruz. Ben batı kültürü o iç anadolu bazı kültür çakışmalarımız var, bana ayak uyduruyor ben 27 yaşındayım o 34 yaşında bazı hareketleri hiç hoşuma gitmiyor açıkçası yani tolere edilebilecek şeyler ama yinede yazmak istedim.. Ben ona karşın daha rahat daha serbest biriyim olayları ya da düşünceleri tartışmaya döndürmeden orta yolu bulup kapatırım ama o genel olarak daha tartışmaya meyilli en ufak şeyleri büyütüp dallanıp budaklandırmayı çok seviyor bana göre bu olgunluk değil. Erkekler geç mi olgunlaşıyor kadınlara göre ?

Selam kızlar, ciddi bir ilişkim var nışan düşünüyoruz. Ben batı kültürü o iç anadolu bazı kültür çakışmalarımız var, bana ayak uyduruyor ben 27 yaşındayım o 34 yaşında bazı hareketleri hiç hoşuma gitmiyor açıkçası yani tolere edilebilecek şeyler ama yinede yazmak istedim.. Ben ona karşın daha rahat daha serbest biriyim olayları ya da düşünceleri tartışmaya döndürmeden orta yolu bulup kapatırım ama o genel olarak daha tartışmaya meyilli en ufak şeyleri büyütüp dallanıp budaklandırmayı çok seviyor bana göre bu olgunluk değil. Erkekler geç mi olgunlaşıyor kadınlara göre ?

34 yaşına gelmiş adam daha ne kadar olgunlaşacak. Kültürden dolayı aranızdaki farklılıkları olgunlaşma ile karıştırmayın. Birbirinizle kafa yapılarınız uymuyor ki hareketleri ters ve tuhaf geliyor. Orta noktada buluşamıyorsanız birbirinizi tolere edemiyorsanız evlilikte bunu hiç tolere edemezsiniz

sadece kültürle alakalı yada erkeklikle alakalı değil karakter meselesi kaosla besleniyor demekki bende 34 yaşındayım mesela bende kaos severim bilmiyorum beni heyacanlandırıyor inişler çıkışlar

Kaç yaşında olgunlaşacak 50 yaşında mı :ruh:

Konuya geleyim bence durumun olgunlukla pek alakası yok sankim, kültür uyumsuzluğu yaşıyorsunuz. Muhtemelen ailesi, çevresi ve dahi kendisi ataerkil insanlar, Egeli kadınlar ise sosyal hayata aktif ve erkeklere eşit olarak katılıyor. Şimdi eh arada bir konuşuyor ne yapalım dersin konu sahibesi ama sonra bu mağara adamıyla niye evlendim dersin bence iyice düşün evlenmek için acele etme.

Her ruhun yaşı ve deneyimleri farklıdır.
Daha bazı şeyleri deneyimleyememiş demek ki.
Genç ruh denir bunlara. Beden yaşıyla ilgisi yoktur.

Daha bu aşamada sinirinizi bozuyorsa, birlikte yürüyeceğiniz bayat yolu sizi zorlayabilir. İyice düşünmelisiniz.

28 den sonra zaten normalde insana bi olgunluk çöküyor 34erkk icingecbence

Kaç yaşında olgunlaşacak 50 yaşında mı :ruh:

Konuya geleyim bence durumun olgunlukla pek alakası yok sankim, kültür uyumsuzluğu yaşıyorsunuz. Muhtemelen ailesi, çevresi ve dahi kendisi ataerkil insanlar, Egeli kadınlar ise sosyal hayata aktif ve erkeklere eşit olarak katılıyor. Şimdi eh arada bir konuşuyor ne yapalım dersin konu sahibesi ama sonra bu mağara adamıyla niye evlendim dersin bence iyice düşün evlenmek için acele etme.
Evet mesela örneklerdireyim, ben karşımdakiyle konuşurken kız yada erkek farketmez gözünün içine bakarak konuşurum onu dinlediğim anlaşılır dikkatimi veririm sosyal çevrem geniştir ilk aşamada bunu kaldıramadı bizim oralarda erkeklerin gözünün içine bakılmaz kadınlar yere bakarak konuşur işte yüzüne bak ama gözünün içine bakma yanlış anlaşılır bilmem ne bana çok saçma geldi, bana normal gelen şeyler ona anormal geliyor çok baskıcı değil öyle bi yapısı yok illaha benim dediğim olacak diyemez demiyorda eğlenmeyi gezmeyi seviyor hayatı yaşamayı seviyor benim gibi pozitif artı yönleri eksi yönlerini kapatıyor ilk başta çok zorlandık sonradan ikimizde birbirimize saygı duyup yola devam etmeye karar verdik

Son düzenleme:
Çoğu erkek resmilesene kadar çok tatlı davranır.
Bu adam baştan açık oynamış kartları.

sadece kültürle alakalı yada erkeklikle alakalı değil karakter meselesi kaosla besleniyor demekki bende 34 yaşındayım mesela bende kaos severim bilmiyorum beni heyacanlandırıyor inişler çıkışlar
Tabi tek düze emekliler gibi yaşamamak lazım o konuda haklısın inişli çıkışlar her ilişkide olabiliyor haksız olduğunda kendini geri çekip alttan alıyor :))

Evet mesela örneklerdireyim, ben karşımdakiyle konuşurken kız yada erkek farketmez gözünün içine bakarak konuşurum onu dinlediğim anlaşılır dikkatimi veririm sosyal çevrem geniştir ilk aşamada bunu kaldıramadı bizim oralarda erkeklerin gözünün içine bakılmaz kadınlar yere bakarak konuşur işte yüzüne bak ama gözünün içine bakma yanlış anlaşılır bilmem ne bana çok saçma geldi, bana normal gelen şeyler ona anormal geliyor çok baskıcı değil öyle bi yapısı yok illahe benim dediğim olacak diyemez demiyorda eğlenmeyi gezmeyi seviyor hayatı yaşamayı seviyor benim gibi pozitif artı yönleri eksi yönlerini kapatıyor ilk başta çok zorlandık sonradan ikimizde birbirimize saygı duyup yola devam etmeye karar verdik
Yol yakınken bırakın. Evlenince daha cesurca müdahalelerde bulunacak, şimdi biraz geri basıyor çeker gidersiniz diye, evlenince nasılsa koltuğumun altında diye üstünüze gelmekten çekinmeyecek.

Yol yakınken bırakın. Evlenince daha cesurca müdahalelerde bulunacak, şimdi biraz geri basıyor çeker gidersiniz diye, evlenince nasılsa koltuğumun altında diye üstünüze gelmekten çekinmeyecek.
Önümüzdeki birkaç ay kritik mobilya falan aldık bakalım hayırlısı..

30 a kadar gelip hatta geçip olgunlaşmamissa beklentin hayal bence.Birbirinizi olduğu gibi kabul edin ya da etmeyin.

X