Olgunlaşmamış adam...

Bu tipler mezarda belki olgunlaşır benim ex böyleydi korona gördü deprem yaşadı çekirdek ailesinden iki kişi öldü hala olgunlaşamadı ömrün tükenir çok yıpranırsın yol ver gitsin

Erkekler geç mi olgunlaşıyor kadınlara göre ?
Bir kısmı evet geç olgunlaşıyor, bir kısmı da anasının memesinden asla düşmüyor.
Fakat 34 yaş zaten olgun bir yaş, karakter filan oturmuş artık daha nereye büyüyecek adam..
"What you see is what you get" diye bi laf var ingilizcede, kısaca "Malzeme bu.". Adam daha olgunlaşmayacak, karakteri değişmeyecek. Siz bu karaktere ömür boyu sabredebilir misiniz, onu düşüneceksiniz..

Selam kızlar, ciddi bir ilişkim var nışan düşünüyoruz. Ben batı kültürü o iç anadolu bazı kültür çakışmalarımız var, bana ayak uyduruyor ben 27 yaşındayım o 34 yaşında bazı hareketleri hiç hoşuma gitmiyor açıkçası yani tolere edilebilecek şeyler ama yinede yazmak istedim.. Ben ona karşın daha rahat daha serbest biriyim olayları ya da düşünceleri tartışmaya döndürmeden orta yolu bulup kapatırım ama o genel olarak daha tartışmaya meyilli en ufak şeyleri büyütüp dallanıp budaklandırmayı çok seviyor bana göre bu olgunluk değil. Erkekler geç mi olgunlaşıyor kadınlara göre ?
İç Anadolu'da batıda onu bilin de

İnsan, yaşadığı coğrafyanın kültürüyle yoğrulur ve karakterini şekillendiren etkenlerin çoğunu oradan edinir.
Yani tavır ve karakter başka şeyler.
34 yaşına gelmiş bir erkek, erginliğe erişmiştir zaten. Size uymayan davranışlarının ileride değişeceğini düşünüyorsanız, size kötü bir haberim var. Değişmeyecek.
Bizler bazı davranışlarımızı, karşımızdaki insana verdiğimiz değer ölçüsünde törpüleriz. Aynı iki konuda, insanın eşine ve çocuğuna tavrı ile, herhangi birine (atıyorum bir komşuya) göstereceği tepki aynı olmaz. Önem verdiğimiz kişilere karşı daha uzlaşmacı oluruz.
Önem derecesinde değerlendirme yapabilirsiniz siz de.

Kısıtlama, darlama, abartı kıskançlık; kavga etme, hesap sorma… bunlar ve benzeri mağaramsı davranışlar öyle zamanla olgunlukla değişmez kaldı ki adam daha ne kadar olgunlaşacak 34 yaşına gelmiş

Selam kızlar, ciddi bir ilişkim var nışan düşünüyoruz. Ben batı kültürü o iç anadolu bazı kültür çakışmalarımız var, bana ayak uyduruyor ben 27 yaşındayım o 34 yaşında bazı hareketleri hiç hoşuma gitmiyor açıkçası yani tolere edilebilecek şeyler ama yinede yazmak istedim.. Ben ona karşın daha rahat daha serbest biriyim olayları ya da düşünceleri tartışmaya döndürmeden orta yolu bulup kapatırım ama o genel olarak daha tartışmaya meyilli en ufak şeyleri büyütüp dallanıp budaklandırmayı çok seviyor bana göre bu olgunluk değil. Erkekler geç mi olgunlaşıyor kadınlara göre ?
Kusura bakmayın da adamın g**ünün kılı ağarmış daha ne olgunlaşması? Sizden 7 yaş büyük adam olgunlaşmamış geliyorsa o adamda sıkıntı var. Aman daha olgunlaşmamış, düzelir diye kandırmayın kendinizi

Evet mesela örneklerdireyim, ben karşımdakiyle konuşurken kız yada erkek farketmez gözünün içine bakarak konuşurum onu dinlediğim anlaşılır dikkatimi veririm sosyal çevrem geniştir ilk aşamada bunu kaldıramadı bizim oralarda erkeklerin gözünün içine bakılmaz kadınlar yere bakarak konuşur işte yüzüne bak ama gözünün içine bakma yanlış anlaşılır bilmem ne bana çok saçma geldi, bana normal gelen şeyler ona anormal geliyor çok baskıcı değil öyle bi yapısı yok illaha benim dediğim olacak diyemez demiyorda eğlenmeyi gezmeyi seviyor hayatı yaşamayı seviyor benim gibi pozitif artı yönleri eksi yönlerini kapatıyor ilk başta çok zorlandık sonradan ikimizde birbirimize saygı duyup yola devam etmeye karar verdik
Ben iç anadolunun tam ortasındayim. Esim de öyle hic bu sekil bi konuşma geçmedi aramızda 😁.tesettürlüyum dikkat ederim ona rağmen. Kızımı da asla bu şekilde yetiştirmem. Bunun kültür ile alakası yok başka şeylerle alakası var. Yani iç anadolu yazmışsıniz ama yazdiklarinizla iç anadolu kültürünün ilgisi yok. Siz uyumsuz bir çiftsiniz sadece.

X