olmad.....baaramadm....lmek istiyorum

maprvılı slm ben sana daha once de de yazmıştım ve uzulerek bakıyorum sa hala aynı yerdesın ne yazıkkı senı en ufak bırseyı uzmeyı ızın verıyorsan eger bu şekılde senınle işimız var demekkı.bende enver beye gıdıyorum transfer sonrasında yoktun demıştın transfer dedıgımız sey cok basıt bırsey onemlı olan yumurtalarının toplanmasını gıtmış oldugumuz hastane ekıp halınden çalıştıkları lçln hepsıde profesyonel ınsanlar bunu unurma sımdı bırıncı kural: doktoruna guvenmelısın ınancını ı-yıtırmemelısın 2.cısı herkeze kulak asmamaya ogrenmelısın hala ılk gunun gıbı çevrene bakarak yasıyorsun hıç bır sekılde moralın bozulmasını sakın ama ızın vermeeeeeeee...her onde pozıtıf bakkkkkk cnm. onumuzdekı ay bende başlıyorum daha onceden de degım gıbı tutar tutmaz orasını allah bılır onemlı olan hazır olmak.ucunda olummmmmm yokkkkkkkkk.bıran once kendını topla ve guçlu olllll.ben zayıf ınsankardan nefret edıyorummmmmmm.

maprvılı slm ben sana daha once de de yazmıştım ve uzulerek bakıyorum sa hala aynı yerdesın ne yazıkkı senı en ufak bırseyı uzmeyı ızın verıyorsan eger bu şekılde senınle işimız var demekkı.bende enver beye gıdıyorum transfer sonrasında yoktun demıştın transfer dedıgımız sey cok basıt bırsey onemlı olan yumurtalarının toplanmasını gıtmış oldugumuz hastane ekıp halınden çalıştıkları lçln hepsıde profesyonel ınsanlar bunu unurma sımdı bırıncı kural: doktoruna guvenmelısın ınancını ı-yıtırmemelısın 2.cısı herkeze kulak asmamaya ogrenmelısın hala ılk gunun gıbı çevrene bakarak yasıyorsun hıç bır sekılde moralın bozulmasını sakın ama ızın vermeeeeeeee...her onde pozıtıf bakkkkkk cnm. onumuzdekı ay bende başlıyorum daha onceden de degım gıbı tutar tutmaz orasını allah bılır onemlı olan hazır olmak.ucunda olummmmmm yokkkkkkkkk.bıran once kendını topla ve guçlu olllll.ben zayıf ınsankardan nefret edıyorummmmmmm.

Arkadaşlar,

Uzun zamandır bu atışmayı izliyorum , karışmamak için yazmadım ama sonunda belki de bir iki laf edebilirim diye düşündüm..

Deniz ne güzel söylemiş, herkesi farklı hislerinden ötürü anlamak ve hissettiklerine saygı duymak lazım. Bu süreç sinir bozucu, sıkıntılı, insanı yıpratan ve sanki yanlızmış hissi veren bir süreç. Kimisi çok savaşçı olur kimisi aşırı duygusal, kimisi agresifleşir kimisi kendisi güçsüz hisseder.ç Bun hislerin biri ne kadar normalse öbürü de normal..% 100 doğru diye birşey yok. Verdiğimiz fikirlerde doğruluk payı olan çok şey olabilir ama kullandığımız ifadeler haklıyı haksız yerine geçiriyor kimi zaman....

Nasıl bir ifade ki bunlar ben anlayamıyorum, böyle negatifleşerek nasıl bir fikir vermeyi düşündüğünüzü çözemedim. " Böyle üzülmene izin vereceksen senle işmiz var demektir " ........Ben zayıf insanlardan nefret ediyorummmmmm
Nasıl ifadeler bunlar ??????? Kimse kimseyi sevmek veya burda yazdıklarından dolayı beğenmek zorunda değil , ama birisine sen zayıfsın senden nefret ediyorum haline bakarak demek de biraz ağır oluyor.. Yazdıklarınıza tepki veya beğenmemezlik yapılırsa niye fikrimi soruyorsun ki diye çıkışıyorsunuz ama sizin " senden nefret ediyorum ifadene karşılık da HAKLISIN CANIM denmesini beklemiyorsunuzdur umarım.

Hepinizin fikrine saygım var, beğenip beğenmemenize de saygım var, olabilir siz karşı tarafı haksız / olumsuz bulabilirsiniz ama bırakın insanlar belki de yanlızlık hissettikleri ve çevresi ile paylaşamadığı şeyleri burda paylaşırken tedirgin olmasınlar. Eğer hepimiz çoookk güçlü olsa idik bu süreçleri, veyahut bu forumda tanımadığımız insanlara yazdığımız başka konuları kendi içimizde tek başına çözer halleder konuşmazdık zaten.Buraya her yazı yazanın bir paylaşım içinde olduğunu unutmayalım, bugün bana lazım olan şey yarın size gerekebilir.

Hepinize saygıyla,a.s.

seranacımmmmmmmm çok guzel dedın canım..............cuman mubarek ols....................

X