Ölü doğum yapan anneler ne kadar süre sonra hamile kaldınız

Bunebunee

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2022
13
3
22
Hanımlar ben 7 ay önce 35 haftalık bebeğimi ölü doğum yaptım yani sezeryan oldum 2.bebegimdi beni elektrik çarptı ve bebeğim maalesef karnimda öldü çok üzülüyorum her gün ağlıyorum 2 gün önce yine mezarina gittim küçük kuşumun hemen bidaha bebeğim olsun istiyorum doktor 6 ay sonra denemeye basla.dedi ama içimden bı ses bidaha hamile kalamayacağımi söylediği için 4.aydan beri korunmuyoruz ama 3 aydır olmadı bu ay yine adet oldum çok üzülüyorum benim gibi ölü doğum yapıp hemen hamile kalan oldumu yada hamile kalmak için ne yaptınız çok dua ediyorum Allah biliyor ya çok içim yaniyor geçen ay çok taktım kafaya adet oldum bu ay hiç takmiycam diyorum yinede internette deli gibi araştırma yapıyorum napicam ben sizler kaç ay sonra gebe kaldıniz

Ah canım rabbim sabır versin bundan 1 yıl 5 ay önce aynı haftada kaybettim bebeğimi çok zor sana ne desem can yakacak biliyorum konuşmak istersen her zaman arayabilirsin bilirim seniçok çok anlıyorum

Ah canım rabbim sabır versin bundan 1 yıl 5 ay önce aynı haftada kaybettim bebeğimi çok zor sana ne desem can yakacak biliyorum konuşmak istersen her zaman arayabilirsin bilirim seniçok çok anlıyorum
Tekrar ne zaman hamile kaldınız acaba öğrenebilir miyim yani aradaki süre ne kadar ben de aynı durumu yaşadım 😔

Hanımlar ben 7 ay önce 35 haftalık bebeğimi ölü doğum yaptım yani sezeryan oldum 2.bebegimdi beni elektrik çarptı ve bebeğim maalesef karnimda öldü çok üzülüyorum her gün ağlıyorum 2 gün önce yine mezarina gittim küçük kuşumun hemen bidaha bebeğim olsun istiyorum doktor 6 ay sonra denemeye basla.dedi ama içimden bı ses bidaha hamile kalamayacağımi söylediği için 4.aydan beri korunmuyoruz ama 3 aydır olmadı bu ay yine adet oldum çok üzülüyorum benim gibi ölü doğum yapıp hemen hamile kalan oldumu yada hamile kalmak için ne yaptınız çok dua ediyorum Allah biliyor ya çok içim yaniyor geçen ay çok taktım kafaya adet oldum bu ay hiç takmiycam diyorum yinede internette deli gibi araştırma yapıyorum napicam ben sizler kaç ay sonra gebe kaldıniz
Benim acım daha çok taze inşallah senin gibi bu zaman çabuk geçer ve tekrar hamile kalırım başın saolsun şeninde en kısa sürede inşallah hamile kalırsın.

Teşekkür ederim Allah hepimiz için hayırlısını versin inşallah sende sabırlı olmaya çalış zamanla biraz sakinliyor insan ben hala her gün ağlıyorum ama kader kısmet

Tekrar ne zaman hamile kaldınız acaba öğrenebilir miyim yani aradaki süre ne kadar ben de aynı durumu yaşadım 😔
Ben tekrardan hamile kalamadım yaş önemli bir faktör dr lar 1 yılın benim için yeterli olduğunu söylemişlerdi dikişlerimi kontrol ettirdim şu an bi sıkıntı yok ama ben inanılmaz kokuyorum yaşın genç bu senin için büyük avantaj rabbim doğru zamanda zahmetsiz nasip etsin inşallah puhtılaşma testlerini mutlaka yaptır ben yaptırdım sebep pıhtılaşma çıktı hakkında hayırlısı olsun tez zamanda dolsun kucağın 🤲

Ben tekrardan hamile kalamadım yaş önemli bir faktör dr lar 1 yılın benim için yeterli olduğunu söylemişlerdi dikişlerimi kontrol ettirdim şu an bi sıkıntı yok ama ben inanılmaz kokuyorum yaşın genç bu senin için büyük avantaj rabbim doğru zamanda zahmetsiz nasip etsin inşallah puhtılaşma testlerini mutlaka yaptır ben yaptırdım sebep pıhtılaşma çıktı hakkında hayırlısı olsun tez zamanda dolsun kucağın 🤲
Sürekli kontrole gideceğim ve farklı doktorlar olacak tabiki özel devlet farketmez yaşım 27 ama hiç fark etmez yaş aynı acı yara aynı yara tek temennim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar rabbimin de isteğiyle inşallah. 1 yılın dolmuş benim daha yolum uzun 😔 bu süreç nasıl geçecek bilmiyorum. Çok huzursuz ve istekliyim çokça sabıra ihtiyacım var. Hala oksapar iğne kullanıyorum 40 güne az kaldı. Vücudun da değişiklikler oldu mu kan pıhtılaşmasından dolayı ben de anormal görünen bir şey yoktu ödem vardı birtek. Senin ki genetiklemi alakalı yoksa gebelikten kaynaklanan bir durum mu benimle paylaşır mısın ne yapmam gerek bu süreçte nasıl ilerlemeliyim?

ben 8 ay sonra hamile kalmıştım, doğurduğumda da 34 yaşındaydım...ilk doğum sezeryandı 2.doğum için bu yüzden 6 ay beklemem söylendi 6 aydan önce hamile kalırsan kürtaj olursun dediler bu yüzden acele etmedim...acınız çok taze Rabbim sabrını veriyor, bu arada benim bebeğim 39.hafta 5.günde vefat etmişti (doğum sancılarım başlar başlamaz)

25 haftalık ölü doğum yaptım bende ama normal doğum ile,Dr bana 6 ay ara ver rahim dinlensin dedi ama sizin sezeryanmis 1 sene diyorlar doktorlar ara için,sonuçta rahim kesiliyor dışarıdan iyileşmiş olsa da iç organların iyileşmesi zaman alıyor,çok geçmiş olsun size de😔 inşallah sonrakini kucağınıza sağlıkla alırsınız

Üzülmeyin dua edin sizden daha kötü durumda olanlar var.. akrabam iki kere sezeryanla dogum yapti cocuk dogduktan 1 2 hafta sonra öldü yani cocugu aliyor kucagina besliyor uyuturuyor kokusunu içine çekiyor ama sonra cocuk ölüyor Allah hiç bir anneye bunu yaşatmasın çoook zor bir durum ben 5 aylıkken bebeg büyümedigi için almışlardı çok üzülmüştüm ama o kızı duyunca halime şükr ettim şuanda o kız korunmadigi için yanlışlıkla hamile kalmış gene alacaklar bebegini.. Allah her evlad sahibi olmak isteyen iyi kalpli insanlara yardım etsin İnşaAllah gözü yaşlı bırakmasın. Size tavsiyem tüm kotnrollerden geçin Ginetik gematolog vs hepsinden birini bile ihmal etmeyin. Ve ilişki yaşadığınız zaman hamileligi aklınızdan çıkarın sadece kendi zevkinize odaklanın ben öyle yaptım ve oldu sadece zevk için beraber oldum ve test falanla kendimi strese sokmadım tutmuşsa tutmuşdur dedim ve şükür Tuttu Allah sonuna kadar iyi olmayı nasip eder inşallah. Sizede geç olsun güç olmasın diliyorum Gönlünüz ne zaman isterse o zaman bebeginiz olur inşallah 😇

Başınız sağolsun benimde 29 haftalikta tetaniz asisindan sonra bebegimin kalbi durdu ölü dogum yaptim dr korunma istersen korunmak istersende 3 ay dedi ilk bebegimin di 4 ay oldu her gttim hersey yolunda ama bn öldükten sonra genetik test ne gerekliyse yaptim birsey cikmadi

X