Ömrümün Kalan Yarısını Kronik Ögrenci Olarak Gecirmek İstemiyorum

kesinlikle devam et. dondurursan daha çok soğuyabilirsin. Bir arkadaş demiş videoları izle diye bence de çok iyi fikir. Şimdi kimse kolay iş bulamıyor, iş şartlarını bitirince düşünürsün. Bir şey sorucam okul iki yılık mı 4 yıllık mı? iki yıllıksa zaten bir senesi geçmiş, 4 yıllıksa bırakıp senin ilgini çeken ataması olan başka bir bölümden devam edebilirsin. Kardeşin tabi ki sana yardım edecek. Üstelik eğitim başka bir şeye benzemez senede 600 tl için bu kadar emeğini çiğneme

2 yıllıkta mecburen derslerden kaldigim ocin seneye sarkti zaten Allah var 2 yildir hic soylenmeden kendisi destek oldu ama ben her dersten kaldikca kayit icin her odeme yaptiginda yerin dibine giriyorum sanki

Zaten simdi alım vs olmuyor hatta tanidifim bilir kisilwr cok olumsuz konusuyor o yuzden bende en azindan imkanim oldugunda devam ederim diye dusunuyorum

Bence yaşı hiç sorun etme çevremde kaç kişi var yaşları ileri üniversiteye başlamışlar açıköğretimden. Sen bence örgüne hazırlan bak sağlık sektöründen iki yıllık bir yer bile sana iş sahibi olmanı sağlar belki devlet olmaz hemen ama özelde bulursun. Onlar için çalış derim.

X