Popüler Konu Öncesi ve sonrası burun estetiği fotoğraflarınız

Çook teşekkür ederim inşAllah senin daha güzeli olur. Henüz yıl değil 1.5 ay oldu, maşAllah'ını alırım :) Doktorum iyi cıktı şansıma

Selamlar herkese.Benimde 1 ayım doldu bugün.Kendi konumda detaylı paylaştım ama burada da paylaşmak istedim.Gözüm alıştığı icin mi bilmiyorum burnum büyük geliyor gözüme.Evet şiş odemlerim var dokununca bile hissediyorum.Doktorumla burun ucuna dokunmadan kemerli kısma kavis verelim diye anlaştik.3k-2k arası dogal ama cektigim aciya degsin bi burun olsun istedim.Ama sanki burun ucum uzun kaldi o yüzden büyük gözükuyor gibi.Dışarıdan görenler olarak sizin şeffaf yorumlariniza ihtiyacım var :KK43:Eki Görüntüle 2572302 Eki Görüntüle 2572303 Eki Görüntüle 2572304 Eki Görüntüle 2572305
ben çok begendim doktorunuz kimdi :)

Çook teşekkür ederim inşAllah senin daha güzeli olur. Henüz yıl değil 1.5 ay oldu, maşAllah'ını alırım :) Doktorum iyi cıktı şansıma
Burnunuzdaki ödemler tam olarak ne zaman inmeye başladı? Şekli ortaya çıktı? Benim bugün tam 3 ay oldu. Hala çok şiş ve ucu geniş.

Burnunuzdaki ödemler tam olarak ne zaman inmeye başladı? Şekli ortaya çıktı? Benim bugün tam 3 ay oldu. Hala çok şiş ve ucu geniş.
Benim tam olarak 1,5 ay sonra ödemler inmeye ve şekillenmeye başladı aslında hala var su an 2,5 ay oldu. Bunlar akşam çekimleri, sabahları kalktığımda daha şiş oluyor tabii ki. Bir de ben ödemler için bromelain ekstresi kullandım. O çok fayda etti, buna rağmen bir de bol bol ananas yedim. Ödemleri çok azaltıyor tavsiye ederim :)

Benim tam olarak 1,5 ay sonra ödemler inmeye ve şekillenmeye başladı aslında hala var su an 2,5 ay oldu. Bunlar akşam çekimleri, sabahları kalktığımda daha şiş oluyor tabii ki. Bir de ben ödemler için bromelain ekstresi kullandım. O çok fayda etti, buna rağmen bir de bol bol ananas yedim. Ödemleri çok azaltıyor tavsiye ederim :)
Benim de öyle sabahları çok daha şiş oluyor. Benim 3 ay olmasına rağmen çok ödemli fakat burun ucum kalın derili, sanırım ondan kaynaklı. Çok ananas yedim, maydanoz suyu filan yaptım ama inmedi. Bromelain ekstresini bir arkadaşta burada tavsiye etmişti. Ananaslı bir takviye sanırım? Alerjin varsa dikkat et demişlerdi. Çok geçmiş olsun tekrardan bu arada güle güle kullanın, çok güzel olmuş 😌

Çok
Benim de öyle sabahları çok daha şiş oluyor. Benim 3 ay olmasına rağmen çok ödemli fakat burun ucum kalın derili, sanırım ondan kaynaklı. Çok ananas yedim, maydanoz suyu filan yaptım ama inmedi. Bromelain ekstresini bir arkadaşta burada tavsiye etmişti. Ananaslı bir takviye sanırım? Alerjin varsa dikkat et demişlerdi. Çok geçmiş olsun tekrardan bu arada güle güle kullanın, çok güzel olmuş 😌
Çok teşekkür ederim bende sizin burnunuzu çok beğendim 6 ay tamamlanınca çok daha güzel oturacak belli. Güle güle kullanın simdiden :) bromelaini de mutlaka alın derim arkadaşıma da tavsiye ettim o da çok memnun kaldı ve evet ananaslı bir takviye. Sadece ananasın bile inanılmaz ödem atıcı yanı var bu takviyede daha fazlasını alıyorsunuz :)

Çok

Çok teşekkür ederim bende sizin burnunuzu çok beğendim 6 ay tamamlanınca çok daha güzel oturacak belli. Güle güle kullanın simdiden :) bromelaini de mutlaka alın derim arkadaşıma da tavsiye ettim o da çok memnun kaldı ve evet ananaslı bir takviye. Sadece ananasın bile inanılmaz ödem atıcı yanı var bu takviyede daha fazlasını alıyorsunuz :)
Çok ama çok teşekkür ederim. 😌
Mutlaka kullanacağım o zaman. Bir araştırayım. 💕🙏🏻

Merhaba ben Hasan Hüseyin Ceylan hakkında olumlu olumsuz çok yorum gördüm kafam çok karıştı. Burnunuz çok hoş olmuş gerçekten🧿Önerir misiniz Hasan Beyi gitmeli miyim sizce?
Hasan Hüseyin ceylan 2018 yılında burun ameliyatı oldum tavsiye üzerine gitmiştim ilkinde hallederiz gel dedi yaptı 1 yıl geçmeden burun ucum düştü görünce bunu kim yaptı dedi siz deyince yine gel hallederiz dedi bir kez daha kabul ettim bu sefer eklediği kıkırdağı sabitlemediği için kıkırdak burnumun ucuna indi ameliyattan 1 hafta sonra yamuldu kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum psikolojimi tamamen bozdu yıllar geçti onun sayesinde halen aynaya bakmak fotoğraf çektirmek bile istemiyorum

Doktorum Onur Gündoğan. Nişanlımla olan fotoğraf ikici aydan. Sorunuz olursa sorabilirsinizzzz

Eklentiler

• WhatsApp Image 2023-05-19 at 10.20.24 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2023-05-19 at 10.20.24 (1).jpeg
    160,7 KB · Görüntüleme: 206
  • WhatsApp Image 2023-05-19 at 10.20.24.jpeg
    WhatsApp Image 2023-05-19 at 10.20.24.jpeg
    51 KB · Görüntüleme: 194
  • WhatsApp Image 2023-05-19 at 10.19.55.jpeg
    WhatsApp Image 2023-05-19 at 10.19.55.jpeg
    90,6 KB · Görüntüleme: 191
Çok güzel bir konu açmışsın canım, ilk resmi zevkle koyuyor, ameliyat olmuş diğer arkadaşlardan da paylaşımlarını bekliyorum . Bu şekilde elimizin altında doktorlar ve eserlerine çabucak ulaşabileceğimiz seri bir albüm olacak böylece ... İşte öncesi ve sonrası : Eki Görüntüle 598596 Eki Görüntüle 598597 Doktorum Prof.Dr.İsmail Kuran .Burnumla ilgili işlevsel hiçbir sıkıntım yok ancak şeklinden memnun olmadığım için (tamamen kişisel zevkimle alakalı) 18 Ocakta revizyonumu yine aynı doktora oluyorum inşallah :)
3 kez burun ameliyatı olmuş biri olarak yazıyorum. Revizyonlar genelde bir yeri düzeltir başka bir yer bozar.sahsen ben bunu 3kez yaşadım her ameliyat biraz daha kıkırdak aldı bende. Sonra komple çökme oldu.en son kaburga kıkırdak ile harika bir doktor kurtardı.ve begenmedigiz burnu aynı doktora revizyon olmak çok pişmanlık vermişti bana.aslinda gerek yok revizyona bence çok güzel ve doğal. Bir kez daha düşünün derim revizyonu

X