Online alışveriş siteleri, hangisi iyi?

ben markafoni ve trendyoldan alışveriş yapıyordum.markafoniden hala memnunum.bu birkaç yıl önce trendyoldan daha önce 4-5 kez alışveriş yaptım.sorun yaşamamıştım.ama 15 gün önce yaptığım alışveriş sonucu sildim trendyolu.siparişim kargoya verilmedi.3 kez telefonla görüştüm.gelmeyeceği belliydi.şikayet var'da bu konuyla ilgili çok şikayet okuyunca şüphelenmiştim.paramızı kullandıklarını düşünmeye başladım.eğer öyle değilse de tedarik edemeyeceği ürünü sitelerine koymasınlar.şimdi paramın iade edilmesini bekliyorum.inş iade ederler.

Kızlar merhaba,
İnternetten alışveriş yapmak istiyorum, ama bir sürü site var. Hangisini seçeceğime ve nasıl arayacağıma karar veremiyorum. Sizler nasıl alışveriş yapıyorsunuz?
Teşekkür ederim.

Canım konunu şimdi gördüm ve bu konuda duayen olmaya aday biri olarak sana kendi tecrübelerimi aktarayım dedim :)
Tozlugiyim.com - yaklaşık 3-4 gün içinde sipariş elinde.
Enmoda.com - ödeme yaptıktan hemen en geç 1 gün sonra kargoluyolar ürünlerini en geç 3.gün elinde. (ücretsiz kargo)
Modagram.com - ki bu site trendyola ait. ve bence trendyola kıyasla artısı da kargonun ücretsiz olması.Burda da en geç 3.gün elinde.
Armalife.com, yedigunmoda.com, markafoni,trendyol,1v1y,limango...
Bunların hepsini denemiş biri olarak için rahat şekilde alışveriş alternatifi olarak değerlendirebilirsin :KK66:

Morhipo,limango ve markofoni güvenilir alışveriş yaptığım sitelerden.Trendyol da güvenilir ama gönderdikleri mallar dandik çıkıyor kontrol etmeden mi gönderiyorlar ne defolu.Ama geri iadede kesinlikle sorun çıkmıyor güvenilir yine de.Mavinin sitesi de çok güvenilir ve ilgililer.

Buarada spororjinal sitesinden spor ayakkabı ve tshirt almıştım sitede gönderimle alakalı bir şey bulunmuyor ama güvenilir.Memnun kalmıştım 1 haftada elime geldi.Kitap alışverişlerimi yargı,pegem,kitapseç. sitelerinden alıyorum hem çok hızlılar hem de bazen kargo masrafı almıyorlar 1 kitap için bile.Bunun dışında dermoeczaneden güneş kremi vs. gibi şeyler aldım güvenilir.Bakımstore den de sorunsuz alışveriş yaptım.Mac ın kendi sitesinden alışveriş yapmıştım çok hızlılar ve ilgililer.Evideadan da ayakkabılık almıştık sorunsuz geldi. Baya yazdım sanırım :)

Morhipo, tchibo çok iyi. Limango, unnado bir alt kademe. N11, hepsiburada, gittigidiyor şansına ne çıkarsa

kızlar wish diye bir site var...
Koreden alınıyormuş ürünler alışveriş yapan var mıı ????

yabancı sitelerden çok güzel bir site var
....hemde Türkiye ye kargo ücretsiz.
10-15 gündede geliyor. Hatta ne alırsan 1 $ bile var. Tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
n11 çok kötü, iadesinde de değişiminde de çok sıkıntı çıkarıyorlar... markafoni, trendyol favorimdir.2 yıldır hiç sorun yaşamadım...

stilgiyin bütün online giyim-ayakkabı-kozmetik sitelerini bünyesinde toplayan bir site. diyelim ki siyal elbise arıyorsunuz, trendyol, markafoni, morhipo...vesaire bütün sitelerde olan siyah elbiseleri gösteriyor. inanılmaz pratik, ben bi süredir sadece ona giriyorum bu yüzden. tek kötü yanı ona da bakıyım buna da bakıyım derken çok zaman geçiyor :)

Ben aksesuar ve saat fanatiğiyim ve sürekli de internet başında olduğumdan internetten alıyorum. Aksesuarda ... favorim kesinlikle. Her fiyatta model var. İlk başlarda öyle değildi daha pahalıydıda. Normala döndü neyseki.
Saatteki favorim .... Daha öncede yazmıştım sanırım bu siteyi, öyle hatırlıyorum. Tam tarzım renkli saatler, swarovskili saatleri alıyorum oradan. İnternette fiyat kesinlikle önceliğimdir. Fiyatlar düzgün neyseki

merhabalar bir çok sitede alış veriş imkanı var ama inanın sahtekar olanlarda çok.. en son bir siteden doğum günü süsleri parti malzemeleri tabaklar bardaklar konuşma balonları filan aldım ...dan ne istediysem hangi modelinden istediysem hem hızlı bir şekilde geldi hemde gayet güzel paketlenmişti çok memnun oldum yani sizinde güvenerekk gönül rahatlığıyla alış veriş yapabileceğinizi öneririm arkadaşlar adres bu ....

Trendyolda 50 TL üzerinde 10 TL indirim sağlayan hesabım var. Kullanmayacağım kullanmak için PM lütfen

Kozmetikburada. Com.tr den aliyorum kozmetiklerimi
Bebegime genelde cartersbebek. Com dan aliyorum. Bazen indirime giriyor carters
Kendime de tesetturli olduğum icin fulyan etesetturden aliyorum kiyafetleri.
Gercekten uygun oluyor hem de kargi bedava bu siteler hoop ayagima geliyor.
Zaten kozmetikburada nin kendi sitesi n11. Com da gitti gidiyorda falan hep magazasi var kozmetik urunleri oldugu icin hic yanilma payı yasamıyorum.
Kıyafet alirken de hangi markada ne beden giyiyorsam belli genelde valla bagimlilik yapti internet alisverisi :)
Esim yeter dedikce ben aliyorum e ama cidden uyvun fiyat ayagima da geliyo neden almayayim

Aynen ayağımıza gelmesi ve ayrıca dışarıya göre daha uygun olması bana da cazip geliyor ben genelde kıyafet çeyiz eşyası kitap farklı tasarım ürünler ve süpermarket alışverisi yapıyorum siteler de aklıma gelenler ;

Evim. net
Hepsiburada. com
Gittigidiyor. com
Sahibinden. com
Dr. com
İdefix. com
Morhipo. com
Buldumbuldum. com
Defacto. com
Lcwakiki. com
Tozlu. com
Dilektaki. com
Hediyedenizi. com
Saatiniyarat. com
Teknosa. com
Woodoco. com

Şİmdilik aklıma gelenler bunlar hepsinden en az 1 defa siparişim oldu sorun yaşamadım :)

Ben www.Lidyana.com ve www.Limango.com sitelerini beğeniyorum ve memnunum.
Ama bütün markaları bir arada görmek için www.brand-store.com en iyisi. o markalara yönlendiriyor. en iyi fiyata ulaşmak açısından çok başarılı. Istanbulbilisim.com fena değil teknoloji konusunda. Deri çantada www.vovi.com.tr benim yeni favorim. Ayakkabıda Selinshoes diye bir intagram hesabını takip etmenizi öneririm. Kitapta da dr.com.tr çok problemsiz.
Yeni deneyimlediklermi ara ara paylaşırım yine.

ben de size bonprix.com sitesini öneririm. yurt dışından geliyor ürünler ve hepsi de çok güzel bence. bir girin bakın derim inceleyin siteyi çok güzel ürünler var. ben oradan bir kaç elbise ve pantolon falan almıştım inanılmaz güzel ve orada anlatılanla birebir. bir akrabam aracılığıyla bu siteyi keşfettim daha trendyolda takılıyordum şimdi oraya sadece ayakkbı çanta vs. için uğruyorum :)

kargo süresi 14 gün en geç 14 gn içinde geliyor yani
kargo parası ne kadar ödeddin

instagramda pelininayakkabilari ve selimeninayakkabilari'ndan çok memnun kalmıştım. hem ucuz, hem kargoda bir sıkıntı yaşanmıyor. 3 günde elime ulaşmıştı kargom, kapıda ödeme imkanıyla hemmm de. :p

X