Online alışveriş siteleri, hangisi iyi?

ben bugüne kadar en çok trendyoldan alışveriş yaptım ama bundan sonra kesinlikle yapmam.En son michael kors marka bi saat sipariş verdim 800 tl civarı bi fiyatı vardı trendyoldan 600 tl ye aldım ama gelen saat kesinlikle sahteydi. Replika ürün satan bi sitede bana gönderilen saatin aynısını 70 tl ye satıyolardı :KK57:

Kızlar merhaba,
İnternetten alışveriş yapmak istiyorum, ama bir sürü site var. Hangisini seçeceğime ve nasıl arayacağıma karar veremiyorum. Sizler nasıl alışveriş yapıyorsunuz?
Teşekkür ederim.

Dekorazon com'a bakın bir de. Orada uygun ve güzel şeyler var. Ayrıca Türkiye'de olmayan ürünleri yurt dışından getiriyorlarmış. Ben birkaç kez alışveriş yaptım, bir sorun yaşamadım çok şükür. Göz gezdirin derim arkadaşlar.

Ben de diğer üyelerin dediği siteleri kullanıyorum ancak problem şu ki çok fazla seçenek var. o anda bir indirim yakalıyorsunuz 2 şey arasında kararsız kalıyorsunuz hangsini alıcaksınız ? Hemen fotoğrafı arkadaşlara gönderme çabaları... Geçenlerde bunun için bir uygulama olduğunu keşfettim. 2 fotografı da yüklüyorsunuz ve insanlar sizin için oylama yaparak karar veriyor hemde çok hızlı bir şekilde. açıkçası benim de işime geliyor :KK70: :KK70: üstelik eğer kullanan herkesin görmesini de istemiyorsanız sadece arkadaşlarınızın göreceği şekilde de ayarlayabiliyorsunuz (Y)

DEKORAZON.COM DAN ALIŞVERİŞ YAPMAYIN MAĞDUR EDİYORLAR!!
26.08.2015 tarihinde aldığım ürünün gelmesi uzun sürünce arayıp elime ne zaman geçeceğini sordum. Verilen kargo takip numarası ile öğrendim ki kargo firması başka bir adrese teslim etmiş bile. Yanlış adres vermişler. Bugün 20.09.2015: Dekorazon.com'u hala, sürekli arıyor ve mağduriyetimin giderilmesi için çabalıyorum. Sürekli takip edeceklerini söylüyorlar fakat bana geri dönüş yapılmıyor. Üstelik ürününüzü kargo şubesinden kendiniz takip edin dediler. Paramı verin ürününüzü kendiniz takip edin dedim. Size yönlendireceğiz bekleyin deyip duruyorlar ürün başka bir kadında. Ama ben aramadıkça bana geri dönmüyorlar. Bu kadar sorumsuz bir site olamaz. Her yere yazıp başkalarının mağdur olmasını engelleyeceğim. ÜRÜNÜ DEĞİL SADECE PARA İADESİNİ İSTİYORUM DİYORUM ONU DA YAPMIYOR SADECE BEKLETİYORLAR.

Beylikdüzü'nde bir ayakkabı mağazasında kendi eticaret sitelerinin reklamı vardı, siteye girip baktım mağazada satılan ürünler daha ucuza satılıyor. Mağazada denediğim bir ayakkabı vardı sipariş verdim ertesi gün elime ulaştı. Güzel bir site kızlar....

Son düzenleyen: Moderatör:
En çok gittigidiyor, el alışkanlığı diyelim beyaz eşya almışlığım bile var :) markafoni ve hepsiburada da devamı. Bu tarz sitelerde ödeme güvencesi oluyor, onun rahatlığı var. Yine de internet için sanalkart oluşturmanı tavsiye ederim

Merhaba kızlar, geçenlerde instagramda evtekstilpazari adında bir mağazadan mutfak önlüğü satın aldım, ertesi gün elimde oldu çok memnu kaldım güvenirliği falan güzel. Öneririm. Kendi web siteleri de varmış

Kızlar merhaba,
İnternetten alışveriş yapmak istiyorum, ama bir sürü site var. Hangisini seçeceğime ve nasıl arayacağıma karar veremiyorum. Sizler nasıl alışveriş yapıyorsunuz?
Teşekkür ederim.
markafoni --- trendyol bu ikisi vazgeçilmezim. teslimatları gecikmeden yapıyorlar

çanta arıyorsan güvenilir ve ekonomiktir. lazım olabilir

Morhipo,trendyol , modanisa sitelerinden online alışveriş yapıyorum genelde ve her seferinde memnun kalıyorum . Tavsiye ederim :)

trendyol bir aksaklıkta çok layakt yapabileceğimiz birşey yok dedi bana 3 ay şiparişimi teslim etmedi kestim alakayı... resmen adam naaplaım yani dedi yaa hani bir paranızı iade edelim yerine ürün gönderelim ben ilgileneyim falan yok... bayağı da alışveriş yapardım hani sürekli müşteri de geyik... kesitm ... yurtiçi kargo ile bağlantısı olan her yerde problem çıkıyr ürünler kayboluyor bilmemne uğraşması yine banadüşüyor...

Bedenini bildikten sonra sıkıntılı olmuyor en güzel, güvenli, indirimli, çeşitli diyosan tozlu.com öneriyorum

Elektronik eşyalarımı genelde gittigidiyor yada kliksadan alıyorum. Puan kampanyaları oluyor en son 1000 tl ye 100 tl vermişlerdi maşa almıştım hemde ürünü 200 tl dha uygun almıştım (300 tl kar:) ama giyim kuşamsa trendyol morhipo markafoni hepsi ayni bir sıkıntı yaşamadım.takı saç aksesurlarını da genelde Aliexpress ten yapıyorum bir bakın derim geç ama baya uyguna geliyor :)

Arkadaşlar ben bazen Amerika'dan ürünler satın alıyorum ve arkadaşımın tavsiyesiyle keşfettiğim sayesinde de Türkiye'ye çok uygun fiyatlara getirebiliyorum. Hem kargo takibi uygulaması hem de üyeliğin ücretsiz olması çok hoşuma gitti. Bir sorun olduğunda da hemen yardımcı olmaya çalışıyorlar. Müşteri memnuniyeti çok önemli gibi görünüyor.

adresine giderek siz de Amerika'dan aldığınız ürünleri kargolatabilirsiniz.

ünlü markalar var, hem uygun fiyatlı hem lüks olanlar var

Size bir tavsiyede benden. .... bu sitede agent provocateur ve victoria's secrets iç çamaşırlarını , celine , louis vuitton, prada balenciaga çantaları christian louboutine kırmızı taban ayakkabıları bu siteden alabilirsiniz.

X