Op.Doktor Macide Yakut hakkında bilgi paylaşımı

Bende başlıyacağım :) Ama bence bende işe yaramaz. Tek çözumum temmuzu sabırsızlıkla beklemek. :)

kesin gün aldın temmuzda bıçak altına yatıyorsun yani :)
ben önümüzdeki hafta muayeneye gelsem ne zamana gün verir acaba ?

kesin gün aldın temmuzda bıçak altına yatıyorsun yani :)
ben önümüzdeki hafta muayeneye gelsem ne zamana gün verir acaba ?

Mllionare şansına bilememki ne zamana gün verir? bayanssulusmile Ama şöyle diyeyim nevena89 benden sonra gitti doktora ama benden önceye gun aldı.:) İptl olan hasta yerine sanırım. Bende biraz bahtsızlk varda kaydirigubbakcemile3 hehe :) Yinede benim fikrim diyetle küçülecek gibiyseler olma derim ameliyat. Sanırım sende karar verdin ameliyata.Hadi bakalım hayırlı olsun.kaydirigubbakcemile3

Mllionare şansına bilememki ne zamana gün verir? bayanssulusmile Ama şöyle diyeyim nevena89 benden sonra gitti doktora ama benden önceye gun aldı.:) İptl olan hasta yerine sanırım. Bende biraz bahtsızlk varda kaydirigubbakcemile3 hehe :) Yinede benim fikrim diyetle küçülecek gibiyseler olma derim ameliyat. Sanırım sende karar verdin ameliyata.Hadi bakalım hayırlı olsun.kaydirigubbakcemile3

evet uğraşamıcam artk ameliyata girip kurtulcam :) çok acıyo muymuş ya :)
Doktorun numarasını verebilir misin bi arayıp konuşalım bakalım :)

Manisa devlet hastanesini ara canım ordan bağlat plastik cerrahiyi.hihoyyyt Allah yardımcımız olsun hadi bakalım.. :)

burun estetiği olan biri yok mu acaba? kendisine burun ameliyatı olmayı düşünüyorum ama burun estetiği ile ilgili hiç yorum bulamadım

X