Prof.Dr.Selçuk İNANLI Hakkında Bilgi Paylaşımı.

Baalperisi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2013
29
2
34
Prof. Dr. Selçuk İnanlı 21 Nisan 1966 yılında Fatsa’da doğdu. İlk ve orta öğretimini İstanbul’da tamamladı. 1983 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1989’da tamamladı. Mecburi hizmetinin ardından Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı’nda ihtisasa başladı.

İhtisas eğitimini 1995’te tamamladı. Askerlik görevinin ardından ihtisasını aldığı klinikte uzman olarak göreve başladı. Yaptığı bilimsel çalışmalar, yazdığı eserler, verdiği konferanslar ve klinik başarılarından dolayı 1999’da yardımcı doçent, 2002’de doçent olarak atandı.

2004 yılında Harvard Tıp Fakültesi Yüz Plastik Cerrahi Departmanında uygulamalı eğitim aldı. Halen Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Baş Boyun Cerrahisi Anabilim Dalı’nda profesör olarak çalışmaktadır. Ayrıca özel hastalarını Terrace Fulya Residence’daki muayenehanesinde görmektedir.
Prof. Dr. Selçuk İnanlı kulak burun boğaz baş boyun cerrahisi altında ağırlıklı olarak yüz plastik cerrahisi ile uğraşmaktadır.

Burun estetiği, göz kapağı operasyonları, kepçe kulak onarımı, alın ve yüz germe ameliyatları, dolgu maddeleri ve botox uygulamalarını başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ameliyat ve diğer uygulamalarında normal anatomik, fizyolojik, fonksiyonel mekanizmaları koruyarak, estetik görünümler ile birleştirmeyi amaç edinmiştir.

KONUŞMACI OLARAK KATILDIĞI TOPLANTILAR
BİLİMSEL KURULUŞLARA ÜYELİKLER
Türk Otorinolarengoloji & Baş ve Boyun Cerrahisi Derneği
Türk Otorinolarengoloji & Baş ve Boyun Cerrahisi Vakfı
European Academy of Facial Plastic Surgery
Fasiyal Plastik Cerrahi Derneği

http://www.selcukinanli.com/wp-content/uploads/2013/09/selcuk-inanli.jpg

prof. Dr. Selçuk inanlı 21 nisan 1966 yılında fatsa’da doğdu. Ilk ve orta öğretimini istanbul’da tamamladı. 1983 yılında istanbul üniversitesi tıp fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1989’da tamamladı. Mecburi hizmetinin ardından marmara üniversitesi tıp fakültesi kulak burun boğaz hastalıkları anabilim dalı’nda ihtisasa başladı.

Ihtisas eğitimini 1995’te tamamladı. Askerlik görevinin ardından ihtisasını aldığı klinikte uzman olarak göreve başladı. Yaptığı bilimsel çalışmalar, yazdığı eserler, verdiği konferanslar ve klinik başarılarından dolayı 1999’da yardımcı doçent, 2002’de doçent olarak atandı.

2004 yılında harvard tıp fakültesi yüz plastik cerrahi departmanında uygulamalı eğitim aldı. Halen marmara üniversitesi tıp fakültesi kulak burun boğaz baş boyun cerrahisi anabilim dalı’nda profesör olarak çalışmaktadır. Ayrıca özel hastalarını terrace fulya residence’daki muayenehanesinde görmektedir.
Prof. Dr. Selçuk inanlı kulak burun boğaz baş boyun cerrahisi altında ağırlıklı olarak yüz plastik cerrahisi ile uğraşmaktadır.

Burun estetiği, göz kapağı operasyonları, kepçe kulak onarımı, alın ve yüz germe ameliyatları, dolgu maddeleri ve botox uygulamalarını başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ameliyat ve diğer uygulamalarında normal anatomik, fizyolojik, fonksiyonel mekanizmaları koruyarak, estetik görünümler ile birleştirmeyi amaç edinmiştir.

Konuşmacı olarak katıldığı toplantılar
bilimsel kuruluşlara üyelikler
türk otorinolarengoloji & baş ve boyun cerrahisi derneği
türk otorinolarengoloji & baş ve boyun cerrahisi vakfı
european academy of facial plastic surgery
fasiyal plastik cerrahi derneği

http://www.selcukinanli.com/wp-content/uploads/2013/09/selcuk-inanli.jpg
selçuk bey'e 2010 yılında ameliyat oldum . çok memnun kaldım .bence inanılmaz bir doktor estetik olacak olan arkadaşlara tavsiye ederim . Kendisi herkese yakışanı yapıyor .

Bir ay kadar önce en yakın arkadaşımı Prof. Dr. Selçuk İnanlı ameliyat etti. Burun estetiği ameliyatı. Daha önce de aynı operasyonu geçiren arkadaşımın burun kemiği (kıkırdak) çıkmaya başlamış hatta neredeyse operasyondan önceki halini almıştı. Yani kısaca operasyonunun sonucu pek de istediğimiz gibi olmamıştı. Fakat Selçuk Hoca'nın operasyonundan sonra harika bir burna sahip oldu. Burnuna yandan, yukarıdan ve önden baktığınızda, hangi yönden bakarsanız bakın muhteşem. Ayrıca çok da doğal duruyor. Bence insan gözü kapalı kendini ona emanet edebilir.

bende kendisine ameliyat oldum. 1 sene oldu nerdeyse 1 ay önce kendisi aklıma geldi teşekkür mesajı attım =)
çok doğal burun yapıyor bence, aklınızda ki tüm soruları siz daha sormadan yanıtlıyor.
öneririm kendisini.

X