Op. Dr. Cahit Vural ile ilgili görüşleriniz nelerdir?

melek13

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2014
4
0
34
Op. Dr. Cahit Vural Kimdir?

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

1981 yılı Ankara doğumlu olan Op. Dr. A.Cahit VURAL aslen Giresun Görelelidir. İlkokulu İstanbul’da, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladı. 1999- 2006 yılları arasında YÜTF’nde eğitimine devam edip 2006 yılında KÜTF Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilimdalı’nda asistanlığı başlamıştır. 2012 yılında uzmanlık eğitimini tamamlayan Dr.VURAL Van Erciş’te mecburi hizmet yapmıştır. Şuan da Ataşehir’de kendi kliniğinde hizmet vermektedir. Lazer ile yüz gençleştirme, Botox ve Dolgu Uygulamaları, Saç ekimi, Rinoplasti, Meme Estetik Cerrahisi gibi konularda sertifikaları bulunmaktadır.

Doktor'a daha önce Burun estetiği ameliyatı olan varmı arkadaşlar? Bilgi sahibi olan varmıdır?

bende bu doktoru araştırıyorum bi türlü bulamadım, gebze yüzyıl hastanesin de aralık ayından itibaren görev yaptığını biliyorum. bu ay sonu görüşmeye gidicem.. yazarım sana :)

Son düzenleme:
En talihsiz doktor secimimdir kendileri burnumu yatiktan sonra basima gelmeyen kalmadi nerde bulsam yaziyorum o siliyor YouTubedaki videolara da yazdim olanlari simsek hiziyla silmisler Kimseyi kötülemek icin yazmiyorum sadece tecrubemi aktarmak istedim keşke karar sürecinde boyle bir yoruma rastlayacak kadar sansli olsaydim bu doktoru Allaha havale ediyorum

Merhaba, Cahit Vural ile ilgili kötü tecrübeniz nedir acaba?Ben de yeni gitmeyi düşünüyorum da araştırıyorum.

ben de cahit vural'a gitsem mi diye düşünüyordum, siz bulabildiniz mi iyi-kötü yorum?

X