Opu da kaç yumurta toplandı kaçı döllendi ?

Kızlar dün opu oldum merak ediyorum sizde durumlar nasıl olmuştu ?

Ben anestezili oldum canım.
Gayet rahat geçti.
Uyandım, 15 dakika sonra kendime geldim.
Ağrım neredeyse hiç olmadı. Sadece biraz lekelenmem oldu ve adetim erken geldi.
28 yumurta toplandı, 11 tanesi beşinci güne ulaştı.
11 taneden 4 tanesini pgtye yollamıştık.
2 tanesi transfer edilemez geri döndü, 2 tanesi kaliteli.
Yani şu an elimizde 9 tane yumurta var ( 2 tanesinin transfer edilebilir olduğundan eminiz)

Bildiğim kadarıyla yüzde 40 yüzde 50 oran olmalı diye biliyorum hani beklenilen o illa olmayabilir tabi 1 tane olması bile yeter.. Yani benimde 11 yada 13 tane toplandı sanırım ama içlerinden 9-10 tanesi döllendi 5. Güne 4 adet kaldı..

Ben anestezili oldum canım.
Gayet rahat geçti.
Uyandım, 15 dakika sonra kendime geldim.
Ağrım neredeyse hiç olmadı. Sadece biraz lekelenmem oldu ve adetim erken geldi.
28 yumurta toplandı, 11 tanesi beşinci güne ulaştı.
11 taneden 4 tanesini pgtye yollamıştık.
2 tanesi transfer edilemez geri döndü, 2 tanesi kaliteli.
Yani şu an elimizde 9 tane yumurta var ( 2 tanesinin transfer edilebilir olduğundan eminiz)
Maşallah🥰🧿🤲🏻🫶🏻

Bildiğim kadarıyla yüzde 40 yüzde 50 oran olmalı diye biliyorum hani beklenilen o illa olmayabilir tabi 1 tane olması bile yeter.. Yani benimde 11 yada 13 tane toplandı sanırım ama içlerinden 9-10 tanesi döllendi 5. Güne 4 adet kaldı..
Bakalım benim nasıl sonuçlar olacak

Bakalım benim nasıl sonuçlar olacak
Benim ilk tedavimde 11 den 1 adet olmuştu mesela iptal bile olsa olurdu o ay ki tedavi ama iptal etmemişlerdi yani o aylık duruma da bağlı. Stres yapmamaya çalışın zor bi süreç beklemek hele ki bu konuda ama olabildiğince rahat olmak her zaman iyi oluyor. İnşallah güzel sonuçlar alırsınız 🌸🙏🏻

Benim ilk tedavimde 11 den 1 adet olmuştu mesela iptal bile olsa olurdu o ay ki tedavi ama iptal etmemişlerdi yani o aylık duruma da bağlı. Stres yapmamaya çalışın zor bi süreç beklemek hele ki bu konuda ama olabildiğince rahat olmak her zaman iyi oluyor. İnşallah güzel sonuçlar alırsınız 🌸🙏🏻
Amin inşallah bende bekliyorum haber almayı 🥰

X