Opu da kaç yumurta toplandı kaçı döllendi ?

Mayis ayinda transferim olacak. Bakalim tutunacaklarmi.
Yaş sorunu olduğu icin hafif yüksek dozda situmulasyon uyguladi doktorum.
Hayirlisiyla hepimizin kucaği boş kalmaz inşallah
İnşallah pozitif sonuç alırsınız bende dün opu oldum 14 yumurta toplandı devamını bilmiyorum henüz ne oldu ama 4-5 döllenme bekliyorum ya inşallah öyle olur. Bende iki adet sonrasında gidicem martta olacak nasip olursa inşallah 🥰

15 tane toplandı 4 tanesi döllendi ve donduruldu. Kızım 18 aylık oldu çok şükür ❤ Rabbim emeklerını boşa çıkarmasın

3 toplandı, 2’si 5. Gün embriyosu olarak donduruldu, transfer edildi. Biri tuttu 🐣 çok şükür sağlıkla doğdu kızım 🪬🧿🪬 bu arada yaşım da 40 🥰 hem yumurta azdı hem de yaş faktörü vardı yani. Allah ol diyince oluyor, kimse sayıya falan moralini bozmasın. Bu işler sayıya değil Allahın ol demesine bakıyor.

3 toplandı, 2’si 5. Gün embriyosu olarak donduruldu, transfer edildi. Biri tuttu 🐣 çok şükür sağlıkla doğdu kızım 🪬🧿🪬 bu arada yaşım da 40 🥰 hem yumurta azdı hem de yaş faktörü vardı yani. Allah ol diyince oluyor, kimse sayıya falan moralini bozmasın. Bu işler sayıya değil Allahın ol demesine bakıyor.
Moral oldunuz. 4 yumurtam toplandı bugün moralim bozulmuştu mesajınızı görene kadar . inşallah her şey iyi gider bizde de 🙏

A akalin15 İnşallah güzel haberler alıp sağlıkla yavrunuza kavuşursunuz, hiç moralinizi bozmayın, benim daha önceki bir denememde de 1 yumurta toplandı ve ben onunla hamile kaldım ama o hamileliğim kimyasal oldu. Pes etmedim sonuncuda 3 yumurtadan kızıma kavuştum. Klişe olacak ama önemli olan sayı değil kalite, sağlıksız 10'larca yumurta olacağına sağlıklı 1 yumurta olsun. Omlet yapmıyoruz ki yumurta biriktirelim bize gereken bir tanesi :)

X