Oral ilişki hakkında

selmanr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2023
56
52
25
Merhaba hanımlar yaklaşık 1 yıldır evliyim, ilişki olarak herhangi bir sorunumuz yok ama oral ilişki hakkında benim bazı çekincelerim var.
İlk olarak eşim oral ilişkiye çok düşkün, hem yapmayı hemde yaptırmayı çok seviyor ama bu ön sevişmenin büyük bölümünü oluşturuyor. İlişkiye başlayınca çoğu zaman hemen oral e kayıyor. Ben istiyorum ki sırayla olsun. Bir erkeğin oral ilişkiye bukadar düşkün olması sizce normal mi?
İkinci olarak bana oral yaparken akıntı olur, koku olur diye çok düşünüp kasıyorum kendimi. Ve bana oral yaptıktan sonra öpüşmek istemiyorum nedense.
Sizce bu çekincelerim normal mi?

Oral sevmeyen erkek nadirdir herhalde 😅

Yani her seferinde sirayla yapip "hadi sira bende" demek isleri biraz otomatiklestirebilir. Bazen biriniz olur, bazen ikiniz birden. Ya da ayni anda yapabilirsiniz.
Siz iyisiniz en azindan esiniz yapmak istiyor, o kadar cok sadece bana yapılsın diyen erkek var ki.

Ikincisi, size yaptiktan sonra opusmek istemeyebilirsiniz. Kimi insanda bu oluyor, opusmek zorunda degilsiniz. Butun gece degildir sanirim bu zaten, hemen akabindedir diye dusunuyorum.

Oral sevmeyen erkek nadirdir herhalde 😅

Yani her seferinde sirayla yapip "hadi sira bende" demek isleri biraz otomatiklestirebilir. Bazen biriniz olur, bazen ikiniz birden. Ya da ayni anda yapabilirsiniz.
Siz iyisiniz en azindan esiniz yapmak istiyor, o kadar cok sadece bana yapılsın diyen erkek var ki.

Ikincisi, size yaptiktan sonra opusmek istemeyebilirsiniz. Kimi insanda bu oluyor, opusmek zorunda degilsiniz. Butun gece degildir sanirim bu zaten, hemen akabindedir diye dusunuyorum.
Son noktasına kadar katılıyorum.
İçimi okumuş tercüman olmuşsunuz.

Merhaba hanımlar yaklaşık 1 yıldır evliyim, ilişki olarak herhangi bir sorunumuz yok ama oral ilişki hakkında benim bazı çekincelerim var.
İlk olarak eşim oral ilişkiye çok düşkün, hem yapmayı hemde yaptırmayı çok seviyor ama bu ön sevişmenin büyük bölümünü oluşturuyor. İlişkiye başlayınca çoğu zaman hemen oral e kayıyor. Ben istiyorum ki sırayla olsun. Bir erkeğin oral ilişkiye bukadar düşkün olması sizce normal mi?
İkinci olarak bana oral yaparken akıntı olur, koku olur diye çok düşünüp kasıyorum kendimi. Ve bana oral yaptıktan sonra öpüşmek istemiyorum nedense.
Bence akışına bırak emin ol daha çok zevk alacaksın kız😂

Bu anlattıklarınız aslında normal ama bir koku ya da akıntı varsa bir sağlık sorunu var demektir ve böyle bir sorun varsa doktora gitmelisiniz. Onun dışında iki regl arasındaki dönemin tam ortasında şeffaf ve kokusuz bir akıntı olur, normaldir, ayrıca sevişirken de zevk suyu olur, bu da normal. Birbirinizin cinsel organlarına ağızınızı değirdiğinize göre öpüşebilirsiniz de. Sıra ile olması konusuna gelince, bu konuda da çok katı olmamak gerek spontan olması daha güzel ama bu konudaki isteklerinizi de çekinmeden eşinize söyleyin elbette.

Hemen orale kayıyor demişsiniz de oral bence zaten ön sevisme için çok ideal bir eylem. Akıntı olması da normal sonuçta iki tarafta da yaşanan tahrikten kaynaklı bir ıslaklık söz konusu ve inanın erkekler bence zaten o islakliga bayılıyor. Sevmese rahatsız olsa zaten yapmaz. Mesela benim hamilelikten dolayı akıntılarım çok arttı ve eşim baya bi süredir bana oral yapmıyor sebebini de anlayabiliyorum ve iyiki de yapmıyor diyorum çünkü ben de istemezdim şu noktada. Yani rahatsız oluyorlarsa zaten kendileri uzak duruyorlar rahat olun kasmayın anın tadını çıkarın.

Düşkün olabilir bu normal, ön sevişme ve uyarılma için güzel bir aktivite,birde bencil değilmiş sadece kendine yapılsın istemiyormuş size de yapıyormuş,sizin de hoşunuza gidiyorsa tadını çıkartın fazla detay düşünmeyin

Ben de de Hpv çıktı,bu yüzden ne yapıyorum ne de yaptırıyorum. Bundan sonra da olmaz zaten.

Biz hiç oral yapmıyoruz ben diş fırçalarken bile ogcunuyorum net kusarim oda bana yapmasın kıl olur koku olur ne bileyim istemiyorum iki türlü de 🥴

X