Yakın arkadaşım benden hoşlanıyor

mainuser

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2023
38
19
22
2 senedir çok yakın olduğum bir arkadaşım var. Birbirimizle şakalaşır güler eğleniriz ama ikimiz de çok keskin insanlarız. Bir olaya bazen gereğinden fazla tepki verdiğimiz olur. Birbirimize çoğu yönden benziyoruz. 2 senedir ilişkilerimi bilir ben onun ilişkilerini bilirim. Kadınlar hakkındaki düşüncesini bilirim o da aynı şekilde. Yaklaşık 6 ay önce bir sevgilim vardı ve arkadaşımın adı x olsun sürekli beni neredesin diye aradığı için sevgilim rahatsız olmuştu ve telefonda tartışmışlardı. Ben arkadaşıma daha çok değer verdiğim için sevgilimi yatıştırdım konuyu kapattım zannettim ama arkadaşım çok sinirli biri olduğu için konu ondan yana kapanmamıştı ve kavga edeceğini söylüyordu. Laf anlatamadığım için telefonda kavga ettik ve kötü bir şekilde arkadaşlığımız bitmişti. 2 ay sonra barıştık ve 4 aydır normal bir şekilde arkadaşlığımıza devam ettik. Tabii ben de sevgilimden ayrılmıştım. Çevremdeki herkes onun benden hoşlandığını söylüyordu ama ben yok öyle bir şey o bana kardeşim diyor dedim. O bana beğendiği kızları anlatıyordu beğendiği bir arkadaşım vardı bulusma bile ayarlayacaktım ben de ona onun bana bir arkadaşını yapmasını söylüyordum dışarıdan iyi biri gibi duruyordu. O bir türlü bizi bir araya getirmiyordu diretiyordu. Son 1 haftadır da ben arkadaşımla normalden fazla samimi olmaya başlamıştım her akşam buluşuyorduk sarılıp eve bırakıyordu, senin yanın çok huzurlu çocukluğuma dönüyorum vs diyordu benim de içim kıpır kıpır olmaya başladı ama kendi kendime yanlış yaptığımı düşünüp üzerinde durmuyordum. Ondan da beklemiyordum. Bu hafta pazartesi günü kız arkadaşlarım ve o buluştuk. Otururken bir kız arkadaşım çocuğa mesaj at dedi arkadaşıma. Konuştuğu biri var mı vs diye ben de evet yaa mesaj at öğrenelim de dedim. Mesaj attı istemeye istemeye o da sevgilim var dedi konu kapandı. Sonrasında kalktık ve bir anda bana mesajda soğuk yapmaya başladı. Biraz üzerinde durunca, beni çok kırdın bilerek üzdün beni sana olan hislerimi anladın ama anlamamazlıktan geldin dedi. Benim ona karşı hissim olmaya başlamıştı ama aramız kötü olmasın diye ben çocuğu çok da istemesem de sırf o yanlış anlamasın diye yazsin istemiştim. Bunu ona söyleyince, sevgilisi olmasaydı buluşma ayarlıyorduk bana masal anlatma dedi. Sen de aynı şeyi yaptın diyince hislerime engel olmak için ve o tampon gorevi görüyordu dedi. Ona asıl hissimi bir türlü anlatamadım. Hala dostuz ama bizden o yönde olmaz dedi. O zamanlar ne hissettiğime anlam veremiyordum ama şimdi yeni yeni anlıyorum. Bugün konuşunca beni çok kırdın dedi tekrardan. Gönlünü alıcam dedim zor dedi. Sizce bu konuyu halledip ilişkiye başlayabilir miyiz? O kova erkeği ben boğa kadınıyım. Birbirimize çok benzeyen iki insanız.

2 senedir çok yakın olduğum bir arkadaşım var. Birbirimizle şakalaşır güler eğleniriz ama ikimiz de çok keskin insanlarız. Bir olaya bazen gereğinden fazla tepki verdiğimiz olur. Birbirimize çoğu yönden benziyoruz. 2 senedir ilişkilerimi bilir ben onun ilişkilerini bilirim. Kadınlar hakkındaki düşüncesini bilirim o da aynı şekilde. Yaklaşık 6 ay önce bir sevgilim vardı ve arkadaşımın adı x olsun sürekli beni neredesin diye aradığı için sevgilim rahatsız olmuştu ve telefonda tartışmışlardı. Ben arkadaşıma daha çok değer verdiğim için sevgilimi yatıştırdım konuyu kapattım zannettim ama arkadaşım çok sinirli biri olduğu için konu ondan yana kapanmamıştı ve kavga edeceğini söylüyordu. Laf anlatamadığım için telefonda kavga ettik ve kötü bir şekilde arkadaşlığımız bitmişti. 2 ay sonra barıştık ve 4 aydır normal bir şekilde arkadaşlığımıza devam ettik. Tabii ben de sevgilimden ayrılmıştım. Çevremdeki herkes onun benden hoşlandığını söylüyordu ama ben yok öyle bir şey o bana kardeşim diyor dedim. O bana beğendiği kızları anlatıyordu beğendiği bir arkadaşım vardı bulusma bile ayarlayacaktım ben de ona onun bana bir arkadaşını yapmasını söylüyordum dışarıdan iyi biri gibi duruyordu. O bir türlü bizi bir araya getirmiyordu diretiyordu. Son 1 haftadır da ben arkadaşımla normalden fazla samimi olmaya başlamıştım her akşam buluşuyorduk sarılıp eve bırakıyordu, senin yanın çok huzurlu çocukluğuma dönüyorum vs diyordu benim de içim kıpır kıpır olmaya başladı ama kendi kendime yanlış yaptığımı düşünüp üzerinde durmuyordum. Ondan da beklemiyordum. Bu hafta pazartesi günü kız arkadaşlarım ve o buluştuk. Otururken bir kız arkadaşım çocuğa mesaj at dedi arkadaşıma. Konuştuğu biri var mı vs diye ben de evet yaa mesaj at öğrenelim de dedim. Mesaj attı istemeye istemeye o da sevgilim var dedi konu kapandı. Sonrasında kalktık ve bir anda bana mesajda soğuk yapmaya başladı. Biraz üzerinde durunca, beni çok kırdın bilerek üzdün beni sana olan hislerimi anladın ama anlamamazlıktan geldin dedi. Benim ona karşı hissim olmaya başlamıştı ama aramız kötü olmasın diye ben çocuğu çok da istemesem de sırf o yanlış anlamasın diye yazsin istemiştim. Bunu ona söyleyince, sevgilisi olmasaydı buluşma ayarlıyorduk bana masal anlatma dedi. Sen de aynı şeyi yaptın diyince hislerime engel olmak için ve o tampon gorevi görüyordu dedi. Ona asıl hissimi bir türlü anlatamadım. Hala dostuz ama bizden o yönde olmaz dedi. O zamanlar ne hissettiğime anlam veremiyordum ama şimdi yeni yeni anlıyorum. Bugün konuşunca beni çok kırdın dedi tekrardan. Gönlünü alıcam dedim zor dedi. Sizce bu konuyu halledip ilişkiye başlayabilir miyiz? O kova erkeği ben boğa kadınıyım. Birbirimize çok benzeyen iki insanız.
Arkadaş olanların ilişkisi her zaman daha iyi oluyor bence çünkü birbirinizi tanıyorsunuz ve arkadaş olabildiyseniz birlikte eğlenebiliyorsunuz demektir zaten bir ilişkide altın kural beraber yapılan şeylerden zevk almak. Onunla açık açık konuşmayı dene arkadaşlığımızı kaybetmemek için sana olan duygularımı gizledim seninde benden hoşlanabileceğini tahmin etmedim de . Belki işe yarar, umarım aranız düzelir ve mutlu olursunuz

Bu bana çok ilginç geliyor yaşamadığım için belki de ama birisine arkadasım dedıysem arkadasımdır. Bence herkes için böyle olmalı bu arada. Ki yakın arkadasların buna evrılmesı daha garip geliyor. Ben bu sekılde evlensem o saatten sonra karşı cıns arkadası olmasına ızın vermezdım ne olcağı bellı olmuyor sonucta. Tabı böyle olup evlenıp mutlu olanda var değişikkkk

Sizde hisler karşılıklı olduğundan her şey güzel olabilir. Ben arkadaşlıktan sonra ilişkiye evirebilecek biri değilim o yüzden harika bir arkadaşlığım hiç olmuştu tek taraflı olunca.

Ben arkadaşıma daha çok değer verdiğim için sevgilimi yatıştırdım
Arkadaşınıza sevgilinizden daha çok değer vermeniz tuhaf değil mi?
İkisi kıyaslanacak şeyler değil. Sevgiliyi sevgili olarak aşkla severiz, arkadaşımızı dostça.

O masadaki mesaj atma kısmını anlayamadım ama ne gerek var ki anladığınız halde anlamazdan gelmelere, oyunlara, hilelere?
Gerçekten birbirinize benziyorsunuz ve sırf bu yüzden olmaz. Dışarıdan bakınca çok itici duruyor.

Bu arkadaşınız bana çok sinsi geldi nedense.
Sizin bir ilişkiniz varken arayıp rahatsız etmiş resmen bu yaptığı ne olursa olsun yanlış.
Birde kavga edecekmiş adamla ne münasebet!

Hadi bunu geçtik ilişkiler bitmiş aradan zaman da geçmiş yine net bir adım atmamis hep yürümüş ama net olmamış.
O arada siz tesadüfen biriyle tanışıp etklenseniz ne yapacaktı?
Neden zaman kaybedip bekliyor amacı ne yani?
Sevgisinde ilgisinde net insan beklemez bir şeyler yapar kaybetme korkusundan dolayı.
Birde bizden olmaz filan demiş peeeh kardeşim ne diye dolanıp durdun kızın peşinde o zaman?
Bence fazla koşmayın peşinde oluruna birakin fazla g.tunu kaldırmayın derim hiç gerek yok.

kova erkeği çapkın olur ama sen bilirsin

Kova erkeği ve boğa kadını birbirine hiç benzemez. Hatta tamamen alakasız iki burç. Ben arkadaşımla sevgili olmam açıkçası. Dünyada insan mı yok? O da arkadaşım olarak kalsın. Her karşı cinsle böyle bi sevgililik muhabbeti itici geliyor açıkçası. Sevgili olup ayrılırsanız arkadaşlığınız da tamamen bozulacak.

Sen de aynı şeyi yaptın diyince hislerime engel olmak için ve o tampon gorevi görüyordu dedi.
Bu kısmı tam anlayamadım. Size hisleri varken başka biriyle mi ilişkisi vardı? Yani sizden hoşlanıyorken başkasıyla mı sevgiliydi? Üstelik sebebi de kızı tampon olarak kullanmak😡😡😡

Yarın bir gün sizi de tampon olarak kullanmayacağını nerden bileceksiniz?

Boş işler ne sevgisi allah aşkına adam ona buna yazip gönül eğlendiren bir tip. Sizde yanında baska bir cocugu sorduruyorsunuz kendisine oda guya askinizdan ölüyormus gibi alınıyor falan aşk meşk yok ortada o da sizde iyi anlaşmayı aşk sanmışsınız. Icim kipirdadi GİBİ oldu nedir 😂 aşk gibilerden ibaret degilki

Benim üniversitede vardı böyle bir arkadaşım 3. Sınıfta bana aşık oldugunu söylediginde okadar üzülüp ağlamıştımki ağlaya ağlaya ondan uzaklasmistim keşke , keşke olmasaydı.. harika bir dostumu kaybettim. 11 sene oldu okul biteli hala aklıma geliyor ne yapiyor ne ediyor acaba diye çok güzel anılar biriktirmistik birlikte ve ruh ikizim gibi birseydi keske hala hayatimda olabilseydi ... ama hal böyle diye harika anlasiyoruz diye ona aşık olacaksın diye birşey yok aşk başka birsey.. bazı seyler olduğu gibi kalmalı açılmak , denemiş olmak icin denemek sacma

Arkadas diyorsam duygusal manada bisey hissetmiyorumdur ve 2yil boyleyse bu hic degismez artik...Karsimdaki ne hissederse hissetsin bu degismez...ben anlamadim sizi

Yakın arkadaşların ilişkileri daha sağlam olurmuş diyorlar. Anlaştığınız birisi sonuçta.

X