Organizasyon Firmaları

benim düğünüm bursada oldu asude organizasyon tarafından düzenlendi gerçektende çok güzeldi ben ve eşim çok memnun kaldık.bursa için çok iyi bir firma hem fiyat olarak, hemde anlayış olarak.Bursa'da çok firma var ama verdikleri fiyatlar gerçektende inanılmaz bu firma aynı işi çok uygun bir fiyata yaptı, ödeme konusunda ise 3 taksit yapması bizim için çok iyi oldu, ödeme konusunda hiç sıkıştırmadılar bu çok iyi oldu.özelliklede bursada kır düğünü yapacak arkadaşlar bir sitelerini incelesin derim, masa üstü mumluk ve şamdanları da çok güzel fiyat olarak masa başı 25 tl ye geldi bize bir bakın derim arkadaşlar .
arkadaşlar asude organizasyon bursa suare de muhteşem bir düğün yaptı diyorum bir bakmanızı tavsiye ediyorum bursada suare de yapılan ilk düğün mükemel olmuş bir inceleyin

canım benimde bu yaz bursada düğünüm olacak masa başı 25 l derken bu ücret neleri kapsıyor daha ayrınıtılı bahsedebilirmisin yada özelden yollar mısın...ben de bu firmayı buldum netten ama onlarla görüşmeden önce senden önbılgı almak ıstıyorum..tecrübesizce daqwranmak istemem karşılarında

benim düğünüm bursada oldu asude organizasyon tarafından düzenlendi gerçektende çok güzeldi ben ve eşim çok memnun kaldık.bursa için çok iyi bir firma hem fiyat olarak, hemde anlayış olarak.Bursa'da çok firma var ama verdikleri fiyatlar gerçektende inanılmaz bu firma aynı işi çok uygun bir fiyata yaptı, ödeme konusunda ise 3 taksit yapması bizim için çok iyi oldu, ödeme konusunda hiç sıkıştırmadılar bu çok iyi oldu.özelliklede bursada kır düğünü yapacak arkadaşlar bir sitelerini incelesin derim, masa üstü mumluk ve şamdanları da çok güzel fiyat olarak masa başı 25 tl ye geldi bize bir bakın derim arkadaşlar .
arkadaşlar asude organizasyon bursa suare de muhteşem bir düğün yaptı diyorum bir bakmanızı tavsiye ediyorum bursada suare de yapılan ilk düğün mükemel olmuş bir inceleyin

canım benimde bu yaz bursada düğünüm olacak masa başı 25 l derken bu ücret neleri kapsıyor daha ayrınıtılı bahsedebilirmisin yada özelden yollar mısın...ben de bu firmayı buldum netten ama onlarla görüşmeden önce senden önbılgı almak ıstıyorum..tecrübesizce daqwranmak istemem karşılarında

merhaba arkadaşlar..

bende organizasyon işiyle uğraşıyorum kafanıza takılan her türlü konuda yardımcı olmaya çalışırım.

ayrıca İzmir ve çevresinde Neşeli Organizasyon olarak hizmetimizi sürdürmekteyiz. Salon seçimi, ve hayalinizde ki daveti gerçekleştirebilmek için yanınızdayız.

Merhaba benim düğünüm Ankarada vilayetler evinde, açık havada oldu. Süsleme ve müzik için ayrı ayrı organizasyon şirketleriyle anlaştık. Süslemeden memnun kaldık (yağmur organizasyon) ama müzikte Beyazeller'le anlaştığımıza çok pişman olduk. Biz düğün mekanına geldiğimizde orkestra henüz gelmemişti, anlaştığımız solist yerine başkasını getirip 1 saat şarkı söyleyip gitti, düğün öncesinde istediğimiz hiç bir şeyi dikkate almadılar. Düğünden erken ayrılmaya kalkıştılar neyseki müdahale ettik. Beyazeller sadece aracı oldu hiç bir sorumluluk almadı. Gidip biz de solistle anlaşsaydık en kötü böyle bir şey olurdu. Mekan, yemek ve müzik düğünün en hatırda kalan kısımları bizim müziğimiz kötü oldu ama neyseki düğünün kalanı güzeldi herşeye rağmen eğlenebildik.
Benim dugunum Binicilik Kulubunde oldu..mekan cok guzeldi ve manzara yer..her acidan kir dugunu yapmak icin ideal bir yer burasi..Ancak ben boyle guzel biryerde olan dugunumu Beyazeler adindaki bu organizasfon firmasi sayesinde mafettim.. hayatimin en guzel gunu olmasi gerekirken o gun, bu firma sayesinde dugunum mafoldu. Bu firmaya kir dugunu yaptirmak amaciyla internet aramalarim sonucunda ulastim.beni herseyin cok harika olacagi yonunde firma yetkililerinden Burcin adinda bir bayan ikna etti ve okadar inandirdi ki beni buna, pazarlik bile yapmadim soyledigi fiyata. Esimin profeyonel olmayan bazi hareketleri sezerek tum uyarilarina ragmen bu firmayla anlastim.Firma verilen hicbir sozunde durmadi..tum davetliler nerdeyse geldiginde hala masalar hazirlanmamisti..Misafirlere yerlerini gostermesi amaciyla karisiklik cikmasin diye yer hostesine ek ucret odememize ragmen. hostes adina kapida biraktiklari hicbirseyden anlamayan bir cocuk en yakin dostlarimizi ve yakin akrabalarimizi dugunun en arka masalarina yonlendirmis..bu durumu esimle dugun esnasinda farkettik ve firma yetkilisi Burcin adinda zati cagirip ogrenmek istedik. Hanfendi bize bu kisilerin israrla orada oturmak icin kavga ettiklerini soyledi..bu yalan karsisinda soka ugradik tabi..Masalara baktigimizda vadedilen hicbir sey yoktu..Onu da birakin bize eslik ederek dugunu yonlendirmesi gereken firma yetkilisi ortaliktan kayboldu dugun bitene kadar..ogrendik ki, yetkili bize yemek yedirin diye tuttturmus dugunun oldugu mekanda..biz onun cikardigi sorunlardan dolayi esimle birlikte gerilirken bi baktik ki dugunun sonuna gelmisiz..bu firmayi kiniyorum..hic bir is ahlakina uymayan davranislari yuzunden herkesin bu firmayi bilmesini ve ona gore davranmasini istiyorum..Umarim birileri bu yaziyi okur ve bu firmanin yalanlarina inanarak yaptirdigi organiasyonu mafetmez..saygilar..

Kızlar Önerebileceğim firma var NErede olduğunuzun da önemi yok ınternet sitesinden bakabilirsiniz ismini Yollayabilirim isterseniz Özelden Buraya başka internet adresi yazmak yasak.

Ücret Konusuda Sız bütçe Söylüyorsunuz ona göre size seçenekler sunuyorlar. Birebir görmesen belki bu kadar kesin konuşmam ama Mükemmel Tasarım ve ÖRnekleri var.

bana msj olarak yazarsan sevinirim cnm tsk..

merhaba arkadaşlar..

bende organizasyon işiyle uğraşıyorum kafanıza takılan her türlü konuda yardımcı olmaya çalışırım.

ayrıca İzmir ve çevresinde Neşeli Organizasyon olarak hizmetimizi sürdürmekteyiz. Salon seçimi, ve hayalinizde ki daveti gerçekleştirebilmek için yanınızdayız

merhaba seneye haziran ayı gibi kır düğünü düşünüyoruz aklımda değişik fikirler var söyle biraz bahsedeyim bizim seferisarada mandalin bahcemiz var kır düğünü için müsait salonlara baktım fiyatları cok ucuk acaba dedim ki hem kendi bahcemde daha az miktarla daha sıcak sirin bi ortam yaratarak kır düğünü yapabilirmiyiz die tam aranıyordum ki burda böyle bir topic gördüm tüm bunları sizler olmadan yapamam orası bariz belli simdi size sorum siz bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz ve ben böyle birseye kalkıssam daha mı maliyeti artırırım ayrıca sizinde baska fikirleriniz varsa yardımcı olursanız cok sevinirim tsk smdiden ...

istanbul'da en iyi firma ESMA organizasyon

Merhaba Esma bursa firmasıdır. Lakin istanbulda dahizmet vermektedir. Eğer süsleme için sadece 50.000 TL bütçe ayıracaksınız ozaman o kişiyle çalışabilirsiniz.

En iyi firma şudur diyebilmeniz için tüm organizasyon firmalarıyla çalışmış olmanız gerekir..
Organizasyon sektöründe 2500 den fazla firma var, bunlardan bir tanesine benim şirketim. Shiva Organizasyon
Sizin taleplerini maximum düzeyde karşılamayı başaran firma sizin için en iyisi olabilir..

Kızlar 2012 hazıran gelını olcam ınsallah ben bır fırma ıle anlastım eskıden bagdat cadd yer alıyordu sımdı pendık de ınanılmaz yardım sever bır fırma sahıbı butcenıze gore hersey cıkaryor ve ınanılmaz ılgılı tavsıye ederım ılgılenenlere

kızlar bi mekan var ama organizasyon şart ama bütçem kısıtlı fiyatlar hakkındada hiç bilgim yok min.ne kadar olur?

gecegüneşi organizasyon çok iyi, fiyatta her türlü kolaylık sağlıyorlar. biz çok memnun kaldık.
GECE GÜNEŞİ ORGANİZASYON dan inceleyin. pişman olmayacaaksınız!

Arkadaşlar slm,
Ben de geçen yaz evlendim, Hacettepe Beyaz Ev ( ANKARA )
İnci Davet ve Organizasyon ile çalıştık. Hem süsleme de hem müzikte.

Ferda hanım çok ilgilendi sağolsun, ben de herkese bahsedeceğim diye söz vermiştim. Bu sözümü tutuyorum yani. İyi bir ekip, çok özenliler.

Müzik grubundan da çok menun kaldık, çok çok iyilerdi ama solistin ismini hatırlayamıyorum şimdi.

Mekanda çok güzel ve başarılıydı. Herkese tavsiye ederim. Beytepe de manzaralı etrafı ormanlık hem kır düğünlerine hem de kapalı salonu var. Orada da Burçin hanım vardı sağolsun o da çok ilgilendi.

Tek pişmalığım canlı çiçekli bir süsleme yaptırdık, çiçekler güzeldi ondan şikayetim yok ama şimdiki aklım olsa o kadar para vermez, çiçeksiz şamdan modellerinden birisini seçer daha ucuza getirirdim. Ha bir de sınırsız alkollü bir menü seçmiştik o da yanlış iş oldu. En iyisi sınırlı alkollü menü.

Fotoğraf çekiminden şikayetçiydim, hala da şikayetçiyim. Benim istediğim gibi olmadı, bu detaya pek dikkat edilmiyor ama bu da çok önemli, aman dikkat.

Sevgiyle Kalın

Merhaba,

Biz de İmza Organizasyon ile çalıştık...Harika insanlarla çalışıyorlar...Şeyda hanım her konuda bize yardımcı oldu..
İnanın,sürprizlerle dolular :) her bütçeye uygun düğünler yapıyorlar,o stresli zamanınızda güler yüzleri ile destek oluyorlar...
Tanışmanızı isterim...

Merhaba,
Ben düğün için değil ama kına gecem için Bursa'da Asude organizasyonla çalıştım. Çok memnun kaldım. İstediğimden de güzel bir kınam oldu. Düğün davet organizasyonları da yapıolar. Bursa dışı illere de gidiyorlar. Belki fikir olur arayanlara...

Son düzenleme:
slm arkadaşlar... size bir sorum olacak...benim düğünüm ilçede olacak hawuz başında... acaba herhangi bir ilden organizasyon konusunda yardım alablirmiyim.... ilçede olupta ilden bir organizasyon şirketiyle anlaşmış düğününü bu şekilde yapmış arkadaşlar warsa.... nasıl oldu kaça mal oldu yazarlarsa sewinirim...şimdiden çokk teşekkürler..

slm arkadaşlar... size bir sorum olacak...benim düğünüm ilçede olacak hawuz başında... acaba herhangi bir ilden organizasyon konusunda yardım alablirmiyim.... ilçede olupta ilden bir organizasyon şirketiyle anlaşmış düğününü bu şekilde yapmış arkadaşlar warsa.... nasıl oldu kaça mal oldu yazarlarsa sewinirim...şimdiden çokk teşekkürler..
slm.. öncelikle hayırlı olsun, Allah tamamına erdirsin.. bir çok organizasyon şirketi başka il ve ilçelere gidiyorlar. Maliyeti istediğiniz şeylere göre değişir tabi ki, onu ancak organizasyon firmasından öğrenebilirsiniz. Ben kına organizasyonu yaptırdım, 1300tl dediler önce, 1000 tl ye anlaştık sonra. Benim anlaştığım firma bursadaydı zaten, ama bildiğim kadarıyla başka illere de gidiyorlar. Ankara'ya İstanbul'a fln gidip yaptıkları kınaların fotoğraflarını gördüm. Önemli olan tarihlerde ve fiyatta anlaşmak bence. Siz en iyisi bir kaç organizasyon firmasının netten iletişim bilgilerini bulup irtibata geçin, en doğru bilgiyi onlar verecektir.

X