Organizasyon Firmaları

Kızlar Önerebileceğim firma var NErede olduğunuzun da önemi yok ınternet sitesinden bakabilirsiniz ismini Yollayabilirim isterseniz Özelden Buraya başka internet adresi yazmak yasak.

Ücret Konusuda Sız bütçe Söylüyorsunuz ona göre size seçenekler sunuyorlar. Birebir görmesen belki bu kadar kesin konuşmam ama Mükemmel Tasarım ve ÖRnekleri var.

Acaba bana özelden ismini yazarmisin organizasiyon firmasinin. Cok sevinirim.

Simdiden tesekkürler

Ben esma organizasyonu tavsiye ederim. Birçok arkadaşımınkini Esma hanım yaptı. Hatta bende tanıştım kendisi ile. Çok zevkli ve içten bir bayan. Arkadaşlarımın düğün organizasyonu dışında herşeyi ile bizzat ilginendiğini duydum. Bir arkadaş gibi. Bence herşeyi ile guvenebileceğiniz biri böyle önemli bir gununuzde çok önemli rol oynar. Hem bursa hemde İstanbulda şubeleri var. Ben evlenecek olursam kesin onu tercih ederim.

istanbul'da en iyi firma ESMA organizasyon

Evet bende Esma organizasyonun bu konuda en iyi olduğunu biliyorum. Birçok arkadaşım Esma hanımla çalıştıkları için çok şanslı olduklarını söylediler. Bende esma org nın yaptığı birçok düğüne arkadaşlarımın sayesinde katılmış oldum. Ve hayatımda o düğünler kadar mükemmelini görmedim hiç. Superdi. Çok detaylı çalışıyor. Çiçekler falan anlatılmaz. Herşeyin en iyisini seçiyor valla kadın. Harika biri.

Merhaba Esma bursa firmasıdır. Lakin istanbulda dahizmet vermektedir. Eğer süsleme için sadece 50.000 TL bütçe ayıracaksınız ozaman o kişiyle çalışabilirsiniz.

Yoo benim arkadaşlarımın birçoğu hiç de öyle paralar vermedi. Ama butce meselesi yani bu işler. İstemenin sınırı yok tabi:)) ama mukemmel yapıyor yaa bence tartısılmaz :)
Ayrıca İstanbul ve Bursa şubeleri var. Mesela benim arkadaşımın biri ordu da biri de kayseri de evlendi. Tum şehirlerde iş yapıyor.

Acaba bana özelden ismini yazarmisin organizasiyon firmasinin. Cok sevinirim.

Simdiden tesekkürler

Merhaba, benim de organizasyon şirketi tavsiyesine ihtiyacım var. Yardımcı olabileceklere şimdiden çok teşekkür ederim.
Not: Sade ve şık bir nikah kokteyli istiyorum, ama bütçem kısıtlı...

Majesty Davet Organizasyon istanbul anadolu yakasında bir firma çok çok çok iddialı organizasyon şirketi.. kişi başı 20 tl ye de düğün var 200-300 lerede var randevu alıp ,gidip konuşmanız gerekiyor..

selam, öncelikle evlilik hazırlığı yapanlara hayırlı olsun :) o günün muhteşem geçmesi,herkesi memnun etme,mutlu görme çilesi kendi heyecanınızın bile önüne geçiyor :) ben ablamın düğününde bu sıkıntıları bizzat yaşadım, ve sonrasında aksaklıklardan yola çıkarak düğün,nişan ve kına organizasyonları yapmaya başladım.çünkü herkes için önemli olan bir gün herkes kendi özel gününün prensesi :) ve her organizasyonunu yaptığım düğün ayrı bir heyecan karşınızdaki insanları mutlu görmek, bu yüzden organizasyon seçenekleri arasında düğün organizayonları yapmayı tercih ettim.bana göre en özeli çünkü..bu konuda da düğün sahiplerinin kendi bütçelerine göre seçenek ayarlaması tasarlıyorum,seçenekleri sunuyorum ve öncelik her zaman paradan ziyade gelin ve damadın içine sinmesi benim için..çünkü ben normal bir işte zaten çalışıyorum,bu yüzden de kar amacı gütmek önceliğim değil keyif için yaptığım birşey bu..o yüzden dilerseniz benimle irtibata geçebilirsiniz. daha önce yaptığım organizasyonlardan referans görüntülerde verebilirim şu an için sadece istanbul ve ankara için hizmet verebilmekteyiz..herkesin kendini prenses gibi hissedebileceği sorunsuz düğünler dilerim sizlere :)

Canım Moon&Mood diye bir organizasyon firması var, bizim ekipteki kızları evlendirip duruyolar:))) hatta benim düğünde artık sizi görmek istemiyorum demiştim düğünü basarız dediler, çok eğlenceli kızlar...şimdi yaza Allah nasip ederse arkadaşımın çiftliğinde nişanım olcak, süslemeyle ilgili ben de bi gidip görüşücem neler yapılabilir diye, istersen sen de gidip bi tanış,yeri etilerde ama öyle çok uçuk rakamları da yok bildiğim kadarıyla... tabi bize artık grup indirimi yapıyo da olabilirler:)))

selam, öncelikle evlilik hazırlığı yapanlara hayırlı olsun :) o günün muhteşem geçmesi,herkesi memnun etme,mutlu görme çilesi kendi heyecanınızın bile önüne geçiyor :) ben ablamın düğününde bu sıkıntıları bizzat yaşadım, ve sonrasında aksaklıklardan yola çıkarak düğün,nişan ve kına organizasyonları yapmaya başladım.çünkü herkes için önemli olan bir gün herkes kendi özel gününün prensesi :) ve her organizasyonunu yaptığım düğün ayrı bir heyecan karşınızdaki insanları mutlu görmek, bu yüzden organizasyon seçenekleri arasında düğün organizayonları yapmayı tercih ettim.bana göre en özeli çünkü..bu konuda da düğün sahiplerinin kendi bütçelerine göre seçenek ayarlaması tasarlıyorum,seçenekleri sunuyorum ve öncelik her zaman paradan ziyade gelin ve damadın içine sinmesi benim için..çünkü ben normal bir işte zaten çalışıyorum,bu yüzden de kar amacı gütmek önceliğim değil keyif için yaptığım birşey bu..o yüzden dilerseniz benimle irtibata geçebilirsiniz. daha önce yaptığım organizasyonlardan referans görüntülerde verebilirim şu an için sadece istanbul ve ankara için hizmet verebilmekteyiz..herkesin kendini prenses gibi hissedebileceği sorunsuz düğünler dilerim sizlere :)

merhabalar katia ,organizasyon araştırıyorum bende,temmuz yada ağustos ayı için açık hava yemekli 200 kişilik maximum 10 bin tl bütçeli ,yardımcı olabilirmisiniz,alkolsüz olsun uygun olsun diye düşünüyorum :) tekliflerini bekliyorum teşekkürler. 100 mesaj olmadığı için özelden mesaj atamadım.

Arkadaşlar düğününde bir organizasyon şirketiyle anlaşan var mı?Varsa kaça mal oldu?

biz nisan ayında Antalya da evlendik çok süper oldu tek bir firmadan herşey dahil paket proğram aldık
süslemeler,müzik orkestra,foto video çekim ( ekip olarak çalışınca süper sonuç çıkarıyorlar) aslında mekan dahilde varmış biz geç öğrendik
daha önce bilseydik mekanıda aynı pakete dahil edebilirdik
o zaman firma sizin herşeyinizle ilgileniyor,biz memnun kaldık herkezede tavsiye edebilirim
fiyat makul ve güleryüz samimiyet var eksiksizdi herşey
isterseniz sizede önerebilirim:KK16::KK16:

istanbul da babyshower,doğum günü ve düğün ve nişan organizasyonu yapan bildiğim çok iyi bir organizasyon şirketi var. Aslında asıl işleri konser organizasyonu ve party'lerken rica üzerine düğün,nişan,babyshower organizasyonları ve düğünden sonra unutulmayacak Party organizasyonu yapıyorlar.
Fakat dediğim gibi asıl işleri konser olduğu için onların önüne geçmesin diye pek dillendirmiyorlar ve referans üzerine size düğün ve nişan konusun da yardımcı oluyorlar.Üstelik fiyatlandırması da bu kadar profesyonelliğe rağmen ortalama fiyat.Bildiğim kadarıyla sizlere de fikir konusunda yardımcı oluyorlar
Benim kuzenim bir tanıdığı sayesin de onlarla anlaştı ve 2 gün önce Düğünü vardı.Yemekler,Müzikler,pasta ve süsleme o kadar güzeldi ki,gözüme çarpan tek bir sorun yoktu.Hatta kendileriyle konuşma fırsatım oldu.Çok genç 3 ortak girişmişler bu işe cıvıl cıvıllar.
Bunları buraya yazacağımı,burada herkesin fikir aradığını söyleyince onlara söylediğim de ''teşekkürlerini ileterek,asıl işimiz bu değil bizim,rica edilince elimzden geleni yapıyoruz sadece' dedi.Bir de mütavaziler.Kendi işim olsa bu kadar övemezdim sanırım.Bence bir iletişime geçin ve istediğiniz herşeyi anlatın,yardımcı olacaklardır. ,Dilerseniz mesaj yoluyla bana ulaşın,linklerini göndereyim sizlere.

Son düzenleme:
Selamlar herkese,

Samsunda nisan organizasyonu yaptiran var mi aranizda?
Varsa hangi organizasyon sirketi ile calismistiniz?memnun kalmis miydiniz ve ucret ne kadardi tesekkurler :KK30::21:

Bu güzel gününüzün muhtesem gecmesi için iyi bir organizasyon firmasiyla anlasmaniz gerekir.sizi dinleyen, istediginizi anlayan ve hatta size bunun yaninda yeni fikirler sunan , her aninizda yanınızda olan, aklınıza yeni bir fikir geldiginde istediginiz zaman arayıp ulasabileceginiz bir firma lazim.Ben yillardir bu sitenin üyesiyim.bir cok fikir aldim paylaştım. Size bir organizasyon firmasi öneriyorum uğurlu organizasyon hizmetleri :) esimle beraber bu organizasyonun sahibiyiz.benimle iletisime gecen herkese yardimci olabilirim :)

X