örgülerim

:1yes2:
B]
umarım beğenmişsindir .bebeğin olacakmış çok sevindim bebeğinede hazırlıkyapıyorsundur şimdi sen. fırsat buldukça ördüklerini paylaş canım

:1yes2:
B]
umarım beğenmişsindir .bebeğin olacakmış çok sevindim bebeğinede hazırlıkyapıyorsundur şimdi sen. fırsat buldukça ördüklerini paylaş canım

çok düşüncelisin teşekkür ederim.deneyeyim bakalım becerebilecek miyim.bebeğime pek hazırlık yapmadım şimdiye kadar.örgü kıyafetler çok sıcak tutuyor ve az giyiliyor.genelde aksesuar yapmayı seviyorum.

Bellissimo çok güsellllll hepsi ellerine saglık nasıl ördün rica etsem burda yazarmısın.
Hülya Hannım ve örgüden anlayan arkadaşlar bişey sorucam ; haroşa örgüsü nasıl yapılıyor.
2 DÜZ Bİ TERS GİBİ yazarmısınız atkı örmek istiyorum
çok teşekkür ederim.

Belisimo hepsi çok şık olmuş emeğine sağlık. Eğerki bolero modelin varsa eklersen sevinirim. Kızıma örmek istiyorum ama model bulamadım .

Bellissimo çok güsellllll hepsi ellerine saglık nasıl ördün rica etsem burda yazarmısın.
Hülya Hannım ve örgüden anlayan arkadaşlar bişey sorucam ; haroşa örgüsü nasıl yapılıyor.
2 DÜZ Bİ TERS GİBİ yazarmısınız atkı örmek istiyorum
çok teşekkür ederim.

afucum hangi modeli yazmamı istiyorsun?haroşa bi ters bi düz örülür.biraz zor artar ama.

afucum hangi modeli yazmamı istiyorsun?haroşa bi ters bi düz örülür.biraz zor artar ama.

Bellisimo bi atkı modeli var hani yanlarını kesiosun

Yanlış hatırlamıyorsam şöle

4 baştan haroşa ortası normal sonra tekrar 4 haroşa istedigin uzunluga erişince bitiriyosun. ve yanları kesiyorsun.... hatırladın mı ???

X