Ovitrella iğnesi sonrası silik çizgi

demirelaylaa

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2023
104
24
23
Merhabalar çatlatma iğnesinin 11. Günü kaset test yaptım silik çıktı sizce iğnenin etkisi olabilir mi hala aynı zamanda göğüs hassasiyetide var

Eklentiler

• IMG_20240401_213029.jpg
    IMG_20240401_213029.jpg
    53 KB · Görüntüleme: 45
Merhabalar çatlatma iğnesinin 11. Günü kaset test yaptım silik çıktı sizce iğnenin etkisi olabilir mi hala aynı zamanda göğüs hassasiyetide var
14 güne kadar beklemek en mantiklisi iğnenin etkisi kişiye göre değişir benim ilk ignede 10 cu gün atilmisti ikinci ignede 11 xi gün atilmisti

Hayır iğne etkisiii değillll😍😍😍😍 bu kadar kalmaz iğne etkisi hayırlı olsun baby 😍❤️🌸
3 aşılamamıda takip ettim 4-5 günü (iğne sonrası) iğne etkisi gitti

Benim geçen ay böyle çıktı sonra adet oldum hemen ümitlenme ama kardeşimin böyle çıktı şimdi bir yaşinda oğlu var şüpheli yani ben hemşireye bile göstermiştim bana şüpheli demişti

İlginç gerçekten kanda çıkmayıp burada çift çizgi olması. Benim bundan daha silik çıkmıştı. Kanda da değer çok azdı ama hamilelik belliydi. Doktor hamile kalır kalmaz mı geldin demişti.

X