OVİTRELLE 14.GÜN

aleynatlms

Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2022
173
53
26
Merhabalarrrr
Bugün iğneden sonraki 14.günüm 17 Martta öğlen 12de vurdum iğneyi. Testi yaptım, pırıl pırıl bir negatif gördüm. Reglime 3-5 gün var. Pozitife dönme ihtimali var mı acaba? Ne göğüs hassasiyetim var ne de burda anlatılan gibi damarlanmalar. Sadece kasık ve bel ağrılarım yoğunlukta.

Merhabalarrrr
Bugün iğneden sonraki 14.günüm 17 Martta öğlen 12de vurdum iğneyi. Testi yaptım, pırıl pırıl bir negatif gördüm. Reglime 3-5 gün var. Pozitife dönme ihtimali var mı acaba? Ne göğüs hassasiyetim var ne de burda anlatılan gibi damarlanmalar. Sadece kasık ve bel ağrılarım yoğunlukta.
Ben de 18inde yaptım, sizinkine yakın regl tarihim 5,6 gün var. Test yapmadım ama hiçbir belirtim de yok 😂

Doktorum 14.gün yap demişti o yüzden yaptım bende. Adet olana kadar beklemedeyim. Bakalım kısmet inşallah bi gün bizim de kucaklarımız dolar
Benim doktorum sağ olsun şu zaman test yap, yok işte idrar yapma direkt kan ver felan hiçbir şey de demedi.. belki o bile umutsuzdu ahahhaha

Merhabalarrrr
Valla bunu bende çok merak ediyorum. Bugün 16. Günüm. Dün 15. Günümde tertemiz negatifti. Bugünde test yapıp yapmama konusunda kararsizim

X