ovıtrelle kullananlar bilgilerinize ihtiyacım var

ama kızlar bebeğm bi olsuunn,poposuna posuna vurup beni ndn bu kadar beklettn dicem :)

ah bı gelse bebişlerimiz poposunamı vururuz yoksa üstünemı tıtrerız bılmıyorum valla canım bu arada iğneye basladıgın ilk ayın mı

slm kızlar bağlantım gitmişti sanırım ilk b ben yaptım iğnemi çarşamba yapmıştım zaten dört kişiyiz bu topikte ilk haber benden şimdiden tahmin edebiliyorum sanki yaşamışım gibi yine olmadı zaten olmayacağı belliydi bir seferlik ilşkiden sonra ümitlenmem hataydı diyecem öyle hissediyorum

slm kızlar bağlantım gitmişti sanırım ilk b ben yaptım iğnemi çarşamba yapmıştım zaten dört kişiyiz bu topikte ilk haber benden şimdiden tahmin edebiliyorum sanki yaşamışım gibi yine olmadı zaten olmayacağı belliydi bir seferlik ilşkiden sonra ümitlenmem hataydı diyecem öyle hissediyorum

belki olur canım üzme kendını daha önce baska topiklrde okumuştum tek ilişkiyle hamıle kalanları

belki olur canım üzme kendını daha önce baska topiklrde okumuştum tek ilişkiyle hamıle kalanları

ya genelde çocuk istemeyende oluyor gerçektende öyle yani istemeyen hamile kalıyr isteyen kalmıyor

ya genelde çocuk istemeyende oluyor gerçektende öyle yani istemeyen hamile kalıyr isteyen kalmıyor

çok doğru söyluyosun valla hep istemeyenın oluyo isteyen ölece kalıyo ama vardı bundada bı hayır deyıp kendımızı avutacagız:KK34:

hayat surprizlerle dolu bebekte bize surpriz olur inş.hayırlısı sağlıklı eli ayağı düzgün olur inşallah

yaa kızlar dikkatimi çeken başka birşey daha var ya çok umutlu olursun olmaz ya ümidi kesersin olur ne bileyim bazende çok umutlu çok inançlı olursun o ay olacağına olurmuş

yaa kızlar dikkatimi çeken başka birşey daha var ya çok umutlu olmaz ya ümidi kesersin olur ne bileyim bazende çok umutlu çok inançlı olursun o ay olacağına olurmuş

zaten ümidi kestıgın zaman bişeyler oluyor ben 10 ay önce kadar belkı daha fazla oldu tam ümidi kestıgı ay mıde bulantılarım basladı elltımın ısrarı üzerine test yaptım ama daha öncesınde yoktur dıye yapmamıştım cunku ara kanama gıbı bişey oldu ben onu adet sanmıştım neyse test pozitife yakın 2. çızgı çıktı havalara uctum resmen hamıleyım dıye ama kımsaya söylemedım bi kaç gün gectı kan tahlılı yaptırdım negatıf çıktı cok kotu oldum yıkıldım resmen hayat işte neyın nezaman olcagı bellı olmuyo:KK50:

X