Ovitrelle ve negatif test

Efnanl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2023
1.356
1.364
26
Kızlar Merhaba ,
18 Kasım cumartesi Ovitrelle çatlatma iğnesi yaptım 23:00 da.
20 Kasım Pazartesi 10:35 de aşılama oldum .
Çift çizgiyi yaklaşık 3 senedir görmediğim için bi kez olsun nasıl bi duygu merak ettim ve test yaptım . Sonuç negatif . (Test saati 15:45)
Su tüketimine dikkat etmedim tabi bide ….
Aşılamanın 3.günü
İğnenin 5.günü yada 4.günü
Şu an da pozitif çıkması gerekmez miydi ?
Aşılama sonucu negatif mi olacak yani 🥹
Fikirlerinizi bekliyorum …

Eklentiler

• IMG_7637.png
    IMG_7637.png
    414,2 KB · Görüntüleme: 95
Kızlar Merhaba ,
18 Kasım cumartesi Ovitrelle çatlatma iğnesi yaptım 23:00 da.
20 Kasım Pazartesi 10:35 de aşılama oldum .
Çift çizgiyi yaklaşık 3 senedir görmediğim için bi kez olsun nasıl bi duygu merak ettim ve test yaptım . Sonuç negatif . (Test saati 15:45)
Su tüketimine dikkat etmedim tabi bide ….
Aşılamanın 3.günü
İğnenin 5.günü yada 4.günü
Şu an da pozitif çıkması gerekmez miydi ?
Aşılama sonucu negatif mi olacak yani 🥹
Fikirlerinizi bekliyorum …
Daha cok erken yapmışsın döllenme bile yeni olmustur eger olduysa benimde 2.gunum asilamamin beklemen lazim ay sonina kdar

Daha cok erken yapmışsın döllenme bile yeni olmustur eger olduysa benimde 2.gunum asilamamin beklemen lazim ay sonina kdar
Ya kuzum orası öyle biliyorum da şimdi bizim vurduğumuz çatlatma iğnesinin testi pozitif çıkarması gerekirdi 10.güne kadar bende şu an negatif çıktı

Her zaman pozitif kesin cikaracak diye bisey yok suan bende yapsam belki benimde negatif cikacak
Elinde varsa yarın sabah yap 😃💕💕 ben diyorum acaba su içmeye dikkat etmeden yaptım ya ondan mı oldu desem bilemedim . Ama işte bu iğnenin etkisi olmadığı anlamına geliyor negatif olması

Senin kac yumurtan vardi kac mmdi peki
2 yumurtam vardı cuma günü gittiğimde kontrole
13 mm 16 mm iki taneydi 16 kendiliğinden çatlar demişti çatlamaya elverişli dedi 13 için de cuma akşam tekrar gonal f vurdum 75 doz sonra cumartesi 23:00 da çatlatma iğnesini vurdum

2 yumurtam vardı cuma günü gittiğimde kontrole
13 mm 16 mm iki taneydi 16 kendiliğinden çatlar demişti çatlamaya elverişli dedi 13 için de cuma akşam tekrar gonal f vurdum 75 doz sonra cumartesi 23:00 da çatlatma iğnesini vurdum
Benimde 2 taneydi biri 20 digeri 21 di bende ptesi vuruldum sali asilama oldum acaba ikiside catliyormuymuski

Benimde 2 taneydi biri 20 digeri 21 di bende ptesi vuruldum sali asilama oldum acaba ikiside catliyormuymuski
Merhaba, evet ikisinin de çatlama ihtimali varmış bu durumda ikisi de çatlar ve döllenirse çift yumurta ikizi oluşabilir. Ben de çift yumurtamın çatladığımı öğrenince doktoruma sordum ikiz olabilir dedi bekliyorum inşallah. Allah hepimizin gönlüne göre nasip etsin 🙏🏼

Merhaba, evet ikisinin de çatlama ihtimali varmış bu durumda ikisi de çatlar ve döllenirse çift yumurta ikizi oluşabilir. Ben de çift yumurtamın çatladığımı öğrenince doktoruma sordum ikiz olabilir dedi bekliyorum inşallah. Allah hepimizin gönlüne göre nasip etsin 🙏🏼
Amin insallah siz ne zman yaptirdiniz aşılama

bende 24 kasımda oldum ovitre çatlatma iğnesi bugün 10 günüm heycanla bekliyorum ya inşallah nasip olur isteyen herkese

X