Ovülasyon testi iğneden sonra pik yaptı 2 gündür silinmiyor

onbirmayis

Güzel günler çok yakın 🌤
Kayıtlı Üye
30 Mart 2022
5.141
2.892
Kızlar ovitrelle vuruldum ovülasyon testim iğneden sonra 48 saattir pik halde. Hala silinmedi. Silineceği yerde T çizgisi daha da koyu çıkıyor.
İğneden dolayı salınan hormondan dolayı mı yoksa yumurtam çatlamıyor mu kafam çok karışık. 😔
Görseli ekliyorum
İğneyi 12.gün vuruldum

Eklentiler

• 0B07772D-9446-44CA-B861-8B51814F2D19.jpeg
    0B07772D-9446-44CA-B861-8B51814F2D19.jpeg
    103,8 KB · Görüntüleme: 63
Kızlar ovitrelle vuruldum ovülasyon testim iğneden sonra 48 saattir pik halde. Hala silinmedi. Silineceği yerde T çizgisi daha da koyu çıkıyor.
İğneden dolayı salınan hormondan dolayı mı yoksa yumurtam çatlamıyor mu kafam çok karışık. 😔
Görseli ekliyorum
İğneyi 12.gün vuruldum
İğneden kaynaklı devamlı pik göstermesi çok normal 😔

Görseli ekliyorum
İğneyi 12.gün vuruldum
3 tane ust üste havuc ye cnm

Görseli ekliyorum
İğneyi 12.gün vuruldum
Klomen kullandın mi canim

Asilama yaptirdin mi hic , ben asilama icin gittim adetin 4. Gününde basit kist var diye yolladi beni. Martta yine gidicem klomenle başlatacaklarmis benide sonra catlatma iğnesi sonra aşılama dedi bana da
Igne acitiyor mu sen mi vurdun kendin
Aşılamayı belli bir prosedürden sonra yaparlar herhalde. Daha önce klomen ve iğne uygulanmadıysa aşılama yapmazlar bence. Tabi özel hastaneyse iş başka.

İğneye gelince de ben yapmadım arkadaşıma yaptırdım iki saniyelik bir olaydı. Ayaktaydım uzanmadım bile yani. Hemen ayakta yaptı 1 cm lik ucu var zaten kalçadan vurulduğumuz iğne gibi değil. O yüzden acıtmıyor. Göbekten yapılıyor.

Teste gore catlamamis belki birkac yumrta varsa ondanda olablr bilemicm igne cTlatmis olmalı çünkü igneden en gec ne zaman sonra catlar onu arastirin
Ben hamileyken ovülasyon testi pozitif çıkanları hatırladım. Çünkü beta hcg hormonu salgılıyor bu çatlatma iğnesi. Ben o yüzden pik olduğunu düşündüm hamileler gibi.

Aşılamayı belli bir prosedürden sonra yaparlar herhalde. Daha önce klomen ve iğne uygulanmadıysa aşılama yapmazlar bence. Tabi özel hastaneyse iş başka.

İğneye gelince de ben yapmadım arkadaşıma yaptırdım iki saniyelik bir olaydı. Ayaktaydım uzanmadım bile yani. Hemen ayakta yaptı 1 cm lik ucu var zaten kalçadan vurulduğumuz iğne gibi değil. O yüzden acıtmıyor. Göbekten yapılıyor.
Doktor direkt aşılama dedi bana hatta nasil olduğunu da anlatti , devlet hastanesine gidiyorum bu arada

Hiç klomen ve iğne denemeden böyle demelerine şaşırdım
Bende anlamadim açıkçası. Klomen verip 5 gun kullandiracaklardi. Yumurta takibi olacakti sonra catlatma ignesi olacakti. Esimle birlikte gidip asilama yaptircaktik böyle dedi doktor. Tabi bu ay adetim gecikti duphastonla adet oldum 4. Gun gittim basit kist gordu doktor tedaviye başlayamayiz dedi üzüldüm. Yoksa 2 3 gune bende igne vurulacaktm

Bende anlamadim açıkçası. Klomen verip 5 gun kullandiracaklardi. Yumurta takibi olacakti sonra catlatma ignesi olacakti. Esimle birlikte gidip asilama yaptircaktik böyle dedi doktor. Tabi bu ay adetim gecikti duphastonla adet oldum 4. Gun gittim basit kist gordu doktor tedaviye başlayamayiz dedi üzüldüm. Yoksa 2 3 gune bende igne vurulacaktm
Aşılama öncesi de yumurtayı ilaçla geliştiriyorlar diye biliyorum

X