ovulasyon testi ile gebelige hazirlananlarin paylasim alani

merhaba kızlar bende bugün öğlen testi yaptım diğerine göre yine silik çıktı ama acayip tek taraflı bel ağrısı var ve yumurtlama akıntısı geldi geçen ay bukadar akıntı olmamıştı bile 2 saat sonra yine test yapıcam .bugün 14.günüm bu ay yumurtlama düzene girdi heralde...

kuzucum :KK30:valla tamam döv :KK22: saçımı başımı yol :KK47:ama ne yapayım bitmedi :KK76:göletler bugün akşama kadar teslim etmem lazım :KK25: bıde aşkam iş arkadaşımızın düğünü var öğlen kuaför e zor gittim düşün artık :KK34: meleğim benım ama aklım inan hep burda ayyy ikigün yazamadım ya dedli oldum deli :KK53: :KK52:

artık p.tesi bol bol yazışırız dr. gelmiş olurum sen neler yaptım benım prenses yiğen nasıl dövüyormu senı :KK9:

canımıiçi valla senı hepinizi özledim :KK19::KK19:
canım çok sevindim değerlerın yükselmiş tebrıkler :KK34::KK54:

kuzucum yukarı yazdım bir ses edeyorum aaaaaaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:aaaaaaaaaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
oldumu :KK9::KK9:
askimmmmm darisi bu ay senin basina guzelimmmmmmm
kızlar bugün adetin 7.günü az önce ovu testi yaptım silik çıktı ikinci çizgi.sizce erken değil mi silik çizgiiçin :KK31:
cnim 2-3 gune koyulasir testin cnmmm

Bu doğru bir bilgimidir canım, gebelik olduğunu kanıtlarmı:KK34:
evet cnm bnm ates 36,3 36.5 de seyrederdi
21 agustos adet gunu yerlesme kanamsi oldu ve ben o gun test yaptim negatif cikti...................
derken sadece o dakikka degisik renkli bir kan geldi ve bir daha gelmedi...........
sonra ates basmasi oldu bnde o sebeble bnde adet gunden sonra persembe gunu gunduz atesi olctum 37 cikti aaa dedim hayret suphelendim acikcasi dedim bunu yarin sabah yataktan kalkmadan olcucem...........................
neyse cuma gunu olctum 37,5 cikti hemen pesinden bir gebelik testi yaptim

558571_447359071974888_900385469_n.jpg
ve sonuc sevindiriciydi hamileydim:nazar::nazar: cok sukur atesimden anladim hamile
oldugumu 3 gun arayla yaptighim testler
Canım, bu yöntemi adetten en erken kaç gün önce anlayabiliriz? Benim bugün ovüden sonraki 8-9. günüm...
cnm bnm ovudan 11-12 gun sonra atesim yukselmisti cnm
merhaba kızlar bende bugün öğlen testi yaptım diğerine göre yine silik çıktı ama acayip tek taraflı bel ağrısı var ve yumurtlama akıntısı geldi geçen ay bukadar akıntı olmamıştı bile 2 saat sonra yine test yapıcam .bugün 14.günüm bu ay yumurtlama düzene girdi heralde...
iyi bu guzel haber cnm sen yinede degerlendir akintin siklastiysa ustelik bn ovu testi de kullanmadim akintiya bakarak demen yaptim iki gun ust usteeee:KK1:

Merhaba herkesleri iyi hafta sonu dilerim.

Size neden sormadigimi bilmediğim bir konu geldi aklıma.
Gecen ay 24 agustosta baslamasi gereken adet 19 unda tam 5 gün önce başladı.
19 unda bel tutulması derecesinde bel ağrısı başladı,sonrasında bol sulu kahverengi leke geldi.aksamina 2 damla kahverengi leke bir kaç saat sonra da 2 damla pembe kan.20 şinde tekrar 2 damla kahverengi leke birkaç saat sonra 2 damla pembe kan geldi.
Bu yasıma kadar 1-2 gün erken geldi ama 5 gün önce hiç böyle olmamıştı.beklenen adetten 1 hafta önce başlaya adet gunüne kadar devam eden kahverengi lekelere olmuştu ama açık pembe kan hiç gelmemişti.
Sonrasında devam (21 inde basladi) eden adette inanılmaz şiddetliydi.doktorlarin öğrenmek istediği adet zamanı gelen miktarı bilmek ici dolan ped sayısı.inanır mısınız ped yetistirememistim.
Normalde otururken gelmez karnım ağrır ayağa kalkıp biraz yürüyünce akıntı gelince rahatlardim ama bu seferkinde otururken bile ped dolmustu.normalde 6.gunde biten adet 8.gunde bitti.
Bir tuhaflık vardı,acaba tutunma aşamasında mı yasadım bu bel ağrısını diye düşündüm o kadar şiddetliydi ki umutlandim ve ilaç içmedim.agridan ağlaya ağlaya uyumuştum.
Bir de diyorum hiç tutunma olmadı rahim kendini güzel bir temizledi mı:KK66:)
İste böyle bir adet donemi geçirdim.
Youmlarinizi merak ederim.

Son düzenleme:

19 unda bel tutulması derecesinde bel ağrısı başladı,sonrasında bol sulu kahverengi leke geldi.aksamina 2 damla kahverengi leke bir kaç saat sonra da 2 damla pembe kan.20 şinde tekrar 2 damla kahverengi leke birkaç saat sonra 2 damla pembe kan geldi.
Bu yasıma kadar 1-2 gün erken geldi ama 5 gün önce hiç böyle olmamıştı.beklenen adetten 1 hafta önce başlaya adet gunüne kadar devam eden kahverengi lekelere olmuştu ama açık pembe kan hiç gelmemişti.
Sonrasında devam (21 inde basladi) eden adette inanılmaz şiddetliydi.doktorlarin öğrenmek istediği adet zamanı gelen miktarı bilmek ici dolan ped sayısı.inanır mısınız ped yetistirememistim.
Normalde otururken gelmez karnım ağrır ayağa kalkıp biraz yürüyünce akıntı gelince rahatlardim ama bu seferkinde otururken bile ped dolmustu.normalde 6.gunde biten adet 8.gunde bitti.
Bir tuhaflık vardı,acaba tutunma aşamasında mı yasadım bu bel ağrısını diye düşündüm o kadar şiddetliydi ki umutlandim ve ilaç içmedim.agridan ağlaya ağlaya uyumuştum.

belkide gebelik oluşmuş ama rahme tutunmadan düşmüştür cnm haberimiz olmadan düşük yapabiliyormuşuz,buyüzden adet günü geçmeden test yaptırmayın diyorlarya.erken geldiğide olabiliyor adetin erken yumurtlamısındır ozaman

bugün 15.gün ve testte ki çizgi control çizgisinden daha koyu.dün başlamıştı zaten bel ağrısı bugünde sırtıma vurdu ağrı resmen çatır çatır yumurtladım umarım buluşma gerçeklerşirde bu ay kocacımın doğum günü hediyesi hazır olur:KK49::KK49::KK49:

belkide gebelik oluşmuş ama rahme tutunmadan düşmüştür cnm haberimiz olmadan düşük yapabiliyormuşuz,buyüzden adet günü geçmeden test yaptırmayın diyorlarya.erken geldiğide olabiliyor adetin erken yumurtlamısındır ozaman

Evet canım erken yumurtlamisim.test yapmamıştım gecen ay,akıntı takibi yapmıştım.gelen adete göre yumurtladigim gün,oncesi ve sonrasında da iliski olmuştu.Kismet.

Bende de bu ay ovulasyon testinde pozitifi görmeden 2 gün önce şeffaf akıntı geldi,akıntıdan önce testin negatif olduğu zamanlarda ateş yükselmesi oldu.sonra pozitifi gördüm,akıntı oldu.yalniz pozitifi gecen aylarda yaptığımda 2 gün görüyordum,biri dierine gore daha koyu oluyordu ama bu sefer 3gun aynı koyulukta gördüm ve o şeffaf akıntı da 2 sefer gün asırı oldu.Allah im nasil isterse öyle olur.bekleyip göreceğiz.

arkadaşlar size birşey sormak istiyorum.ilişkiden sonra belli bir zaman sonra tuvalete gitmek zorunda kalıyorumve içimden baya bi akıntı akıyor. acaba ilişki sırasındaki boşalan sıvı mı gidiyordur?boşuna çalışmış olmuyoruzdur inş:) bu normalmidir?

arkadaşlar size birşey sormak istiyorum.ilişkiden sonra belli bir zaman sonra tuvalete gitmek zorunda kalıyorumve içimden baya bi akıntı akıyor. acaba ilişki sırasındaki boşalan sıvı mı gidiyordur?boşuna çalışmış olmuyoruzdur inş:) bu normalmidir?
Cnm hepsi gitmeyi zaten basaramiyorkincikan mecbur cikacak dert etme o kadar spermde yanliz biri yumurtaya girmeyi basarir ins bbu ay gelir yumosun

cnm bazen bende yasadim top top dusurdum bazen dedim galiba kimyasal ins bu ay kalirsin

Kuzu bari cepten mesaj at valla merak ediyorum:KK4::KK4::KK4:
İyiysen elbette sorun yok balım.İşlerinde kolaylıklar diliyorum canımıniçi , seni yoranları da pataklıyorumm:KK22::KK22:
Düğünde bi güzel eğlen dök kurtlarını :)

Biz iyiyiz kızımla , teyzesini kocaman öpüyor miniğim :)

kuzucum meleğim günaydın tatlım :KK19: nasılsın bakalım haftasonun nasıl geçti kuzucum yiğenım nasıl :KK16:
bende dr. geldim sol tarafta 20 mm çapında kist izlendi dr. çok önemli değil dedi adet olursan atarsın dedi atmazsanda adet olduğunda tedavı ederiz eğer hamıle kalırsanda zaten kendiliğinden geçer dedi
ayrıca 3-4 adet sol tarafta yumurtam oluşmuş hepside 20 mm çapında hayırlısı olsun artık :KK54:

huhu kılar nerdesiniz melğim belfücüm nerelerdesınız unuttunuz artık bu topiği anladım :KK14::KK14:
ne yapalım bızde yalnız takılırız artık üf ya üf bu pazertesi hiç sevmiyorum ben ya

kuzucum meleğim günaydın tatlım :KK19: nasılsın bakalım haftasonun nasıl geçti kuzucum yiğenım nasıl :KK16:
bende dr. geldim sol tarafta 20 mm çapında kist izlendi dr. çok önemli değil dedi adet olursan atarsın dedi atmazsanda adet olduğunda tedavı ederiz eğer hamıle kalırsanda zaten kendiliğinden geçer dedi
ayrıca 3-4 adet sol tarafta yumurtam oluşmuş hepside 20 mm çapında hayırlısı olsun artık :KK54:

Kuzucummm canım bi girdim sabah, buraya gelemeden işlerden çıkmak zorunda kaldım :KK43:

Regliyle atılacaksa sorun yoktur tatlım zaten.
Sağlıkla bebeişin gelsin regliye bile gerek kalmasın inşallah kuzucum.

Haftasonu güzeldi iyi dinlendim, ama bugün sancılarım var batmalar oluyor :KK43:

Sen neler yaptın kuzucum haftasonu düğünü ne yaptın

Kuzucummm canım bi girdim sabah, buraya gelemeden işlerden çıkmak zorunda kaldım :KK43:

Regliyle atılacaksa sorun yoktur tatlım zaten.
Sağlıkla bebeişin gelsin regliye bile gerek kalmasın inşallah kuzucum.

Haftasonu güzeldi iyi dinlendim, ama bugün sancılarım var batmalar oluyor :KK43:

Sen neler yaptın kuzucum haftasonu düğünü ne yaptın

oy kıyamam ben sana meleğim o batmalar normal bebek büyüyo yer değiştiriyor oynayıp zıplıyo :nazar: annesi prenses burdayım dıyo

kolay gelsin mınnosum çok yorma kendini :KK20: bende projeleri teslım ettım şimdide elimde iş yok :KK9:

düğün çok güzeldi ya arkadaşlarla çok eğlendik koçiş gelemedi mesai vardı arkadaşlar eve kadar bıraktılar bu haftasonuda düğün var ondan sonrakı haftada çok yakın bır arkadaşımın düğünü var
:KK16: bende nikah şahidi olacağım yanı sabah sınava gircem kpss :18: akşam düğün :21:
bebeğim valla ben artık kafaya takmıyorum zaten hayırlısı ne zamansa bebişimiz o zaman gelsin biz artık canımız ne zaman isterse o zaman yapacağız öyle anlaştık koçişle :KK34:
canımıniçi ya bizim burda dıyorlarkı kurban bayramında 9 gün tatıl olacakmış ben hiç duymadım senın bılgın var mı :KK28:
:KK52: ayyyy ne güzel olur ama valla öyle birşey yapsalar hemen kapadokya ya gideceğiz

oy kıyamam ben sana meleğim o batmalar normal bebek büyüyo yer değiştiriyor oynayıp zıplıyo :nazar: annesi prenses burdayım dıyo

kolay gelsin mınnosum çok yorma kendini :KK20: bende projeleri teslım ettım şimdide elimde iş yok :KK9:

düğün çok güzeldi ya arkadaşlarla çok eğlendik koçiş gelemedi mesai vardı arkadaşlar eve kadar bıraktılar bu haftasonuda düğün var ondan sonrakı haftada çok yakın bır arkadaşımın düğünü var
:KK16: bende nikah şahidi olacağım yanı sabah sınava gircem kpss :18: akşam düğün :21:
bebeğim valla ben artık kafaya takmıyorum zaten hayırlısı ne zamansa bebişimiz o zaman gelsin biz artık canımız ne zaman isterse o zaman yapacağız öyle anlaştık koçişle :KK34:
canımıniçi ya bizim burda dıyorlarkı kurban bayramında 9 gün tatıl olacakmış ben hiç duymadım senın bılgın var mı :KK28:
:KK52: ayyyy ne güzel olur ama valla öyle birşey yapsalar hemen kapadokya ya gideceğiz

Valla tırsıyorum bu batmalar olunca , yer açıyor dediğin gibi demek ki :)

Çok sevindim düğünün iyi geçmesne.Sınavında şimdiden başarılar dilerim fıstığımm:) Böyle yoğunluk olması daha iyi kafan daha rahat oluyor çünkü.Hayırlısıyla sağlıkla gelsin yiğenim inşallah

Valla tırsıyorum bu batmalar olunca , yer açıyor dediğin gibi demek ki :)

Çok sevindim düğünün iyi geçmesne.Sınavında şimdiden başarılar dilerim fıstığımm:) Böyle yoğunluk olması daha iyi kafan daha rahat oluyor çünkü.Hayırlısıyla sağlıkla gelsin yiğenim inşallah

inş. meleğim ya sağol kuzucum :KK19::KK19: benım bıtanem tırsma :KK20: canımıniçi için huzurlu ol mınnosum :KK16:
ben senın hislerine güvenıyor evet bu yoğunlukta hiç birsey düşünmem ıyı olacak inanıyorum hayırlısıyla :KK34:
inş. gecerim sınavı gerçi hiç çalışmadım :KK9::KK30:
şansımı denıyeceğim :KK9:

inş. meleğim ya sağol kuzucum :KK19::KK19: benım bıtanem tırsma :KK20: canımıniçi için huzurlu ol mınnosum :KK16:
ben senın hislerine güvenıyor evet bu yoğunlukta hiç birsey düşünmem ıyı olacak inanıyorum hayırlısıyla :KK34:
inş. gecerim sınavı gerçi hiç çalışmadım :KK9::KK30:
şansımı denıyeceğim :KK9:

Olduğu kadar canımcım bakarsın takır takır yaparsın :) Sen rahat olduktan sonra herşey tıkır tıkır ilerler.

En büyük kötülüğü kafamızın içinde yapıyoruz zaten sürekli aynı konuyu düşünerek strese giriyoruz.
En güzeli uzak kalmak, minikler sürprizleri seviyor bence :))

Olduğu kadar canımcım bakarsın takır takır yaparsın :) Sen rahat olduktan sonra herşey tıkır tıkır ilerler.

En büyük kötülüğü kafamızın içinde yapıyoruz zaten sürekli aynı konuyu düşünerek strese giriyoruz.
En güzeli uzak kalmak, minikler sürprizleri seviyor bence :))

oy kuzucum benım ıyıkı varsın kzucum bu tatil olayından sanırım bılgın yok :KK34:

offff bugün böyle dışarlara atmak istiyorum kendimi gezmek ıstıyorum meleğim

oy kuzucum benım ıyıkı varsın kzucum bu tatil olayından sanırım bılgın yok :KK34:

offff bugün böyle dışarlara atmak istiyorum kendimi gezmek ıstıyorum meleğim

Tatil olayı nedir kuzu ?

Sende iyi ki varsın, kazandığım en güzel dostsun sen balım.

Al kocişi gez tatlım akşam eve gitmeyin

Tatil olayı nedir kuzu ?

Sende iyi ki varsın, kazandığım en güzel dostsun sen balım.

Al kocişi gez tatlım akşam eve gitmeyin

canımıniçi ya bizim burda dıyorlarkı kurban bayramında 9 gün tatıl olacakmış ben hiç duymadım senın bılgın var mı :KK16:
oy oy yesinler senı yanı piyongodan bıle bıle güzel bırsey cıkmaz ama bak ben cıktım :KK33:
yaaaa meleğim annem gelecek akşam bıze ama açıkçası pek eve gitmek istemıyorum ama belkı haftasonu gideriz bır yerlere :KK34:

X