ovulasyon testi ile gebelige hazirlananlarin paylasim alani

merhaba kızlar yoğun bir günün ardından anca fırsatım oldu.bugün okullar açıldı öğrencilerim ve velileri ile tanıştık ama yarın tatil(bursanın kurtuluş günü olduğundan) yarın evdeyiz çarşamba tekrar iş başı .
suaycım 2.5 gün tatil vermezler heralde cnm bayramdan sonraki p.teside resmi tatil zaten 29 ekim

merhaba kızlar yoğun bir günün ardından anca fırsatım oldu.bugün okullar açıldı öğrencilerim ve velileri ile tanıştık ama yarın tatil(bursanın kurtuluş günü olduğundan) yarın evdeyiz çarşamba tekrar iş başı .
suaycım 2.5 gün tatil vermezler heralde cnm bayramdan sonraki p.teside resmi tatil zaten 29 ekim

yaaaa bak şimdi üzüldüm bende ne güzel hayal kurmuştum:KK25: tatıl olur dıye neyse bunada şükür ne yapalım
tatlım sana güzel öğrecilerinle güzel bır yıl dilerim umarım çok başarılı öğrenciler olur :KK16:
Suaycim icimden bir ses bu ay olacak diyor guzelim esine harip. Pemezi yedir keci boynuzu yane

tatlım inş. olur hayıurlısı ama canım benım ben zaten harput keçi boynuzu pekmezi çok içirdim garibim 2 kavanoz bıtırdı
artık hiç birsey yapmayacağım oluruna bıraktım olacağı varsa olur yoksada zamanı gelince olur :KK34:
sen nasılsın bebişi nasıl bakalım :KK54:

kızlar hepinize günaydın güzel bir gün geçirelim bol bol döktürelim
:KK16:hamiş olalım hamiş olanlarada rahat bırgün dilerim :KK54:

günaydınlar....
teşekkürederim suaycım inşallah laf dinleyen akıllı öğrencilerim olur.
bizim çalışmalar bitti 23 eylülü bekliyoruz artık eşim bu ayda olmazsa dr.gideyim sperm sayısına baktırayım diyor önceden varikosel ameliyatı olmuş ama yinede sıkıntı olabilir diyor.bende bu ay olmazsa bir süre ara vereceğim 0cak şubata kadar hakkımızda hayırlısı olsun artık...

merhaba kızlr..yaklaşık bir aydır burayı takip ediyorm 2 aydır da bebiş için uğraşıyorm fakat olmuyor:KK43:((( bu ay ovulasyon test kullanmaya karar verdim..marka olarak hangisini tavsiye ediyorsnz..bana yardımcı olursanız sevinirim..

Günaydın kızlar,

Günaydın suayım balım nasılsın .Sağlık ocağından geliyor o yüzden geciktim seni öpüyorumm :)

Gurbetim hamişlik nasıl gidiyor.

slm kiz^larrrrrrrrrrrrrrrr ben geldim yeniden aranizdayimmm:KK9::nazar:
eeee ne var ney ok canlarrr herkes umarim iyidir calismalara insallah devammm:KK49::KK52:

Günaydın kızlar,

Günaydın suayım balım nasılsın .Sağlık ocağından geliyor o yüzden geciktim seni öpüyorumm :)

öhü öhü tickerdan anlasildigi uzere artik hamis degilim bebgimi düsürüyorum vardir bundada bir hayir be guzelimm:KK53:

öhü öhü tickerdan anlasildigi uzere artik hamis degilim bebgimi düsürüyorum vardir bundada bir hayir be guzelimm:KK53:

Canım çok üzüldüm.ne desem boş.inanclisin ne gelirse Allah tan gelir cümlesini benimsemissin.bravo senin gibi cesareti anneye.
Hayirlisi olsun,dediğin gibi vardır bunda da bir hayır.
Canını sıkma.sanirim 3 cocuğun var onlara uzun ömür versin Allah.

Canım çok üzüldüm.ne desem boş.inanclisin ne gelirse Allah tan gelir cümlesini benimsemissin.bravo senin gibi cesareti anneye.
Hayirlisi olsun,dediğin gibi vardır bunda da bir hayır.
Canını sıkma.sanirim 3 cocuğun var onlara uzun ömür versin Allah.

Ah cnm inandik iman getirdik Allahimin bildigi vardir elbet sukur yeniden nasip olur ins olan yavrularimin omru uzun olsun insAllah

cok uzuldum sendemı kımyasal gecırdınn off ya:KK5::KK5:

Cnm bebek kEsem buyumus bebek yok icinde bn bebegi gormek icin erken diyorum
Cunku gec dollenme zaten 8 haftaya kadar yolu var bebegi gormek icin 6. Haftam bitti henus
Sali gunune kadar bekliycem dr kanaman olucak dedi iki saat siddetli agri kesici verdi
Bir tane adacayini hüplettim ama bekliycem umudum var insAllah kanama degil bnm ki kirli akinti kanverengi

merhaba kızlr..yaklaşık bir aydır burayı takip ediyorm 2 aydır da bebiş için uğraşıyorm fakat olmuyor:KK43:((( bu ay ovulasyon test kullanmaya karar verdim..marka olarak hangisini tavsiye ediyorsnz..bana yardımcı olursanız sevinirim..

canım laboquıck markasını tavsiye ederim gittigidiyordan al çok uygun bol şans bebişin çabuk gelsin :KK34:

Günaydın kızlar,

canım benım iğnemi vuruldun geçen haftada benı aradılar bende düşük yaptığımı söyledim onlarda imzalı dilekçe istediler yazdım annemle gönderdim sağlık bakanlığına ggönderiliyormuş :KK34:
meleğim bende iyiyim canımıniçi sizde iyi olunca süper oluyorum :KK19::KK19:

canım benım çok üzüldüm :KK14: niye öğle olmuş canım dr. ne dedi gerçekten çok methanetlisin ben çok ağlamıştım hem eşim hem ben rabbım evlatlarına uzun ömür versin bır daha olur canım belkı de haziran topiği oluruz :KK34:

Cnm bebek kEsem buyumus bebek yok icinde bn bebegi gormek icin erken diyorum
Cunku gec dollenme zaten 8 haftaya kadar yolu var bebegi gormek icin 6. Haftam bitti henus
Sali gunune kadar bekliycem dr kanaman olucak dedi iki saat siddetli agri kesici verdi
Bir tane adacayini hüplettim ama bekliycem umudum var insAllah kanama degil bnm ki kirli akinti kanverengi

hayırlısı olsun cnm ya benımde bu 3 kaybım ama nebılım bunda daha metanetlıyım ınsan alısıyo heralde aglanacak halıme guluorum artık :):):)

X