ovulasyon testi ile gebelige hazirlananlarin paylasim alani

Aynen öyle ben de çok canımı sıkmıştım biz pikoluların hamile kalması çok daha zor çünkü ama Alalhım nasip etti sen de et duanı en doğru Zaman'da Aşlah nasip eder hayırlısıyla canım benim Ama eczaneden alırsan Ovulasyon testini çok çok pahalıya gelir bence internetten al canım ben 60 mı 80 şu mi ne öyle bir paket almıştım yani 80 tanesi 60tlydi sanırım eczanede 5 tanesini 25 TL ye satıyorlar biz her gün ve uzun süre yapacağımız için bize masraflı oluyor bence netten al tabi sen bilirsin canım hayırlı haberlerle gel sen de inşallah

Canım dediğin gibi internetten almaya karar verdim, bi çok marka var karar veremedim. Hangi marka kullandın önerebileceğin isim var mı?

Canım dediğin gibi internetten almaya karar verdim, bi çok marka var karar veremedim. Hangi marka kullandın önerebileceğin isim var mı?
Ovulasyon.net sitesinden laboquik marka aldım onu kullandım Can'ım ben ama şöyle bir şey de yaptım laboquik kullanırken koyuya yakın gördüğüm gün eczaneden başka marka da aldım hani yanılma payı var mı diye 3-4gün boyunca hem laboquik i kullandım hem eczaneden aldığımı sonra ikisinde de çift çizgiyi gördüm 17. 18. Gün gibi

Ovulasyon.net sitesinden laboquik marka aldım onu kullandım Can'ım ben ama şöyle bir şey de yaptım laboquik kullanırken koyuya yakın gördüğüm gün eczaneden başka marka da aldım hani yanılma payı var mı diye 3-4gün boyunca hem laboquik i kullandım hem eczaneden aldığımı sonra ikisinde de çift çizgiyi gördüm 17. 18. Gün gibi

Sağol canım cevabın için :KK66: Bebişinide sanada sağlıklı günler diliyorum :anneadayı: :nazar:

Arkadaşlar ortalama 32 günde adet oluyorum.14,16,17,18.günde ovilasyon testi yaptım negatif çıktı.bugün 18.günüm.sizce daha vakit varmı yoksa arada yapmadığım bi günde olmuş olabilirmi.teste 2.ci çizgi vardı hep ama net değil

Son düzenleme:
Kizlar ben gece yumurtladim hisettim cunku bugun tkrar ovulasyon testi yaptim siliklesti oglende iliski oldu birdaha ne zaman yapmaliyim...birde yumurtam catlamasina ragmen vajinada sanci ve batma var sebeb ne olabilir...bilen varsa lutfen cvpayin ...simdiden tskler

Eklentiler

• 2016-03-28 16.41.38.jpg
    2016-03-28 16.41.38.jpg
    17,3 KB · Görüntüleme: 118
Kizlae cok uzgunum beta hcg degerim igneden sonraki 10.gun 6,1 iken 22.gun 2,5 a dustu bu yasadigim sey kimyasal gebelik mi yoksa igme etkisi mi

Kızlar ben de ovülasyon testi yapıyorum. İki gündür kopkoyu çıkıyor. Ne demek ki bu şimdi? Daha çatlamıyor mu demek ki? Biri 13. Gün biri 14. Gün biri de 15. Gün. Yardımcı olursanız sevinirim.
Merhabalar. Test 13. Gun ve 14. Gun degerlendirmenizi soyluyor bence. Yuksek ihtimal 13. Gun yumurtaniz iyice buyumus ve catlamak uzereymis. Insallah guzel haberlerinizi aliriz. Saglikla kalin.

Kızlar yardımcı olun lütfen fikrinize ihtiyacım var bu ay ilk kez klomen kullandım ve regl bitiminden sonra ne gün aşırı ilişkide bulunduk ov testi jiç yapmadım bu yüzden ... Gebelik belli ediyor diye okuyunca aldım iki gündür deniyorum iki günde ikinci çizgi Silikte olsa çıkıyor.. Hiç daha önce bu testi yapmadığım için yorumunuza ihtiyacım var.. . Tahminen reglime 3 yada 4 gün var geçen ayın 15 nde olmuştum ..,

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    31,6 KB · Görüntüleme: 106
benim ki senin 15,nci günün gibi ...yumurtalarımın çoktan çatlamış olması lazım.adetime 3 gün kala yaptım...hamilelikle ilgisi yokmudur sence

Bu sitede o sekilde hamileligini ogrenenler gordum.senin de olma ihtimalin var o kadar koyuysa.bence bi an once test yapip bakmalisin o zaman

Bu köyü çizgiyi gördükten sonra hemen ilişkiye girmek gerekiyor mu
Ben bu testleri yapmaya başladım bugün en köyü olduğu gündü dün gece ilişki oldu Dr da gün aşırı veriyor bgn bu çizgiyi gördüm yarın mi tekrar ilişki olması gerekiyor bi topikte koyu çizgiyi görunce ertesi gün hemn ilişki diyordu kafam karıştı normal takvimime göre de asıl yumurtlama cuma gözüküo bu testi ilk kez yaptım teste göre bgn ????????

Arkadaşlar merhaba aklım baya karıştı ovulasyon testlerim şu şekilde çıktı ancak yapmaya devam ediyorum ara ara yine ikinci çizgi epey koyu çıkıuor mesela bugün adet günüm yine koyu çıktı ikinci çizgi acaba böyle dalgalanmalar normalmidir,en son orda görünen negatiften sonra son testten yani 8 gün falan geçti idrar testi yaptım negatif..

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    35 KB · Görüntüleme: 403
Arkadaşlar merhaba aklım baya karıştı ovulasyon testlerim şu şekilde çıktı ancak yapmaya devam ediyorum ara ara yine ikinci çizgi epey koyu çıkıuor mesela bugün adet günüm yine koyu çıktı ikinci çizgi acaba böyle dalgalanmalar normalmidir,en son orda görünen negatiften sonra son testten yani 8 gün falan geçti idrar testi yaptım negatif..
Sanırım normal çünkü benimde ilk ayım ovulasyon takibinde çift çizgi çıkıyor hep silik şekilde 22.gün belirgin çizgiyi yakaladım devam et sende bence

Sanırım normal çünkü benimde ilk ayım ovulasyon takibinde çift çizgi çıkıyor hep silik şekilde 22.gün belirgin çizgiyi yakaladım devam et sende bence
Aslında koyuyu yakaladım sanıyorum ama bana mı öyle geldi acaba

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    35 KB · Görüntüleme: 360
Aslında koyuyu yakaladım sanıyorum ama bana mı öyle geldi acaba
Benimde seninki gibi çift çizgi hergün neredeyse... Aynen emin olamadım o yüzden devam ettim iki günde bir iliskiye ve testi yine tekrarladım içim rahat olsun diye... Sende bence iki günde bir devam et ilişkiye hem testide tekrarla

merhaba arkadaşlar bende 9 ay once kimyasal gebelik yaşadım . 7 aydır çocuk istiyoruz ama hamile kalamadım henüz nisan 28 regl günümde tahminen 25 günde bir regli oluyorum ama kimyasal gebelik sonrası regli düzenüm bozulduğu için ovulasyon testi yaptım bu ay mayısın 9 en koyu çizgiyi gördüm sonraki günler sadece hafif silik bir çizgi çıktı ilk defa ovulasyon testi yapıyorum tek birgün koyu olması normal bi durum mu? yoksa teste mi bir bozukluk vardı anlayamadığım daha önce test yapan arkadaşlar aydınlatırlarsa beni sevinirim inş. bu ay hamile kalırım. Allah isteyen herkese evlat nasip etsin inş.

merhaba arkadaşlar bende 9 ay once kimyasal gebelik yaşadım . 7 aydır çocuk istiyoruz ama hamile kalamadım henüz nisan 28 regl günümde tahminen 25 günde bir regli oluyorum ama kimyasal gebelik sonrası regli düzenüm bozulduğu için ovulasyon testi yaptım bu ay mayısın 9 en koyu çizgiyi gördüm sonraki günler sadece hafif silik bir çizgi çıktı ilk defa ovulasyon testi yapıyorum tek birgün koyu olması normal bi durum mu? yoksa teste mi bir bozukluk vardı anlayamadığım daha önce test yapan arkadaşlar aydınlatırlarsa beni sevinirim inş. bu ay hamile kalırım. Allah isteyen herkese evlat nasip etsin inş.
Canım benimde ilk ayım ovulasyon takibinde zaten o koyu çizgi önemli olan değerlendirmen gereken günler yumurtlaman olduğunu gösteriyor .ama o silik çizgiler benimde kafamı karıştırıyordu çok yorum okudum normalmiş Herzaman silik çizgi çıkarmış...

X