ovulasyon testi ile gebelige hazirlananlarin paylasim alani

Merhaba arkadaşlar; bende ovulasyon testi aldım ilk defa kullanicam tecrübeli arkadaşlar püf noktaları anlatabilir mi? Allah hepimizin kucağına sağlıkla almayı nasip etsin.Bu arada 28 29 ve 30 günde bir oluyorum teste ne zaman baslamaliyim?vşimdiden teşekkür ediyorum

image.jpeg
Merhaba kızlar ilk kez ovülasyon testi kullanıyorum sonuncuyu bugün yaptım siZce ne durumdayım:KK48:

Merhaba arkadaşlar inanın ben bu ovulosyonu bugün arastırdım böyle bir sıkıntım yoktu cünkü bebek istiyoruz da banada bir yardım etseniz 8 yaşında kızım var ikinciyi istiyoruz ama olmuyor bu testi denicem 28 günde bir 7 gün görüyorum 20 adet başlangıcı 27 bitiş şimdi nezaman kullanmaya başlamalıyım bu testi bilgilendirirmisiniz

Merhaba arkadaşlar inanın ben bu ovulosyonu bugün arastırdım böyle bir sıkıntım yoktu cünkü bebek istiyoruz da banada bir yardım etseniz 8 yaşında kızım var ikinciyi istiyoruz ama olmuyor bu testi denicem 28 günde bir 7 gün görüyorum 20 adet başlangıcı 27 bitiş şimdi nezaman kullanmaya başlamalıyım bu testi bilgilendirirmisiniz

Cnm bende 28 gunde bir regl oluyorum doktorum bana 14. Gun iliskiye basla dedi. Ama ultrasondan yumurtlaama takibi yapildiginda 9-10.gunlerde yumurtladigimi ogrendim.
Sende 10.gunde bazla ikinci cizgiyle birinci ayni koyuluga geldigi zaman 24-36 saat icinde yumurtlamanin olacagini gosterir

Yaklaşık 9 aydır hamile kalmak icin uğraşıyorum. En sonunda ben de ovulasyon testi yapmaya karar verdim ve bugun kapkalin 2. Çizgiyi gördüm sonunda :) o Zaman calışmalar başlasın :p Allah isteyen herkese nasip etsin insallah.

kızlar merhaba
geçen ay hayatımda ilk defa olan 15 günlük adet gecikmemden sonra çok umutlanmıştım ama hastalandım. bu ay ben de lapo...k ovulasyon testini kullanıyorum. ade bittikten 3 gün sonra başladım. testlerim biraz bulanık gibi çıkıyor. burda paylaşılan resimlere baktım da böyle net değil. beklediği için mi bulanıklaşıyor acaba. iş yerinde olduğumdan resim atamıyorum. yardımcı olur musunuz? testler bozuk mu?

Merhaba arkadaşlar yardımcı olur musunuz? Ovulasyon testini bugün daha kötü beklerken siliklesmis normal mi değerlendirir misiniz? Önerileriniz neler 3 saat su icmedim

Eklentiler

• 20160602_160946.jpg
    20160602_160946.jpg
    41,4 KB · Görüntüleme: 198
Merhaba arkadaşlar yardımcı olur musunuz? Ovulasyon testini bugün daha kötü beklerken siliklesmis normal mi değerlendirir misiniz? Önerileriniz neler 3 saat su icmedim
Normal gibi geldi aynı siliklikte çıkacak kuralı yok sonu testinizde 3 saat su içmemiş bile olsanız gün boyu seyreltilmiş. Yumurtlamanıza var daha sanırım

kızlar merhaba
geçen ay hayatımda ilk defa olan 15 günlük adet gecikmemden sonra çok umutlanmıştım ama hastalandım. bu ay ben de lapo...k ovulasyon testini kullanıyorum. ade bittikten 3 gün sonra başladım. testlerim biraz bulanık gibi çıkıyor. burda paylaşılan resimlere baktım da böyle net değil. beklediği için mi bulanıklaşıyor acaba. iş yerinde olduğumdan resim atamıyorum. yardımcı olur musunuz? testler bozuk mu?
Yumurtlamama kadar bulanık çıkacak yumurtladığınız gün netleşecek en azından bende öyle oluyor

Öyle oldu bende de. Bulanıklıktı. Sonra dün netleşti. Çok net hem de resimdeki gibi. Bugün yine silik oldu. Çatlıyor mu yani??

Dün yaptığım ovul.testi ile bugün yaptığımı koyuyorum. Koyu olan dün yaptığım

Eklentiler

• 2016-06-01 18.49.04.jpg
    358,2 KB · Görüntüleme: 32
  • 2016-06-02 19.14.04.jpg
    2016-06-02 19.14.04.jpg
    33,3 KB · Görüntüleme: 177
    2016-06-01 18.49.04.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 168
Yumurtlamama kadar bulanık çıkacak yumurtladığınız gün netleşecek en azından bende öyle oluyor

Dün yaptığım ovul.testi ile bugün yaptığımı koyuyorum. Koyu olan dün yaptığım. Yanlış yere cevapladım :)) buraya da koyuyorum. Bakar mısın?

Eklentiler

• 2016-06-02 19.14.04.jpg
    2016-06-02 19.14.04.jpg
    33,3 KB · Görüntüleme: 161
    2016-06-01 18.49.04.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 152
Dün yaptığım ovul.testi ile bugün yaptığımı koyuyorum. Koyu olan dün yaptığım. Yanlış yere cevapladım :)) buraya da koyuyorum. Bakar mısın?
Evet dünü ve bugünü değerlendirmiş olmalısınız çatlamış bence. Dün ovulasyon olmuş bugün çatlamış gibi ben öyle yorumluyorum

X