ovulasyon testi ile gebelige hazirlananlarin paylasim alani

Uzulmemek elde degil canim 26 yasindayim 1 sene 2 aylik evliyim ve 8 aydir korunmuyoruz gecen ayda ovulasyon testi ile takip ettim yumurtladigim gunude buldum gun asirida calistik neden hala olmuyo anlam veremiyorum
işyerinde çocuk yapmaya karar veren herkes 2-3 ay sonra hamile kaldı acaba eşimdemi sıkıntı var diye düşünüyorum çünkü ben kontrole gittim doktora fazlasıyla yumurtam varmış kaliteliymişde agustosta eşimide götürecegim artık bat beklemekten yoruldum.

Uzulmemek elde degil canim 26 yasindayim 1 sene 2 aylik evliyim ve 8 aydir korunmuyoruz gecen ayda ovulasyon testi ile takip ettim yumurtladigim gunude buldum gun asirida calistik neden hala olmuyo anlam veremiyorum
Doktora gittin mi peki süt hormonu yüksek olabilir mi (prolaktin) bakıldı mi ? Herşeyin vakti vardır inşallah hayırlısıyla olur ilk gebeligimde 1 yıl boyunca hamile kalamadim artık istemiyorum dedim ve hemen kaldım şaşırmıştım.

Doktora gittin mi peki süt hormonu yüksek olabilir mi (prolaktin) bakıldı mi ? Herşeyin vakti vardır inşallah hayırlısıyla olur ilk gebeligimde 1 yıl boyunca hamile kalamadim artık istemiyorum dedim ve hemen kaldım şaşırmıştım.
Doktora gittim ama hormon testi prolaktin testi yaptırmadım agustosta yaptıracagım hepsini eşimede sperm testi yaptırtacagım işallah hiç gerek kalmadan temmuzda hamile kalırım geçen ay çok yüklendim kendimede eşimede bu ay
ne ovulasyon testi ne takvim uygulaması hiç birini yapmıcam .Allah hakkımızda hayırlısını versin

Doktora gittim ama hormon testi prolaktin testi yaptırmadım agustosta yaptıracagım hepsini eşimede sperm testi yaptırtacagım işallah hiç gerek kalmadan temmuzda hamile kalırım geçen ay çok yüklendim kendimede eşimede bu ay
ne ovulasyon testi ne takvim uygulaması hiç birini yapmıcam .Allah hakkımızda hayırlısını versin
Amin insalllah gerek kalmadan hamile olursun rahat ol stres yapma sakina bir de gün aşırı yapın mutlaka başla adetten sonra uygunsa sabahları deneyin daha iyi oluyor bir de folik asit hapa mutlaka basla canım

Amin insalllah gerek kalmadan hamile olursun rahat ol stres yapma sakina bir de gün aşırı yapın mutlaka başla adetten sonra uygunsa sabahları deneyin daha iyi oluyor bir de folik asit hapa mutlaka basla canım
Canım geçen ay gün aşırı çalıştık ama eşim tam yumurtlama dönemine geldiğinde bitmişti adamcagız o yüzden bu ay canımız ne zaman isterse o zaman olsun istiyorum kendimide çok saldım birazda kendime zaman ayıracagım bu ay allah nasip ederse olur rabbim ne zaman ol derse o zaman olur işallah teşekkür ederim tavsiyelerin içinde :KK200:

Canım geçen ay gün aşırı çalıştık ama eşim tam yumurtlama dönemine geldiğinde bitmişti adamcagız o yüzden bu ay canımız ne zaman isterse o zaman olsun istiyorum kendimide çok saldım birazda kendime zaman ayıracagım bu ay allah nasip ederse olur rabbim ne zaman ol derse o zaman olur işallah teşekkür ederim tavsiyelerin içinde :KK200:
Allah hayırlısıyla nasip eder inşallah

Keşke ya insallah hamileyimdir. Gebelik testi yaptim ama negatif belkide erken yapmisimdir. bata 4 gun var ama bilmiyorum bazilarinin erkenden cikiyor silik de olsa
Geç dollenme vardır normal idrar testleri günün gecmeyince genelde çıkmıyor bende mayıs ayında ovulasyon testi uyguladim. Erken gebelik testinde çıkmadı ama ovulasyon testinde çift çizgiyi gördüm kan verdim ve degerim 19.5 du suan 2.5 aylık hamileyim hayırlısı Allah gonlunuze göre versin sağlıkla mutlaka haber bekliyorum yaz

Günaydın arkadaşlar dün ben test yaptım adetimin 7. gününde bu şekilde çıktı. doktorum coraspirin verdiğinden beri 27-28 günde bir olan adetim 26 çekmeye başladı en geç ondan biraz erken yaptım ama koyulaşırmı gün geçtikçe :110:

Eklentiler

• P_20160802_180148[1].jpg
    P_20160802_180148[1].jpg
    34 KB · Görüntüleme: 170
Keşke ya insallah hamileyimdir. Gebelik testi yaptim ama negatif belkide erken yapmisimdir. bata 4 gun var ama bilmiyorum bazilarinin erkenden cikiyor silik de olsa
Can'ım ovu testine güvenme bu ay bende yumurtlamış gibi kopkoyu çizgilerim bardı hamileyim sandım ama deilmiş gebelik negatif ç çıktıysa umutlanma derim

Slm kizlar bende ovulas.testi kullaniyorm dün yaptm böyle cıkti ikinci çizgi silik yumurtlama dönemim yakınmı?

Eklentiler

• IMG-20160822-WA0009.jpeg
    IMG-20160822-WA0009.jpeg
    14,8 KB · Görüntüleme: 142
Kızlar Merhaba,
Size yaşadığım deneyimi aktarayım. 2 aydır eşim ile korunmadık. İlk ay iki günde bir 11. günden itibaren ilişkiye girdik olmadı. Bu ay clearblue yumurtlama testi ve preceed jel aldım. Yumurtlama dönemlerimi her sabah takip ettim ve 15. gün pozitif çıktı o gün ve ertesi gün preeceed jel kullanarak ilişkiye girdik. Sonra normal hayatıma devam ettim. Adetten 10 gün erken hamilelik testi ve adetten 5-4 gün önce yumurtlama testi yaptım hepsi negatifti. O yüzden hamile kalmadığımı düşünmüştüm. Adetim 2 gün gecikince gece merak ettim ve aynı anda hamilelik testi ve ovulasyon testi yaptım. Hamilelik testi pozitif çıktı ama test çizgisi control çizgisinden daha açıktı. Ama net belliydi iki çizgi. Ovulasyon testinde ise Test çizgisi kontrol çizgisinden koyuydu. Ve 5 gün gecikmeye kadar testleri tekrar ettim hep aynı çıktı. Gebelik testleri bende hiçbir zaman aynı renk olmadı hep test daha silikti. Ve kesinlikle ovulasyon testleri eğer hamile iseniz çift çizgi çıkıyor. Adetim 5 gün geciktiğinde doktora gittim ve şuan 5 haftalık hamileyim. Doktor kan testi bile yaptırmadı direk ultrasonla baktı ve miniği gördük:) Sorularınız olursa yeni başından geçmiş birisi olarak cevaplarım. Allah hepinizin gönlüne göre versin.

X