ovulasyon testi ile gebelige hazirlananlarin paylasim alani

Kizlar merhabalar benim yardima ihtiyacim var ovulasyon testim dunden onceki gun ve dun koyu cift cizgi cikti dunden onceki gunu degeelendirdik ama dun birşey olmadı bugun olur büyük ihtimalle sizce bir gun ara vermek hamilelik olasılıgını düşürürmü resimler aşagıda
index.php

Kizlar merhabalar benim yardima ihtiyacim var ovulasyon testim dunden onceki gun ve dun koyu cift cizgi cikti dunden onceki gunu degeelendirdik ama dun birşey olmadı bugun olur büyük ihtimalle sizce bir gun ara vermek hamilelik olasılıgını düşürürmü resimler aşagıda
index.php
gün aşırı olması daha iyi diyorlar

Arkadaşlar testimi değerlendirir misiniz? Artık test yapmasam olur mu? Çalışmaya devam etmelimiyim? yorumlarinizi bekliyorum

Eklentiler

• 20160608_131727.jpg
    20160608_131727.jpg
    38 KB · Görüntüleme: 240
Günaydın yumurtlama testimiz aynı anda koyulasmus ben kanda gebelik testi yaptım 14 çıktı sizde bir gelişme var mi ? Inşallah tutmuştur bebisler
index.php

Bugun bat günü 3 gün önce gebelik testi yaptım negatif çıktı o yuzden pek umutlu degilim ateşimide ölçtüm 36.3 dereceydi bi artış yok bu ay olmadı sanırım :KK43:

Erken gebelik testi yaptım dün silik çıktı bende dayanamadım oruç tuttuğum için dün gece kan tahlili yaptırdım.erken gebelik testinden önce de ovulasyon testi yaptım silik çıktı ondan suphelendim
Bugun gelmezse kırmızılar bende deneyim bakayım ovulasyon testini geç yurtlamıstım ben normalden 4 gün sonra yumurtladım o yüzden tereddütteyim.

Erken gebelik testi yaptım dün silik çıktı bende dayanamadım oruç tuttuğum için dün gece kan tahlili yaptırdım.erken gebelik testinden önce de ovulasyon testi yaptım silik çıktı ondan suphelendim
Canim bisey sorcam bugun bat gunuydu eve gelince ovulsyon testi yaptim silik kirmizi cikti seninde oylemiydi

Inşallah önümüzdeki ay Allah nasip eder üzülme sakın sakin ol inşallah olacak
Uzulmemek elde degil canim 26 yasindayim 1 sene 2 aylik evliyim ve 8 aydir korunmuyoruz gecen ayda ovulasyon testi ile takip ettim yumurtladigim gunude buldum gun asirida calistik neden hala olmuyo anlam veremiyorum

X