Gebeliğe Hazırlık Ovülasyon testim hep negatif çıkıyor

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

laracroftr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2024
3
0
29
4 aydır deniyoruz , reglm düzenlidir ilk defa bu ay ovülasyon testi denedim ovülasyon günüm başladığından itibaren, hiç çift çizgi göremedim bile hep silik çıktı sadece bir kez diğerlerinden daha koyu gibi çıktı ama yine de negatif anlamına geliyor, neden böyle oldu diye ayriyetten buna stres yapıyorum bari bunda çift çizgi görseydim, ne yapmam lazım yumurtlamıyo muyum ben bu anlama mı geliyor bu test?

4 aydır deniyoruz , reglm düzenlidir ilk defa bu ay ovülasyon testi denedim ovülasyon günüm başladığından itibaren, hiç çift çizgi göremedim bile hep silik çıktı sadece bir kez diğerlerinden daha koyu gibi çıktı ama yine de negatif anlamına geliyor, neden böyle oldu diye ayriyetten buna stres yapıyorum bari bunda çift çizgi görseydim, ne yapmam lazım yumurtlamıyo muyum ben bu anlama mı geliyor bu test?
Ovulasyon testi yapmaya adetin bittikten sonra kaçıncı günde başladın

Eklentiler

• IMG_3192.jpeg
    IMG_3192.jpeg
    163,1 KB · Görüntüleme: 79
  • IMG_3198.jpeg
    IMG_3198.jpeg
    69,6 KB · Görüntüleme: 75
  • IMG_3281.jpeg
    IMG_3281.jpeg
    84,4 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG_3288.jpeg
    IMG_3288.jpeg
    164,3 KB · Görüntüleme: 79
Bende de aynı sorun var, hiç bir zamam eşit seviye koyuluk bile görmedim nerdeyse. Buradan olasılık dahilinde yumurtanın sağlıklı olmadığı veya düzgün çatlamadığını söylediler. Bilemiyorum, doktora sormak lazım, sen sen cevap alırsın belki

Kadınlar senede 1 2 defa yumurtlama görmeye bilir belki o aya denk gelmiştir geçen ay bende yumurtlama olmadı regli oldum aynı saatlerde sıvı 2saat önce sıvı almadan testinin yapın saat 13 de başladıysanız ertesi gün tekrar 13de yapın mavide ki biraz pozitif yakın olmuş ama yumurta belkide belkide belli seviyeye gelmeden sönmüş veya catlamista olabilir umarım degerlendrmissiniz dır

X