Pcos ovulasyon testi gebelik

aysegull00

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2024
8
0
24
Merhaba Kızlar önceden sadece okuyordum şimdi bu samimi ortama katılmak istedim.. 1.5 yıldır evliyim 10 aydır deniyorum regl düzenli değil kendim regl olamıyorum olduğumda aylar sonra doktor az bir şey pcos var dedi 2 Şubat'ta kendiliğinden regl oldum. Yumurtlamayı bilemediğimiz için ovulasyon testi aldım 6 Mart yumurtlama 7 Mart çatlama çatlamadan 13,14,15 gün sonra ovulasyon yaptım tekrar çünkü ovulasyon ile öğrenenler var. Ve hep belirgin çift çizgi dayanamayıp. Test yaptım negatif acaba akşam yaptığım için mi? Bir kaç gün daha bekleyip tekrar test yapsam sonuç değişebilir mi?

Eklentiler

• 17111417820204666758259944872872.jpg
    17111417820204666758259944872872.jpg
    134,4 KB · Görüntüleme: 133
  • 17111418805086157874879222555262.jpg
    17111418805086157874879222555262.jpg
    98 KB · Görüntüleme: 132
ben hiçbirinde yumurtlama göremedim. pozirif olması için aynı koyulukta veya t c’den daha koyu olmalı.

ben hiçbirinde yumurtlama göremedim. pozirif olması için aynı koyulukta veya t c’den daha koyu olmalı.
Bende öyle biliyorum ama testi aldığım sayfayla iletişime geçtiğimde son testin güzel yarın da önemli demişti sonra ertesi günün testini de attığım zaman tamam yumurtlama olmuş 14 gün sonra test yap demişti.

Ovulasyon testi ilk idrarla yapılmaz ve yapmadan 2 saat önce sıvı alımını durdurmanız gerekir bu şekilde daha net sonuc alabilirsiniz

Sabah ilk idrarla yapsam sonuc degişirmi demişsiniz ya ona yazmıştım aslında canım
Haklısınız eksik yazmışım bugün yumurta çatladıktan sonra 15. Gün gebelik testini akşam yaptım aslında kendime söz vermiştim biraz beklemek için dayanamadım o yüzden negatif çıkmış olabilir mi gebelik testini bir kaç gün daha bekleyip sabah ilk idrarla yapsam sonuç değişir mi demek istemiştim aslında

Haklısınız eksik yazmışım bugün yumurta çatladıktan sonra 15. Gün gebelik testini akşam yaptım aslında kendime söz vermiştim biraz beklemek için dayanamadım o yüzden negatif çıkmış olabilir mi gebelik testini bir kaç gün daha bekleyip sabah ilk idrarla yapsam sonuç değişir mi demek istemiştim aslında
15 gün geçmiş aslında uzun bi süre umarım vardır gebelik 🤲

Merhaba Kızlar önceden sadece okuyordum şimdi bu samimi ortama katılmak istedim.. 1.5 yıldır evliyim 10 aydır deniyorum regl düzenli değil kendim regl olamıyorum olduğumda aylar sonra doktor az bir şey pcos var dedi 2 Şubat'ta kendiliğinden regl oldum. Yumurtlamayı bilemediğimiz için ovulasyon testi aldım 6 Mart yumurtlama 7 Mart çatlama çatlamadan 13,14,15 gün sonra ovulasyon yaptım tekrar çünkü ovulasyon ile öğrenenler var. Ve hep belirgin çift çizgi dayanamayıp. Test yaptım negatif acaba akşam yaptığım için mi? Bir kaç gün daha bekleyip tekrar test yapsam sonuç değişebilir mi? yumurta olmuş senin

Merhaba Kızlar önceden sadece okuyordum şimdi bu samimi ortama katılmak istedim.. 1.5 yıldır evliyim 10 aydır deniyorum regl düzenli değil kendim regl olamıyorum olduğumda aylar sonra doktor az bir şey pcos var dedi 2 Şubat'ta kendiliğinden regl oldum. Yumurtlamayı bilemediğimiz için ovulasyon testi aldım 6 Mart yumurtlama 7 Mart çatlama çatlamadan 13,14,15 gün sonra ovulasyon yaptım tekrar çünkü ovulasyon ile öğrenenler var. Ve hep belirgin çift çizgi dayanamayıp. Test yaptım negatif acaba akşam yaptığım için mi? Bir kaç gün daha bekleyip tekrar test yapsam sonuç değişebilir mi?
Yumurta çatlatma olmuş senin ayın 22 olmuş t çizginin daha koyu senin

X