Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testiyle hamile kalan pcoslular testlerime bakar mısınız?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

babykurt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2024
4
0
36
Kızlar merhaba,
PCos,tiroid,İnsülin direncim var. Bu ay ilk defa Ovulasyon takibi yaptım. Son ilişkim 23.03 de oldu. Bu sabah hamilelik testi yaptım şuan pcoslu için erken mi. Son reglim 25.02 de başladı 01.03 bitti. Regli düzenim hiç olmadı. Aynı durumu yaşayanlar testlerimi değerlendirebilir mi?

Resimdeki 30.03 olan hamilelik, diğerleri Ovulasyon testi.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    122,8 KB · Görüntüleme: 164
Piki 23te gormussunuz 23-24-25 bir kac kez degerlendirseydiniz keske. Son iliski 23 martsa gebelik testerine 3 nisan civari baslamaniz daha saglikli olur. Erken yapmissiniz gebelik testini.

O günleri değerlendirmem gerektiğini bilmiyordum. Haftaya tekrar test yapayım.teşekkürler.

Kızlar merhaba,
PCos,tiroid,İnsülin direncim var. Bu ay ilk defa Ovulasyon takibi yaptım. Son ilişkim 23.03 de oldu. Bu sabah hamilelik testi yaptım şuan pcoslu için erken mi. Son reglim 25.02 de başladı 01.03 bitti. Regli düzenim hiç olmadı. Aynı durumu yaşayanlar testlerimi değerlendirebilir mi?

Test 24 siliklesmis catlama 24 de olmuş 23 de iliski olmuşsa da spermler 72 saate kadar canlı kalabiliyor 24 du baz alarak gebelik testi yapmaniz gerek 7 ci gün gebelik testi yapmissinuz en az 10 günden önce çıkmaz

Kızlar merhaba,

23te pik görünüyor inşallah olmuştur test için erken

X