Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Insallah canim benim ya stresten ziyade sanki heycanla karisik tuhaf duygular icerisindeyim :) insallah 26 nisanda kirmizi kart yemmeem :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İnşallah canım inşallah Rabbim isteyen herkesin yüzünü güldürsün inşallah:KK66: benşm de 16 nisanda bat 9 gün var kartı yemeyiz inşallah :))

İnşallah canım inşallah Rabbim isteyen herkesin yüzünü güldürsün inşallah:KK66: benşm de 16 nisanda bat 9 gün var kartı yemeyiz inşallah :))

Ayyy senin az kalmis insallah yemezssinde bebisin sana gelir sende test kullandinmi ?

Ayyy senin az kalmis insallah yemezssinde bebisin sana gelir sende test kullandinmi ?

Kullandım tatlım 2 nisanda çift çizgiyi gördüm bakalım tutacak mı.. Gördüğüm gün ve bir.gün sonrayı değerlendirdik yer çekimine meydan okudum :)) ikinci deneme bu geçen ay yakalayamadık çift çizgiyi gene de hamile miyim derken kartı gördüm 18 martta:) inşallah bu ay görmem de bebişlerimize kavuşalım:KK66:

Son düzenleme:
Kullandım tatlım 2 nisanda çift çizgiyi gördüm bakalım tutacak mı.. Gördüğüm gün ve bir.gün sonrayı değerlendirdik yer çekimine meydan okudum :)) ikinci deneme bu geçen ay yakalayamadık çift çizgiyi gene de hamile miyim derken kartı gördüm 18 martta:) inşallah bu ay görmem de bebişlerimize kavuşalım:KK66:

Evet canim ben ilkkez uyguluyorum hatta carsamba gunune felan denk geliyo o gun doktora gidip kontrol ettirmek istiyorum ?

kızlar ara kablom yanımda değil resim atamıyorum ma şu 11.günden sonra 2 gün yaptım silikleşti iyice.demekki ben 8.gün yumurtlamışım kızlar.... $11.jpg

Kizlar ben 6+4gunluk hamileyim bugun doktora gittim doktor alttan ultrasyonla bakti ama bebegi goremedi normal dedi daha kucuk olabilir dedi lutfen yorum yapin normalmi bu bide banada mantikli geldi gec dollenme oldu diye dusunuyorum cunku testte cok gec cikmisti ne diyorsunuz kizlar moralim hic yok iki goz iki cesmeyim :KK43:((

Ayni gun belli olucak canm bebisimz var mi yok mu :-) ayhh insallah hayrlisi olurda bebesi.ize kavusuruz

arkadaşlar bu pazar başka bi rahatsızlıktan dolayı acile gitmiştim..doktor hamilelik vs var mı dedi bende dşünüyoruz ama bilm,yorum dedim.her ihtimale karşı hamilelik testi yapalım varsada yoksa da ona göre davranırız dedi..benim sonucum 2,39 çıktı..ama benim adetime daha on gün var neredeyse...bu sonuca göre bişey var mıdır kii?? ya biliyorum yoktur ama işte benimkisi bi ümit :KK14::KK14::KK14:

kızlar ara kablom yanımda değil resim atamıyorum ma şu 11.günden sonra 2 gün yaptım silikleşti iyice.demekki ben 8.gün yumurtlamışım kızlar....Eki Görüntüle 1055639

Canım, 8. gün de pozitif değildi ama! Gittikçe koyulaşıyordu ne güzel noldu şimdi:KK43: LH hormonun vücudunda gerekli seviyeye ulaşınca ( ki o zaman testteki ikinci çizgin ilkinden bile koyu oluyor) beynindeki hipofiz bezi yumurtayı bırak komutu veriyor ve 24 saat içinde yumurta bırakılıyor!!Acaba diyorum senin hormonlarda bir sorun varmıdır? Keşke bir hormon testi yaptırsan diyorum, bilmiyorum ki! Haddimi aşmak istemem, ama yazını görünce aklıma ilk gelen bu oldu!

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Canım, 8. gün de pozitif değildi ama! Gittikçe koyulaşıyordu ne güzel noldu şimdi:KK43: LH hormonun vücudunda gerekli seviyeye ulaşınca ( ki o zaman testteki ikinci çizgin ilkinden bile koyu oluyor) beynindeki hipofiz bezi yumurtayı bırak komutu veriyor ve 24 saat içinde yumurta bırakılıyor!!Acaba diyorum senin hormonlarda bir sorun varmıdır? Keşke bir hormon testi yaptırsan diyorum, bilmiyorum ki! Haddimi aşmak istemem, ama yazını görünce aklıma ilk gelen bu oldu!

canım benimde 11 gün böyle çıktı daha önce böyle hiç çıkmamıştı ben napsam bilemedim acaba bitane daha mi yapsam ki

Eklentiler

• $1396894309962.jpg
    $1396894309962.jpg
    24,5 KB · Görüntüleme: 36
canım benimde 11 gün böyle çıktı daha önce böyle hiç çıkmamıştı ben napsam bilemedim acaba bitane daha mi yapsam ki

Gece yarısına kadar bişey içmeden durabilirsen, gece bi daha yap istrsen! Bakalım, bize de göster!!

durabilirim ama ben onu saat 4 gibi yaptım şimdi yapmim mi beklm mi yani

X