Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

eja2ydu5.jpg
apa5uge4.jpg

"Galenik" Eczaneden aldım, içinde 5 tane var! Fiyatı: 25 TL. Ben çok memnunum :KK66:

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Kzlar bende tavsiye ediyim bitane SURELAB internetten aldm 22tane 2tanede gebelik testi 21tl falan tam hatrlmyrm ama cok iyi

Canım hala adet olmadım bekliyorum.Dudaklarımda uçuklar çıktı dünden beri nedenini bilmiyorum.Kocaman birde dayak yemişimde dudağım patlamış gibi gözüküyor :) Sende adet olmadın değil mi?

yok canım ben 3 ünde adet oldum malesef :KK43:
napalım kısmet. bugünden itibaren de incir kürünü yapmaya başladım ama benim tam olarak yumurta çatlama problemim var mı yok mu bilemiyorum.
uygulamaya başladım ama zararı olur mu olmazmı bilemedim. Bugün de tansiyonum düşüktü 2 defa baş dönmesi yaşadım. acaba bu kür tansiyonu düşürüyor mu anlamadım :KK53:

napalım kısmet. bugünden itibaren de incir kürünü yapmaya başladım ama benim tam olarak yumurta çatlama problemim var mı yok mu bilemiyorum.
uygulamaya başladım ama zararı olur mu olmazmı bilemedim. Bugün de tansiyonum düşüktü 2 defa baş dönmesi yaşadım. acaba bu kür tansiyonu düşürüyor mu anlamadım :KK53:

Bende bugün adet oldum :KK43: Sağlık olsun canım napalım,hayırlısı olsun.Bu kürün tansiyona etkisi yok bildiğim kadarıyla fakat şeker hatalığın veya insülin direncin varsa etki etmiş olabilir tatlı olduğu için.

Kzlar bende tavsiye ediyim bitane SURELAB internetten aldm 22tane 2tanede gebelik testi 21tl falan tam hatrlmyrm ama cok iyi

bende laboquıck kullanıyorum g.gidiyordan alıyorum 20 tane ovulasyon+6 tane gebelik+kargo ücretsiz ve ertesi günelime geliyor.dün sipariş verdm geldi şimdi :KK1:

Aynen bende yapamiyorum madem oyle bende 2 saat bekliyim madem sonuc cikiyo kendime eziyete gerek yok :) yani tutar normaldede sagliklisi 2 gunde 1 mis ya ben o yuzden oyle uyguluyorum yanlissa soyle :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tabi canım 4 saat hiç tutamam ben.sabah 10:00 dan sonra birşey yiyip içmiyorum 12:30da öğle yemeğine gitmeden yapıyorum işyerinde..net çıkıyor

bende laboquıck kullanıyorum 2 yıldır ve çok beğeniyorum.kızlar sizce çizgiler koyulaşıyomu ya.bende beklemedeyim :KK49:

$11.jpg $10..jpg $8..jpg $9..jpg

Sen üzülme ben yorumlarım yinede :) bence gitgide koyulaşıyor, biraz daha sabır, az kalmış :KK66:

5y4eta2e.jpg

Son durum bu, özetle: 31 martta çift çizgi yakaladık ve gün aşırıyı bozmadık! Kalpli olan günler ilişki oldu. Kızlar helak olduk valla dahada bişey yapamam :) An itibariyle bekleme moduna geçtim, hadi hayırlısı!! 16 Nisanda gelme kırmızıı!! Tutsun artık bu bebişleerr :KK66:

5y4eta2e.jpg

Son durum bu, özetle: 31 martta çift çizgi yakaladık ve gün aşırıyı bozmadık! Kalpli olan günler ilişki oldu. Kızlar helak olduk valla dahada bişey yapamam :) An itibariyle bekleme moduna geçtim, hadi hayırlısı!! 16 Nisanda gelme kırmızıı!! Tutsun artık bu bebişleerr :KK66:

Benim bat da 16 nisanda..inşallah gelemezler:)) bebişler gelsin:)

Bende bugün adet oldum :KK43: Sağlık olsun canım napalım,hayırlısı olsun.Bu kürün tansiyona etkisi yok bildiğim kadarıyla fakat şeker hatalığın veya insülin direncin varsa etki etmiş olabilir tatlı olduğu için.

Üçümuzde aynı dönemlerde merak icindeydik.. Üçümuzde nisanin ilk haftasini bekliyorduk :KK43: Üçümuzde de hüsran:KK43: bize yine hüsran bize yine hasret var :KK43: rabbim tez zamanda "Ya Musavvir" adının kerametiyle hayırlı sağlıklı evlat versin :)

5y4eta2e.jpg

aynı programı kullanıyorumm ve ovulasyon testı de bakalım hayrlısı olsun hakkımızda ınsallh:KK1:

aynı programı kullanıyorumm ve ovulasyon testı de bakalım hayrlısı olsun hakkımızda ınsallh:KK1:

Birşey sorucam, sen de bu programı kullanıyorum dedin: benim ovulasyon testinde: her ay adetimin 15. Günü pozitif oluyor, aslında 16. gün mü yumurtlama oluyor??bu programa göreyse : 17. gün yumurtlama gözüküyor!! Kafam karışıyor, ben gün aşırıyı bozmayım diye 17. Gün ilişkide bulundum :KK43: sende de böyle mi oluyor?? Aklım çok karışık, kaçtı mı fırsat, bu ayda yoksaa!!!

Üçümuzde aynı dönemlerde merak icindeydik.. Üçümuzde nisanin ilk haftasini bekliyorduk :KK43: Üçümuzde de hüsran:KK43: bize yine hüsran bize yine hasret var :KK43: rabbim tez zamanda "Ya Musavvir" adının kerametiyle hayırlı sağlıklı evlat versin :)

Amin canım,evet ayn heyecanları ve aynı hüsranları yaşadık :) Ben bugün doktor kontrolüne başladım canım.Bakalım ne neymiş niye olmuyormuş bu nazlı bebek :)

Birşey sorucam, sen de bu programı kullanıyorum dedin: benim ovulasyon testinde: her ay adetimin 15. Günü pozitif oluyor, aslında 16. gün mü yumurtlama oluyor??bu programa göreyse : 17. gün yumurtlama gözüküyor!! Kafam karışıyor, ben gün aşırıyı bozmayım diye 17. Gün ilişkide bulundum :KK43: sende de böyle mi oluyor?? Aklım çok karışık, kaçtı mı fırsat, bu ayda yoksaa!!!

bn bu ay aldım daha o yüzden bilmiyorum ki

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X