Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Degerlendirdik canm :) bugunde degerlendirmelimiyim ki

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım sen bugün de çalış sağlama al :)) olur Allahın izniyle inşallah :)

benm adete 1 haftadan az var ben yaptım ovulasyon ikinci çizgi çıkmadı bile :KK1::KK1: Inşallah gebesindr:KK49:

gerçekten miiiiiiiiiiiii ayyyyyyyy ellerim titrediiiii şimdi heyecandannnn..:18::18::18:koyu olunca bende acabamı dedim..
Rabbim tüm bekleyenlere versin hepimizi tez vakite sevindirsin
dün gebelik testinde hiçbişey çıkmadı .
Acaba geç yumurtladım ondanmı çıkmadı dedim..
Ama bi yanımda geldi gelicek diyorummm..
çorba gibiyimmm:KK53:

gerçekten miiiiiiiiiiiii ayyyyyyyy ellerim titrediiiii şimdi heyecandannnn..:18::18::18:koyu olunca bende acabamı dedim..
Rabbim tüm bekleyenlere versin hepimizi tez vakite sevindirsin
dün gebelik testinde hiçbişey çıkmadı .
Acaba geç yumurtladım ondanmı çıkmadı dedim..
Ama bi yanımda geldi gelicek diyorummm..
çorba gibiyimmm:KK53:

ne zaman umutlansam tek çizgi görürüm sakın umudunu kaybetme ama kaptırma kendini.imkanın varsa sabah kan ver bu çorbalıktan kurtul tatlım :KK1:

ne zaman umutlansam tek çizgi görürüm sakın umudunu kaybetme ama kaptırma kendini.imkanın varsa sabah kan ver bu çorbalıktan kurtul tatlım :KK1:

aynen öyle canım hep başıma gelir tam 1 yıldan beri
oyüzden sanmıyorum belkide mevsimsel bir gecikmedir.
Oldum sanıyorum koşuyorum wc değişik bir karın ağrısı var
imkan varda bikaç kez daha böyle gecikti sabah tahlile giderim dedim adet oldum .oyüzden bikaçgün beklicem inş hayırlı gecikmedir:KK53:

aynen öyle canım hep başıma gelir tam 1 yıldan beri
oyüzden sanmıyorum belkide mevsimsel bir gecikmedir.
Oldum sanıyorum koşuyorum wc değişik bir karın ağrısı var
imkan varda bikaç kez daha böyle gecikti sabah tahlile giderim dedim adet oldum .oyüzden bikaçgün beklicem inş hayırlı gecikmedir:KK53:

inşallah canım hayırlı haberlerini bekliyorum :KK9:

Amazoncum bildiğin hamilesinnnn,tebriklerrr,sevinsene artık bildiğin görünüyor ikinci çizgin git yaptır kan testini hadi:nazar::nazar:

Şu an düşük çıkar canım bir kaç gün geçsin de yaptırıcam öyle..

Benim de aynı senin gibi, sağ tarafımda da bir batma var, hani oturunca batıyor rahatsız ediyor, öğretmenler odasında oturanıyorum yaa!! ammaa memişler acımıyo yumuş yumuş:) hamiş olduğumda acırdı, sertleşirdi!! Karnım gergin ama şiş olurdu! Herkesin belirtisi başka tabii, bebimkinler böleydi kuzum:) Bi de bir öğrt. arkadaşım ( her yakaladığında 40 kere sorar ) ikinciyi düşünmüyon mu dahaa?? diyerek sinir etti beni, bir kinayeli kinayeli!!
Sen hamişsin hiç kuşkun olmasın :KK66: gitte kan testi yaptır canım ne beklionn:)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Hayatım benim de sol yumurtalığımda batma var.. Hatta geçen güne kadar heralde yine çatlamadı kistleşti diye düşündüm.. Ben kızıma hamile kaldığımda sadece sol bacağım 4-5 gün kasığımdan itibaren deli gibi ağrımıştı. Tek belirtim buydu. Ondan sonraki hamileliğimde göğüslerim davul gibi şişti ve çok hassaslaştı, acıdı. Bundaysa şimdilik sadece karında bir gerginlik gibi bişey var... Demem o ki hepsi farklı farklııı.. Test yaptırmıyorum çünkü adetimi biraz geçsin ve değer katlasın istiyorum.. Geçen hamileliğimde de aceleci davrandım ve düşükle sonuçlandı.. O yüzden korkuyorumm az zaman geçsin..

Artık kan testi yaptır nasıl sabrediyorsun öyle hamile bayan :))

Ah be anam alıştık artık hamilelik durumlarına. 3. hamilelik bu benim.. Biraz zaman geçsin, testi tekrarlamak zorunda kalmam böylece..

evet bencede daha belirgin silik cizgi ... bana da hamile :KK49: gibi geldiiii .. Hadi hayirlisi insallah ... kac gun kala bakmak lazim kizlar bu testlere daha benim 7-8 gunum var reglimeeee :KK53:
1-2 gün kala en erken..

bu arada sol kasigimda devamli bir batma agri var .. sanki gaz sikismasi gibi ... Amazon sende de oyle mi ??? benimde goguslerimde bir hasasiyet yok ama sanki alti kisimlari sicak alev alev yaniyo gibiiii :KK52:
ya bir test olsa hergun bakilabilennnnn hemen soylese direk evet oldu bu ay yada tuhhh kacti bu ayyyy :KK35:

Benim sol yumurtalığımda batma var canım..Bi de karnım bi tuhaf.. Başka birşey yok..

Hayatım benim de sol yumurtalığımda batma var.. Hatta geçen güne kadar heralde yine çatlamadı kistleşti diye düşündüm.. Ben kızıma hamile kaldığımda sadece sol bacağım 4-5 gün kasığımdan itibaren deli gibi ağrımıştı. Tek belirtim buydu. Ondan sonraki hamileliğimde göğüslerim davul gibi şişti ve çok hassaslaştı, acıdı. Bundaysa şimdilik sadece karında bir gerginlik gibi bişey var... Demem o ki hepsi farklı farklııı.. Test yaptırmıyorum çünkü adetimi biraz geçsin ve değer katlasın istiyorum.. Geçen hamileliğimde de aceleci davrandım ve düşükle sonuçlandı.. O yüzden korkuyorumm az zaman geçsin..

Ah be anam alıştık artık hamilelik durumlarına. 3. hamilelik bu benim.. Biraz zaman geçsin, testi tekrarlamak zorunda kalmam böylece..

1-2 gün kala en erken..

Benim sol yumurtalığımda batma var canım..Bi de karnım bi tuhaf.. Başka birşey yok..

Iyi dayaniyosunuz valla benm gecen ay 5 gun gecti gunde 3 defa test yaptim 2 defa hast gittim :-)

1-2 gün kala en erken..

Demek bir kızın varrr:) kardeş geliyorrr desene:KK66: kaç yaşında kızın??
Benimde oğluşumdan önce ve sonra iki düşüğüm oldu, hele ikinci düşüğüm, oğlum 1 yaşındaydı, 3 aylıktı düştüğünde:KK43: cinsiyetini öğrencektik nerdeyse!! Ama olmadı,
Hastaneden geri dönerken arabayı kullanan eşime : git evdeki oğluna iyi sarıl, bir daha çocuk filan yapmam ben diye kızgınlıkla söylendim! Hiç sesini çıkarmadı yazık kocişim!!
Sonra harala gürele geçti zaman, oğlum oldu 6 yaşında kardeş ister benden!! Hadi dedik şimdi:KK66: ama hiç unutamıyorum o düşüklerin acısını sancısını:KK43: seni iyi anlıyorum!! Ama olumsuz düşünme ! bak yine tutturdun, inşallah bu sefer kucağına alacaksın, inşallaaaahh:):)

Demek bir kızın varrr:) kardeş geliyorrr desene:KK66: kaç yaşında kızın??
Benimde oğluşumdan önce ve sonra iki düşüğüm oldu, hele ikinci düşüğüm, oğlum 1 yaşındaydı, 3 aylıktı düştüğünde:KK43: cinsiyetini öğrencektik nerdeyse!! Ama olmadı,
Hastaneden geri dönerken arabayı kullanan eşime : git evdeki oğluna iyi sarıl, bir daha çocuk filan yapmam ben diye kızgınlıkla söylendim! Hiç sesini çıkarmadı yazık kocişim!!
Sonra harala gürele geçti zaman, oğlum oldu 6 yaşında kardeş ister benden!! Hadi dedik şimdi:KK66: ama hiç unutamıyorum o düşüklerin acısını sancısını:KK43: seni iyi anlıyorum!! Ama olumsuz düşünme ! bak yine tutturdun, inşallah bu sefer kucağına alacaksın, inşallaaaahh:):)

Ay canım yaa.. Demek sen de yaşadın aynı durumları..:KK43:( Gerçekten yaşayan bilir çok zor atlatmak.. Oğluna sağlıklı ,şanslı bir ömür diliyorum.. Benim kızım da 4 yaşında ve kardeş diye yanıp tutuşuyoruz:)) Karnına bebek koydun mu diye sorup duruyor..:)))
Neyssseee geçmişe mazi diyoruz vee önümüze bakıyoruz.. Rabbim hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin.. En önemlisi bu..

Ay canım yaa.. Demek sen de yaşadın aynı durumları..:KK43:( Gerçekten yaşayan bilir çok zor atlatmak.. Oğluna sağlıklı ,şanslı bir ömür diliyorum.. Benim kızım da 4 yaşında ve kardeş diye yanıp tutuşuyoruz:)) Karnına bebek koydun mu diye sorup duruyor..:)))
Neyssseee geçmişe mazi diyoruz vee önümüze bakıyoruz.. Rabbim hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin.. En önemlisi bu..

Amiin canım, doğru söylüyorsun ancak yaşayan bilir!! Rabbim senin de kızına uzuuun sağlıklı bir ömür versin, sizlere bağışlasın kuzuyu!!
Sen ne güzel yakaladın bebişi!! Bu sefer kucağına almayı nasip etsin Rabbim!!
Darısı başıma canım, artık ben denemelere devam, 5-6 aya kalmaz hamişim inşallahh:KK66::)

Amiin canım, doğru söylüyorsun ancak yaşayan bilir!! Rabbim senin de kızına uzuuun sağlıklı bir ömür versin, sizlere bağışlasın kuzuyu!!
Sen ne güzel yakaladın bebişi!! Bu sefer kucağına almayı nasip etsin Rabbim!!
Darısı başıma canım, artık ben denemelere devam, 5-6 aya kalmaz hamişim inşallahh:KK66::)

Ben de Eylül'den beri uğraşıyorum ..Şaka maka 6 ay geçmiş..Çabuk geçti ama kolay geçmedi.. Bu defa kucağım dolar umarım, tüm dileğim bu..

Sana da en kısa zamanda enn tatlısından bir kuzucukk diliyoruuumm.. Olacaksın tabii neden olmasın.. Hedefe ulaşana kadar insana imkansız geliyor ama değil aslında.. Sadece biraz zaman lazım her şey için..

Canım benim daha çok erken gibi benim iki gün kala hayalet gibi çıkmıştı ikinci çizgi..dört gün kala ikinci.çizgi kısmı acelenmiş gibi bembeyazdı:)) biraz daha sabret 1-2 gün kala yaparsın:KK66: inşallah hamilesindir:)

Yokkk Faranayimmm ya ben bu ay pek umitli degilim TeacherMother biliyor ovulasyonda testimde gulen yuz ciktigi gun esim is seyahatindeydi ve dondugunde 2.gunun aksami beraber olabildik ama iliskiden sonra cok agrim oldu nedense .. kasiklarimda batmalar falan belkiiii az bir ihtimal diyorum ama Rabbim bilir tabii .. Yine de heray bir heyecan yapiyorum kendime deeee :KK14:

Ama işte çok gereksiz.. Olumsuz bi durum olursa son hüsran oluyor sonra..

Bende ayni senin gibi dusunuyorummm ama sonrada insanlarin hadi hadi demesiyle (is arkadaslarim) gidip test aliyorum bu seferde negatifi gorunce uzuluoyrum hele onceden bazi aylar agladigim bile oldu :KK17:

Ben de Eylül'den beri uğraşıyorum ..Şaka maka 6 ay geçmiş..Çabuk geçti ama kolay geçmedi.. Bu defa kucağım dolar umarım, tüm dileğim bu..

Sana da en kısa zamanda enn tatlısından bir kuzucukk diliyoruuumm.. Olacaksın tabii neden olmasın.. Hedefe ulaşana kadar insana imkansız geliyor ama değil aslında.. Sadece biraz zaman lazım her şey için..

Ahhhh canim o dusuk nasil bende cok iyi biliyorum ayni benimde o sekilde oldu.. Ve birde benimki karnimda kalp atisi durdugu icin fitil verdiler oyle kendim dusurmek zorunda kaldim ... agrisi sancisi bir felaket.. O kadar istedigim bebegimi " Allahim alda canimi kurtar " diye bagiriyordum.. Gecen sene Agustos sonunda yasadim bunu .. Allahim kimseye vermesin .. Onceden dusuk duyardim hic onemsemezdim .. Yine olur der gecistirirdim arkadaslarimi.. ama simdi duysam yuregimde bir sizi oluyor .:KK14:. Hamile birini gorsem saglikla sihatle kucagina almak nasip olsun diyorum ... Bende tam anlamiyla bu subattan beri deniyorum hamisligi .. Hic bilmedigim seyler ogrendim bu sayedeeee :KK16::KK16::KK16:

Bende ayni senin gibi dusunuyorummm ama sonrada insanlarin hadi hadi demesiyle (is arkadaslarim) gidip test aliyorum bu seferde negatifi gorunce uzuluoyrum hele onceden bazi aylar agladigim bile oldu :KK17:

Ahhhh canim o dusuk nasil bende cok iyi biliyorum ayni benimde o sekilde oldu.. Ve birde benimki karnimda kalp atisi durdugu icin fitil verdiler oyle kendim dusurmek zorunda kaldim ... agrisi sancisi bir felaket.. O kadar istedigim bebegimi " Allahim alda canimi kurtar " diye bagiriyordum.. Gecen sene Agustos sonunda yasadim bunu .. Allahim kimseye vermesin .. Onceden dusuk duyardim hic onemsemezdim .. Yine olur der gecistirirdim arkadaslarimi.. ama simdi duysam yuregimde bir sizi oluyor .:KK14:. Hamile birini gorsem saglikla sihatle kucagina almak nasip olsun diyorum ... Bende tam anlamiyla bu subattan beri deniyorum hamisligi .. Hic bilmedigim seyler ogrendim bu sayedeeee :KK16::KK16::KK16:

Ay canımmm yaa:KK43:(( Benim de birden sancı tuttu kendi kendime düşürdüm ,ama ne sancıydı.. Neyse bu tarz şeyleri de konuşmak da hatırlamak da istemiyorumm.. Bu son anlatışım ve hatırlayışım olsun.. Hepimize..

Kuzuumm sende mi düşük yaptın:KK43: yazını okurken tüylerim ürperdi, gözlerim doldu!! bende ilk bebeğimi düşürdüğümde çook ağlamıştım!! 15 gün sürdü kanamam bir türlü bitmiyordu,resmen inliyordum,bağırıyordum evde!!sonra dedim götür beni!! Dr. hatası mı bilmiyorum, yine yattım baktılar bişey mi kalmış diye!! Kazıdılar içimi :KK43: Oyy ilk çocukta da ne zor, bilmiyorsun hiçbişey!! Sonra gözüm korkmuştu 2-3 yıl bekledim, sonra oğluşuma hamiş kaldım( o da ayrı bir macera) oğluma hamiş kalmak için çok uğraştım, ama bebeğim 1 yaşındayken yine tesadüfen hamile kaldım(Rabbimin işi işte!) işte bak onu 3 aylıkken düşürdüğümde çok kötü anılarım var!!Rabbim bir daha yaşatmasın!! Yaşamayan bilemez, doğumdan daha zor, bide düşükten sonra aynı lağusa gibi yatıyosun:KK43: Allahım sen bi daha gösterme, pisikolojinde rahminde mahfoluyor:KK43:
Ben bilinç altında niye bebek işini bu kadar erteledim şimdi anlıyorum aslında!!

6ynagava.jpg

Son düzenleme:

Şubattan beridir de ben başladım uğraşmaya! Bakalım :) Rabbim herşeyin zamanını iyi bilir!! Bana düşen sabretmek!!Rabbim sağlıkla kucağında gösterdin bebişin şansıyşa uğuruyla doğsun inşallahhh:)
Darısı başımıza:)
umupa6e3.jpg

Yokkk Faranayimmm ya ben bu ay pek umitli degilim TeacherMother biliyor ovulasyonda testimde gulen yuz ciktigi gun esim is seyahatindeydi ve dondugunde 2.gunun aksami beraber olabildik ama iliskiden sonra cok agrim oldu nedense .. kasiklarimda batmalar falan belkiiii az bir ihtimal diyorum ama Rabbim bilir tabii .. Yine de heray bir heyecan yapiyorum kendime deeee :KK14:

canım benim hiç belli olmaz Rabbim ol derse olur inşallah:KK16: kaç gün var bat.a heyecanlandım :KK52::KK52:

X