Saç Rengi ve Saç Boyama Palette 8-77 tarçın bakır

aynen benimde ama nasi yapicam o var bide bu boya heryerde bulunuomu?beyaz ve yeşil gözlülere yakışırmı bu saç rengi?Çünkü daha önce sari yaptim hic yakışmadi bana:1closedeyes:

bence bu renk beyaz tenliler için yapılmış yeşil gözlüysen bide süper oluyo çünki burenk saça en güzel yeşil kıyafet yakışıyo.benim saçım kestaneydi onun üzerine boyatım biraz koyu oldu ama yinede rengi çok güzeldi kapaktakine yakın bi renkti.ama renk çabuk açılıyo her ay boyamak lazım veyada ben çok sık banyo yaptığım için çabuk aktı

evet bende çok beğenerek kullanıyordum ama artık saçlarıma dokunmuyorum şu an kendi rengi senelerdir görmemiştim boyadan röfleden çok güzelmiş beee....

wayyy Simone yi koymussun tamda bende böyle düşünmüştüm...Evet arkadasım bu renğe cok cok yakındelikafadulden

ya kızlar kutunun ustundekı resim tam bı turuncu ben bakır kumral ıstıyordum ya tupturuncu olursam

tupturuncu olmazsın canım emin ol (platin sarının üzerine boyamayacaksan tabi)ama bakır kumral nasıl bir renk onu tam bilmediğim için bir şey söyleyemeyeceğim yerimseniben

niye durmasinki simoneden neyimiz eksik:jeyyar:
bende beyaz tenli ve yesil gözlüyüm hatta gözlerim daha büyük ondan ama hoş kadin gerçekten:))

Ya kızlar bide ben hata yapip siyah yaptim saclari hergün beyaz sabunla akıtıyorum fakat tam bu renk tutmasi icin saclarimi ne renk yapmam lazim sizce?Tam bilgi verirseniz sevinirimsositososito

yok yaa korkmayın koyuysa saçınız zaten okadar açılması mümkün değil..ama saç renginiz çok açıksa aynen üstteki gibi durabiliirr...
sadece güneşte öylee duruyo yıvrılar...

eee baktim heryere bu boyadan burda yok ayrıca:1no2:
nabıcam simdi ben aklimada soktunuz:1shok:

ya benimde aklıma takdınız bu rengii bende ypıcamm en yakın zamanda

Ben cesaret edemıyorum kızlar boyamaya bana olur mu bu renk onu da bılmıyorum saclarım kumral gozlerım kahve beyaz tenlıyım ama olmaz dıye tereddut edıyorum sonucta bakır bı renk ucuz bakırlar gıbı durmasını ıstemıyorum hatta kumral bakır olsun ıstıyorum tupturuncu mu duruyor bu renk bıraz daha resım eklesenız

niye durmasinki simoneden neyimiz eksik:jeyyar:
bende beyaz tenli ve yesil gözlüyüm hatta gözlerim daha büyük ondan ama hoş kadin gerçekten:))

Ya kızlar bide ben hata yapip siyah yaptim saclari hergün beyaz sabunla akıtıyorum fakat tam bu renk tutmasi icin saclarimi ne renk yapmam lazim sizce?Tam bilgi verirseniz sevinirimsositososito

ben onun demedim cnm yanlış anlama sürekli bakım ve makyaj gerekir bence ondan dedm ben de beyaz tenli yeşil gözlüyüm ama böyle renklere cesaret edemiyorum :1rolleyes:

patlıcan morunun üzerine bu saç tutar mı arkadaşlar???biraz sabunla akıtsam ve sonra tarçın bakıra boyasam nasıl olur???

arkadaşlar bu sabunla akıtma olayı doğrumu ki ben kuaföre srdum dediki zaten her yıkanmada saç rengi akar şampuan renkleri farklı olduğu için bazılarında aktığı gözükmez ama beyaz sabunda net gözükür yani o beyaz sabunun akıttığından değil dedi ben denemediğim için biliyorm ama patlcn moruna tutmaz renk

arkadaşlar bu sabunla akıtma olayı doğrumu ki ben kuaföre srdum dediki zaten her yıkanmada saç rengi akar şampuan renkleri farklı olduğu için bazılarında aktığı gözükmez ama beyaz sabunda net gözükür yani o beyaz sabunun akıttığından değil dedi ben denemediğim için biliyorm ama patlcn moruna tutmaz renk

beyaz sabun akıtıyo gerçekten şampuanın rengiyle alakası yok şampuanların rengi de çok koyu olmaz ki sabunun içeriği şampuandan daha farklı sabun akıtıyo arap sabunu da akıtır delikafadulden

ben onun demedim cnm yanlış anlama sürekli bakım ve makyaj gerekir bence ondan dedm ben de beyaz tenli yeşil gözlüyüm ama böyle renklere cesaret edemiyorum :1rolleyes:

yok yanlıs anlamadim sekerim evet bendede teredüt var ama baksana esmerler bile yapıo eee bize hayl, hayl, yakısır yani:KK70:sengözlerimebaksanab

Ya o değilde her yerde bulunumuuyo dimi ne yapıcam benbenneyaptımki

bide patlıcan morunun üstüne olmaz bendede ayni durum var siyah boya napıcam bilmiom...
beyaz sabun giysilerin reengini bile solduruoki saçı nasi akıtmasın dimi ama :KK70:

X