Saç Rengi ve Saç Boyama Palette 8-77 tarçın bakır

palettenin yeni doğal boyalarında daha az amonyak formülü varmış eski doğal boya serisine göre, yani bu demek oluyoki bu renk daha çok mu tutar daha mı az akarrr :KK19: :KK66:

canım ben palette natural colors tarçın bakır aldım geçenlerde ama henüz boyamadım. dediğin gibi üzerinde 'daha düşük amonyak içerdiği' yazıyor. kutunun üzerindeki resimle eski kutuların üzerindeki resim çok farklı. bu daha koyu ve tam bakır rengi. ben bunu daha çok sevdim. önce altın karamelle tarçın bakırı karıştırcam. sonraki boyamamda ise sadece tarçın bakıra boyamayı düşünüyorum. eğer bu yeni tarçın bakırla boyayan arkadaşlar resim paylaşırsa çok sevinirim :KK66:

slmm kıslarrr banada yardımcı olursanuz eğer birr sorumm olucakk aklımm çok karışıkkk ben sacımı ilk başş sonbahar kızılına boyadım 3-4 ay sonrada bronz kahve yaptımm suann saç rengimi değiştirmek istiyorummm ve bir türlü karar veremedim yardımcı olursanız sevinirimm... şimdiden tşk ederimm

canım ben palette natural colors tarçın bakır aldım geçenlerde ama henüz boyamadım. dediğin gibi üzerinde 'daha düşük amonyak içerdiği' yazıyor. kutunun üzerindeki resimle eski kutuların üzerindeki resim çok farklı. bu daha koyu ve tam bakır rengi. ben bunu daha çok sevdim. önce altın karamelle tarçın bakırı karıştırcam. sonraki boyamamda ise sadece tarçın bakıra boyamayı düşünüyorum. eğer bu yeni tarçın bakırla boyayan arkadaşlar resim paylaşırsa çok sevinirim :KK66:

bu haftasonu boyamayı düşünüyorum olmazsa diğer hafta mutlaka resmi paylaşırım canım çünkü bende çok merak ediyorum ve kimse paylaşmıyor :63: :KK64:

şuan boyalı durumdayım süremin dolmasını bekliyorum bekledikçe koyulaşıyo sanki ama güzel bi renk çıkçağa benziyo abuk subuk bi renk gibi gelmedi bana, herşey yıkadıktan sonra belli olucakk :KK66:

şuan boyalı durumdayım süremin dolmasını bekliyorum bekledikçe koyulaşıyo sanki ama güzel bi renk çıkçağa benziyo abuk subuk bi renk gibi gelmedi bana, herşey yıkadıktan sonra belli olucakk :KK66:

Bak şimdi ben de çooook heyecanlandım :KK66: ayyy acayip merak ediyorum canım ya... boyadıktan sonra mutlaka foto bekliyorum. tarçın bakır boyucam diye adore bi yellow aldım bugün. yani göz rengimi bile önceden ayarladım :KK66:

ben de beklemedeyim bendeee :KK52: resim istiyoruum :KK66:
benim de evde duruyor. tarçın bakır boyadım koyu saçıma bakır oldu sadece açıcı ile açtım tam tarçın bakır olmadı ama farklı bi renk oldu turuncu gibi hoş birşey oldu şimdi biraz bekliyorum evde kutumlaa :KK66:

öbür başlığada yazmıştım komşumun sarı tonlarda saçını yine palette 9 sarı ve tarçın bakır karışımıyla boyadım.hürrem rengi istiyordu bide kadını ümitlendirdim çok güzel olacak gel bak die :KK70: dipleri siyahtı mor gibi bir renk aldı diğer yerlerse koyu kızıl oldu yıkandıkça akar merak etme dedim ama utandım çok üzüldüm niye böyle oldu kızlar bu rengi bilen bir arkadaş lütfen cevap versin :KK43:

çok hoşsun ya :KK70: ama turuncu çıkması gerekiyodu gerçekten, acaba kutudaki renklerimi değiştirdi biri ?

walla boya bayatmı die aklıma geldi ama tüpün üzerinde tarçın bakır yazıyordu zaten değişme olamaz.:KK25:beyaz sabunla yıka dedim :26:
artık paraya kıyar kesin bidaha bana boyatmaz :KK70:

öbür başlığada yazmıştım komşumun sarı tonlarda saçını yine palette 9 sarı ve tarçın bakır karışımıyla boyadım.hürrem rengi istiyordu bide kadını ümitlendirdim çok güzel olacak gel bak die :KK70: dipleri siyahtı mor gibi bir renk aldı diğer yerlerse koyu kızıl oldu yıkandıkça akar merak etme dedim ama utandım çok üzüldüm niye böyle oldu kızlar bu rengi bilen bir arkadaş lütfen cevap versin :KK43:
palette tarçın bakırla ilgili nette nerdeyse 1 aydır okumadığım konu kalmadı ilk defa bu boyanın mor bi renk tuttuğunu duyuyorum :KK53:

biraz koyu tuttu sankiii tam turuncu çıkmadı açıkçası en kısa zmanda foto koyacağımm :KK66:

zaten yeni kutunun üzerindeki renkte eskisine göre baya koyu canım. bende koyu olmasını istiyorum :KK66: şimdi daha da bi umutlandım :-) ben daha önce bakır sarısı kullanmıştım. çok çabuk akıyor, her yıkamada yeni bi renk alıyor :KK66: bikaç güne açılır canım

tarcın bakır kulndım ama artık hürrem saçı diye bişey çıktı sanki kızılay boyatıyo btn kadınların saçını :)

ben daha önce hürrem rengi yaptım ama koleston 12 ile tarçın bakırı yarımşar sıkıp yapıyordum saçım koyu diye.hiçte böyle olmuyodu bakın böyleydi:
$7596.jpg
bu sefer niye böyle oldu anlamadım kadına rezil olduumla kaldım :26:

zaten yeni kutunun üzerindeki renkte eskisine göre baya koyu canım. bende koyu olmasını istiyorum :KK66: şimdi daha da bi umutlandım :-) ben daha önce bakır sarısı kullanmıştım. çok çabuk akıyor, her yıkamada yeni bi renk alıyor :KK66: bikaç güne açılır canım

inşallah canım ya sağol ewt kutunun üzerindeki kızın resmi değişmiş ve amonyak miktarı azaltıldı yazmışlar.

ben daha önce hürrem rengi yaptım ama koleston 12 ile tarçın bakırı yarımşar sıkıp yapıyordum saçım koyu diye.hiçte böyle olmuyodu bakın böyleydi:
Eki Görüntüle 244228
bu sefer niye böyle oldu anlamadım kadına rezil olduumla kaldım :26:

ben kuaföre yaptırmıştım. aktıkça aynı bu renk olmuştu. çoooooooooook hoş olmuş... yüzüne tenine çok yakışmış canım :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: bu tene kızılın bakırın her tonu harika olur :KK66:

X