Saç Rengi ve Saç Boyama Palette çikolata kahve için yardıma çok ihtiyacım var

ezgisdkglu

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2014
15
0
Selam kızlar benım saçım koyu kahve yanı beyazlardan dolayı kendi rengine boyattım.3 4 ayda bir çok rahatsız olunca dip boya yaptırıyorum.Koleston 5 ve 6 numarayı yarım yarım kullanıyorum gayet koyu oluyo açık kahve yazmasına ragmen.Neyse saç rengim tutuyo 3 defa boyandı saçım çok sık boyatmamaya çalışıyorum.

Şimdii sorun şu palette 3.65 kutudaki resme benzer mi kuaföre gidip kutudakını yaptırabilir miyim? açılması şart mı sizce ? ben hiç bilmediğimden erken beyazlar yüzünden 21de boyatmak zorunda kaldım şimdi boyatırken böyle siyaha yakın değil de daha kahvemsi bir renk olsun istiyorum ben de esmerm saç koyu oldum 22. değişiklik yapmak istiyorum
(palette kutudakı resim..
cikolatakahve-3-65.jpg

yorum ve önerilerinizi bekliyorum bildiğiniz başka güzel bir kahve tonu varsa onu da paylaşırsanız sevinirim TEŞEKKÜRLERR :)))

fotoda böyle duruyor ama bana sorarsanız 3 numara koyu çıkar her boyada 3 no siyah gibi olur siz çok koyu kahve istemiyorsanz anca 5 nolu kahveler boyamanız gerek ozaman

Kuaföre bu kutudakı resmi göstersem yapabilir mi acaba yaparsa sonra ben 5 numarayla boyamaya devam ederim.yine palettede 5.5 altın parıltılı çikolata var siz deynce baktım. ama kutudakı resmde baya açık görünüyor.
saçım koyu oldugundan direk boya alıp kendm boyamam zaten.Teşekkürler yardımınız için :)

Kızlar başka önerisi olan yok mu ? :))

Kuaföre bu kutudakı resmi göstersem yapabilir mi acaba yaparsa sonra ben 5 numarayla boyamaya devam ederim.yine palettede 5.5 altın parıltılı çikolata var siz deynce baktım. ama kutudakı resmde baya açık görünüyor.
saçım koyu oldugundan direk boya alıp kendm boyamam zaten.Teşekkürler yardımınız için :)

Kızlar başka önerisi olan yok mu ? :))
Canım bu resimde olandan koyu oluyor ama çok güzel bi renk ben seviyorum

X