Saç Rengi ve Saç Boyama Palette yoğun açici ve kolesyon yoğun açici kullananlar

mrb kızlar palettenin açısını aldım ama şu ilk resimdeki değil malesef 2.resimdekini aldım
KVM30395_624.jpg

62292-42-l.jpg

malesef ilk resimdekini hiç bir yerde bulamadım:KK43: aramaya devam edicem bi yer var orda getireceklerini söyledi ama diğer yerlerde hep 2.resimdekini gösterdiler sonunda ondan aldım. altlardan başladım boyamaya ama bi dahakine üstlerden başlıcam çünkü altlar kutuda dediği gibi 2 ton açıldı ama üstler 1 ton :KK43: ama saçlarımı hiç yıpratmadı yumuşacık yaptı çok iyi geldi.artık bi daha deneyeceğim inş istediğim kadar açılır..tavsiye ederim yani ama boyayı sürerken çok çabuk davranmak gerekiyor sanırım :S o da biraz zor oluyor:KK43:

sacımınn dıplerı kndi rengım arkdslar uclarında kaldı sıyahlar palette ile açsam ne renk olur acaba bılen varmı

mrb kızlar palettenin açısını aldım ama şu ilk resimdeki değil malesef 2.resimdekini aldım
KVM30395_624.jpg

62292-42-l.jpg

malesef ilk resimdekini hiç bir yerde bulamadım:KK43: aramaya devam edicem bi yer var orda getireceklerini söyledi ama diğer yerlerde hep 2.resimdekini gösterdiler sonunda ondan aldım. altlardan başladım boyamaya ama bi dahakine üstlerden başlıcam çünkü altlar kutuda dediği gibi 2 ton açıldı ama üstler 1 ton :KK43: ama saçlarımı hiç yıpratmadı yumuşacık yaptı çok iyi geldi.artık bi daha deneyeceğim inş istediğim kadar açılır..tavsiye ederim yani ama boyayı sürerken çok çabuk davranmak gerekiyor sanırım :S o da biraz zor oluyor:KK43:

saçların ne renkti ve acılınca nasıl oldu üstüne tekrar boya yaptınız mıhihoyyyt

ya kızlar açıcıdan sonra saçınızın rengini bi koysanız hayrınıza

açıcıdan sonra benim saçlarımı örnek vereyim çok garip bi renk oldu turuncu desem değil sarı desem değil yani eşim bile beni görmesin diye gece saçıma örtü örtüp öyle yatmıştım tabi ertesi gün sabah ilk işim boyamak oldu üzerine normal sarı boya yaptım ve sonuç süperdi ama bu işler için kesinlikle saçların dayanıklı olması lazım kızlar sonuçta yanma tehlikeside var yani

Kizlar bu berbat bisey ya sakin yapmayin.Arkadasin dedigi gibi sacin saglikli dayanikli olmasi lazim yoksa kopar eliniz de kalir.Bende boyali sacima denedim fakat,uzayan saclarim yani kendi sacimin rengi acildi ama boyali yerler tam acilmadi,ustelik ordan basladim boyamaya.Uzerine boya attim tutmadi,yeniden koyu renk boya yapmak zorunda kaldim.Boyasiz saclarda iyi sonuclar alinabilir ama boyaliysa bi dusunun derim,benim saclarimi kece gibi yapti bu sey..benneyaptımki

Son düzenleme:
bişey sorcam pek anlamıyorum boyaların dilinden
saçım koyu kestane
önce yoğun açıcıyla açıp sonra kızıla yada sarı gibi renklere boyasak olurmu
cevap lütfen
birde bu ürün buralarda yok
küçük marketler var onlardada açıçı falan yok...

slm kızlar benim saç rengim çok canlı bi kızıldı sıkıldım ve rengini açmaya karar verdim palette nin yoğun açıcısını kullandım
KVM30395_624.jpg
ama dip bayam da gelmişti 5 santim den fazla olabilir ben sadece kızıl olan bölümlere sürdüm boyayı kendi saç rengime sürseydim civciv sarısı oluyo şimdi kızılın rengi bu oldu

tahminim buydu zati şimdi kızlar size soruyorum acaba hangi renge boyasam saçımı
30393_buyuk.jpg
bu renk mi?

30364_buyuk.jpg
bu renk mi?

kara veremedim fisfisfis

Son düzenleme:
30364_buyuk.jpg
ben bunu tercih ederdim ama senin zevkin önemli olan. bu biraz daha iddaalı duruyor.

ayrıca cesaretinden dolayı tebrik ederim. bende cok düşündüm ama cesaret edemeyip kuaföre gittim röfle yaptırdım. hem 5 saatim gitti hem bi sürü param gitti sonuç çingene sarısının bir iki ton açıyı garip bi renk oldu. böyle garip bi turuncu istesem tutturamazlardı... kuförde çok iyi oldu gazları falan birde ışıktan heralde orda hoşuma gitti ama evde aynaya bakamaz oldum. çok basit duruyor kafam. oksijenle açmışım gibi :KK43:((

Son düzenleme:
arzucum yorumun için teşekkür ederim bide şu var şimdi benim saç iki renkten oluşyo (sayemde tabi) üst kısmı açık kumral kendi saç rengim bu,alt rengim turunvu tek seferde bu boyayı kullansam aradaki fark kapanırmı acaba? kızlar yorumlarınıza ihtiyacım var pls.

aayyy süper olmuş tebrikler cnm ii açmışsın ..ne kdr beklettin saçında

bence 2. rengi yap çok hoş durur cnm hihoyyyt

kizlar bu acici ile kahve rengi sac ara ara acilip sonra uzerne dore kahve boyanirsa golgeli gibi durur mu?

bende kahveyi ne renk açar onu merak ediyorum adalayda kaydirigubbakcemile3

Bence denemekte yarar var desem nasıl olur saçma olur dimi :) ama canım bence sen en iyisi bi kuaföre sor.
aystea yoğun açıcıyı dene bir ton da olsa açar bence.benim kızıl saç bu hale geldiyse seninkinde de değişim olur kesin.

sarı çıkarsa turunculaştırmadan süper olur ewet kızılı bu kadar açmış kahveyi daha fazla açar gibime gelio ama benimde diplerden çıkan saçlarım sorun olabilir.. bi cm sürmemem lazım oralara :S yıpranıkmı peki saçın cnm şuan.. çoğu kişi yıprattı dio çok kararsızım çok mafoldumben

ılk yıkamada çıtır oldu sonra boyalı saçlar için olan saç kremi kullandım şuanda bi problem yok yumuşacık bide benim saçlarım çok ince telli ona rağmen çok fazla yıpranmadı kötü denilebilicek kadar.

tamam cnm çook saol denicem inşallahopuyorumnanaktan

kizlar bendde palette nin me1 super rofle serisini aldim cunku yogun acici olan cok fazla aciyormus.. ben cok acilsin istemiyordum.
ama simdi kafama takildi ben sacimin bi yerinde deneme yapicam ne kadar bekletiyim diye e haliyle boyayi hazirlamis olcam yani deneme yapip memnun kalirsam haliyle hazirladiktan 1 saat sonra sacima kullancam tamamiyle, sizce birsey olur mu?
kutuda hazirladiktan hemen sonra kullanin diyor?

X