Panik atak mi geciriyorim

Inşallah.
Carpintim çok oluyor demişsiniz ya geceleri de çarpıntıniz oluyor muydu?
Ben son zamanlarda geceleri yaşamaya başladım da.
evet geceleri de oluyordu. özellikle uyuyamadığımda. galiba uyuyamayınca sarıyordum ondan oluyordu. sürekli düşünüyordum düşününce de oluyordu.

Bende korkuyorum zaten hep korkuyla başladı benimkide korktukca arttı hep kalbime bişi olcak ve ben olucem korkusu rüyamda bile hep öldugumu gördüm kendimi kendi cenazemde gördüm ve etkisinden kurtulamadım aylarca rabbim yardımcımız olsun dua ediyorum hep bu hastalıktan olanlara çok zor cunki rabbim dusmanima bile vermesin
Sanırım bende aynı şeyleri yaşıyorum 1 haftadır kabuslar görüyorum. Bugün kapalı mr a giremedim açık mr da artık boynumun ağrısından ve baş dönemlerinden dolayı girmek zorunda kaldım daha doktor görmedi ama mr çeken teknisyen amca boynumda düzleşme olduğunu ve bunun da ankisiyete bile yaptığını söyledi . Size böyle bir şey söylendi mi gerçekten stres yapınca daha fena oluyorum.

Sanırım bende aynı şeyleri yaşıyorum 1 haftadır kabuslar görüyorum. Bugün kapalı mr a giremedim açık mr da artık boynumun ağrısından ve baş dönemlerinden dolayı girmek zorunda kaldım daha doktor görmedi ama mr çeken teknisyen amca boynumda düzleşme olduğunu ve bunun da ankisiyete bile yaptığını söyledi . Size böyle bir şey söylendi mi gerçekten stres yapınca daha fena oluyorum.
Ben beyinden boyundan sırttan emara girdim sonra böbrek ciğer ve midedende tomografi çekildim ilaçlı ama bişi yok dedi doktoe sonra endoskopi oldum onda da ülser gastrit reflü çıktı bunlar ansiyeteden mi bilmiyorum ha bide bobregimde taş ama bunları yapmaz mis taş galiba

Ben beyinden boyundan sırttan emara girdim sonra böbrek ciğer ve midedende tomografi çekildim ilaçlı ama bişi yok dedi doktoe sonra endoskopi oldum onda da ülser gastrit reflü çıktı bunlar ansiyeteden mi bilmiyorum ha bide bobregimde taş ama bunları yapmaz mis taş galiba
Tabi bütün hastalıkların başı sitres aslinda

Yok böbrek taşı reflü yapmaz babam yıllardır böbrek hastası midesinde reflü var çok şükür ki bir şeyiniz çıkmamış , ama bana öyle dendi boyunda düzleşme yapıyormuş tansiyonumu da yükseltiyor ağrı olunca, çok hastahanelerde gezmeyin gerçekten insan daha çok hasta oluyor ben bulantı ve baş dönmesine dayanamadığım için mecbur kaldım artık bilmiyorum ne olacaksa olsun Allah muhtaç etmesin ama sevmiyorum doktora gitmeyi ama işte böyle mecbur kalıyorsun

Yok böbrek taşı reflü yapmaz babam yıllardır böbrek hastası midesinde reflü var çok şükür ki bir şeyiniz çıkmamış , ama bana öyle dendi boyunda düzleşme yapıyormuş tansiyonumu da yükseltiyor ağrı olunca, çok hastahanelerde gezmeyin gerçekten insan daha çok hasta oluyor ben bulantı ve baş dönmesine dayanamadığım için mecbur kaldım artık bilmiyorum ne olacaksa olsun Allah muhtaç etmesin ama sevmiyorum doktora gitmeyi ama işte böyle mecbur kalıyorsun
Ben normalde hiç doktora gitmem ama şimdi öyle değil sanki bişi varda bulamiyorlar diye sürekli gitme isteği oluyo aynen bişi yok hamdolsun ama insan neden böyle rahatsız olur bilmiyorum sürekli bulantı halsizlik baş dönmesi kendini iyi hissetmemek insanı korkutuyor

Benimde ilk hasta olduğum zaman aynı sizin gibi boynum çok agrirdi işte emara girdim bişi yok dedi ama hala ara ara ağrır artık sinirlerimi yoksa kronikleştimi bilmiuorum ama çok zor gercekten rabbim yardımcımız olsun bide normalde hiç sinirli değilimdir ama bu hastalık sinir yaptı bende fena her şeye kızıyorum.

Peki böyle sanki boğazınıza birşey takılmış gibi hissediyor musunuz hiç ?öksürme ihtiyacı duyuyorum öyle zamanlarda ama birşey yok.

Şimdi ona taktım rahat nefes alamıyorum ama içimin pırpırlığından mı öyle hissediyorum

X