Panik Atak sorunu olanlar....

Yıllardır geçmeyen panik atağım var hissettiğim kadarı ile bunun yanında çok ileri olmasa da depresyondayım. Birçok ilaç denedim ancak çare olmadı. Hiç bir doktora tam anlamıyla devam edemedim en son bir kaç senedir hiç doktora dahi gitmemeye başlamıştım çünkü TMU ve NLP dahil her yolu deneyerek iyice böyle yaşamaya kanalize olmuştum. Ancak son zamanlarda tekrar nüksetmesi ile sanırım artık bundan tamamen kurtulmak için ciddi anlamda ne gerekiyor ise doktorun her dediğine harfiyen uyma kararı aldım. Pazartesi günü randevum var bana şans dileyin artık tam anlamıyla iyi hissetmek istiyorum.

Canım çok geçmiş olsun tmu ve NLP ney acaba?
Bir yerden başlamak gerekmiş bende onu anladm ilaçlarla bnm de aram iyi değil ama mecburen kullanıyorum yeni başladm bende ;( Şifamız Allahtan

Arkadaslar nisan 2015 te efexora basladim panik atak ve anksiyete icin 150 mg iciyordum birakmaya basladim ocak gibi 37,5 bi gun icip bi gun icmemeye basladim sanki tekrar hastalik dondu sikma istegi korkular aglamalar falân...
dozu yukselttk her gun37,5 iciyorum ama bu hastalik geri dondu !u demek arkadaslar boyle yasayanlar var mi

Nasıl peki iyileşme var mı canım
çok şükür cnm eskiye göre daha iyiyim.babam vefat edince paxilden efexora geçmiştim dışarı çıkma korkum vardı baya geçti çok şükür bide inannır mısınız böyle şeylere bilmiyorum ama ummu subyan taktım oda çok rahatlattı tavsiye ederim

Arkadaslar nisan 2015 te efexora basladim panik atak ve anksiyete icin 150 mg iciyordum birakmaya basladim ocak gibi 37,5 bi gun icip bi gun icmemeye basladim sanki tekrar hastalik dondu sikma istegi korkular aglamalar falân...
dozu yukselttk her gun37,5 iciyorum ama bu hastalik geri dondu !u demek arkadaslar boyle yasayanlar var mi
bence bianda çok dozunu düşürmüşler ondan olmuş olabilir cnm 75mg var ona geçseydin önce belki bu tarz sorunlar olmazdı

ilk ay bilmeden antidepresan kullanımının bebeğe bi zararı yok diye biliyorum cnm

ilk ay bilmeden antidepresan kullanımının bebeğe bi zararı yok diye biliyorum cnm
Canim ben kac psikiyattira gittiysek kesinlikle olmaz diyorlar gebeligin ilk uc ayi agri kesici bile veremeyiz diyorlar
Esimde onlardan dolayi istemiyor
Diyorum bi sey olmaz diye ille birak ille birak :63:
O kadar uzgunumki bu konuda onu ikna edemiyorum
Kac psikiyatira gittimse biri de oyle demedi icilebilir diye biri deseydi ona dayanarak baski yapacaktim ama iste:KK61:

ilk 3 ay yasak ama zaten öğrendiğinde 5 haftalık olucak 12.haftaya kadar içilmicek sonrasında yine içilebiliyo

ilk 3 ay yasak ama zaten öğrendiğinde 5 haftalık olucak 12.haftaya kadar içilmicek sonrasında yine içilebiliyo
Ah canim iste ikna edemiyorum anlatiyorum zaten ilk ayin 15 gunu bebek yok diyorum ama anlatamiyorum
Doktorlar ne diyorsa o onun icin
Bi de diyorum belki ilk denwmede olmaz diye ama iste

kesinlikle kiminin ilk ay oluyo kiminin 1 sene kiminin daha fazla.nasip kısmet bu işler biraz da.

X