Saç Rengi ve Saç Boyama Papatya Suyuyla Sac Rengini Acan Var Mi?

cnm yani saçın koyu kumraldan açık kumrala yani bal sarısına kadar açılacak bence alman papatyası ile olur bu:) baktın bir haftada istediğin kadar açılmadı ara verip tekrar denersin sonra öyle olur sanırım
büyük ihtimal ilk denemede karamele kadar açılabilir açık karamel filan olabilir ama hem güneşten hem de sonra tekrar denemeden bal sarısına kadar açılır tahminimce çünkü altın sarısı da bundan çok az daha açık bir renk

sence 1. resimdeli gibi olması için hiç tamamına uygulamadan direk uçlarına mı uygulayayım yoksa önce bi tamamına sonra uçlarına mı ?

papatya suyu boyalı saçı değil siyah kumralda olsa açmaz saç doğal olacak ve enkoyu rengi açık kahve olacak. saçları doğal rengi olanlar denesinler papatya suyunu boyalı olanlar hiç bir sonuç alamazlar

Kızlar size bişey sorucam,ben şuan hamile olduğum için saçımı boyamıyorum önceden boya vardı saçımda ama aylardır sürmediğim için diplerimden kendi saçlarım çok çıktı şimdi ben bu papatyayı uygulasam kendi doğal saçımla beraber boyalı saçlarımada etkisi olurmu bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

Kızlar size bişey sorucam,ben şuan hamile olduğum için saçımı boyamıyorum önceden boya vardı saçımda ama aylardır sürmediğim için diplerimden kendi saçlarım çok çıktı şimdi ben bu papatyayı uygulasam kendi doğal saçımla beraber boyalı saçlarımada etkisi olurmu bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

bence bıkaç ay daha bekle ve boyat canım. çünkü pek ıyı bır sonuç alamazsın .saçının boyalı kısımları farklı dığer yerler farklı olur. ve duyduğuma göre papatya ıle açılan saçlar daha sonra boyanırken zorluk çıkartıyormuş

ebnde bugün fısfıs akoydum sahili gittim 250 mlk papatyayı sçıma sıktım durdum benle dalga geçtiler fısfıçı oldun dediler hor gördüler... oysa çoks af niyetlerle yapıyorum ama güneşe çıkmayı istemedim ama saçlarım bir günde bi ton açıldı eheheh güzel olduyor güzel

valla arkadaşlar burdan duyaraktan 12 yaşındaki kızıma uygulayım dedim tatile çıkmayı bekledim kaldığımz otelde binbir rica saolsun lar mutfakta özel kaynattırdm bide evden getrdğim cam sil şişesine doldurup havız kenarında yaptım çocuğum yaklaşık yarım saat güneş altında pişti (oda pek heveslidir açık renk saça )ama sonuç hüsran rezilliğmemi yanim çocuğuma hayal kırıklığı yaşattığımamı ?

papatya suyu uygulayan arkadaşlar doğal saçlarınız ne renkti?
mesela "yengecburcu" sizin kızınızın saçları çok koyu renk miydi?Ben kime sorsam koyu renk saçta bile etki gösterir diyor ama en azından 2-3 kere kullanmak lazım bir de çok büyük farklar beklenmemeliymiş.Sonuçta 1-2 ton açılacak.
"rüzgardakitoz" senin saçların ne renkti canım güzel olduğunu söylüyorsun uygulayınca :)

Ben de birkaç güne deneyeceğim inşallah

cnm benim kızın kahve renkli saçları çok koyu diil ama tutmadı işte çok üzüldü yavrum valla bidaha denesemmi acaba

evet benm saçlarım açık kumral daha ilk yapmadan tuttu bugun yaptım çok guzel oldu yani çok ahımlı şahımlı değil ama parıltılı bi sarı oldu çok dagol oldu kızınızın saçına 1 hafta boyunca yapın ama kafasına iyice güneş gelmesi gerekiyor eleldiginizde saçının ısınmış olması lazım yani normal guneş yetmiyor 1 hafta muddetle yapın inanın istediginiz sonucu alırsınız eger hesaplı kullanmak isterseniz şraaap die başından aşagıya dokmeyin elinizle yayın büyük dişli tarakla taradıktan sonra güneşte bekletin inş. yardımcı olmuşumdur..

cnm inan hem güldüm hem yaptım havuzun kenarında bi elimde tarak bi elimde fısfıs kızım önümde öyle özendimki anlatamam yane güneşte çok tehlikeli hergün yapsam çocuğa zararı dokunur die korkuom bi kez daha şans verim olursa olur omasada sağlık olsun tşk ederim bilgilernz içinn

benım saclarım 13-16 yaslarımdayken orta kahveydı yazın kendılıgınden açılıyordu,
papatya suyunu da sürünce 2 ton acılıyor, ama ck hos bı renk elde etmıyorsun pek tavsıye etmıyorum
orta kahveden-açık kahveye dönustu yani ara ara.
ayrıca sürüp nemlıyken guneste durman lazım ki etkısını gostersın yoksa ıse yaramıyor

evet benm saçlarım açık kumral daha ilk yapmadan tuttu bugun yaptım çok guzel oldu yani çok ahımlı şahımlı değil ama parıltılı bi sarı oldu çok dagol oldu kızınızın saçına 1 hafta boyunca yapın ama kafasına iyice güneş gelmesi gerekiyor eleldiginizde saçının ısınmış olması lazım yani normal guneş yetmiyor 1 hafta muddetle yapın inanın istediginiz sonucu alırsınız eger hesaplı kullanmak isterseniz şraaap die başından aşagıya dokmeyin elinizle yayın büyük dişli tarakla taradıktan sonra güneşte bekletin inş. yardımcı olmuşumdur..

Ayy inan çok sevindim canım.Başından beri seninle konuşup duruyoruz zaten.
Senin saçlarında güzel olacağına emindim açık kumral ya.Benimkisi koyu kumral bakalım ne olacak umarım güzel bi renk olur,bugünlerde yazlığa gideceğim orda denerim ama internetim yok orda artık eve dönüşte sonuçları yazarım.

saçlarım boyayla tanışmadan önce papatya suyu ile açardım hep...koyu kahverengi idi doğal saçrengim özellikle dışarı çıkarken papatya suyunu sürüp çıkardım...2 haftada bayaa açılırdı saçlarım...papatya suyunu sürdüğünde güneşte durman gerekiyor(aynı şeyleri oksijenli su içinde söylüyorlar o da açıyormuş saçı yıpratmadan ama ben denemedim)

saçalrı orta renklerde olanlar özellikle kestane gibi hafif kızıl kahve saçlılar eğer karamel bakır istemiyorlarsa papatya iyi bir tercih olmayabilir çünkü içinde hafif kızıllık bulunan saçı karamel olarak açar ya da turuncu ağırlıkta ama saçı hafif küllü olanların veya kızıllık olmayanların daha sarımsı olarak açar galiba saçı açık kumrala yakın olanların saçlarını da altın sarısına kadar açar sanırım boyadan daha az zararlıdır elbet ama şu güneşte tehlikeli artık kurutma makinesi ile aynı açılma olmuyor mu?

ben oksijenIi suyıa acmıstım sacIarımın rengini bide bunu deneyın isterseniz biIdigimiz eczaneIerde satiIan oksijenIi su

X