parfüm önerileri

HayatBen

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2016
2.699
1.137
arkadaslar selam,

çeyizim için parfüm önerileri istiyorum ama öyle bildiğiniz marka tarzı uçuk pahalı olanlardan değil..
ne bileyim zara , avon , farmasi , mango , h&m vs. markaların.. boyner de bazen kampanyalı ürünler oluyor sanırım.
Zara ' nın orchid kokusunu almıştım gayet uyguna .. ama zamanla çiçek kokusu sevmediğimi fark ettim.. tatlı bi kokusu vardı pek beğenemedim.
çok çiçeksi kokuları sevmıyorum.. ne bileyim malum çeyiz kadınsı kokabilir yani :KK66:
sizin önerebileceğiniz var mı?

Aşağıdakileri deneyen var mı ? Benim kokum Yosun meşe vanilya ve sandal ağacı karısımıymış sonunda öğrendim :KK66:

Eklentiler

• 9776980951090.jpg
    9776980951090.jpg
    17,4 KB · Görüntüleme: 241
  • farmasi.jpg
    farmasi.jpg
    27 KB · Görüntüleme: 260
  • koton.jpg
    koton.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 179
  • mavi.jpg
    mavi.jpg
    23,6 KB · Görüntüleme: 191
Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaslar selam,

çeyizim için parfüm önerileri istiyorum ama öyle bildiğiniz marka tarzı uçuk pahalı olanlardan değil..
ne bileyim zara , avon , farmasi , mango , h&m vs. markaların.. boyner de bazen kampanyalı ürünler oluyor sanırım.
Zara ' nın orchid kokusunu almıştım gayet uyguna .. ama zamanla çiçek kokusu sevmediğimi fark ettim.. tatlı bi kokusu vardı pek beğenemedim.
çok çiçeksi kokuları sevmıyorum.. ne bileyim malum çeyiz kadınsı kokabilir yani :KK66:
Avon ındassence

arkadaslar selam,

Uygun fiyatlı olarak AKER giyim mağazasında satılan PEARL isimli parfümü tavsiye ederim. Çok hoş naif bir koku, üstelik kalıcı.

Rare Pearls EDP - 50ml
Avon bu değil mi ? avon da ?
Hayır canım Avon değil. Giyim mağazası var ya hani AKER, genellikle tesettür kıyafetleri var. Orada satılıyor. Ben aldım çok beğeniyorum kokusunu, hatta kaç kişiden de iltifat aldım güzel koktuğuma dair. Beğenilmeyecek bir koku değil kesinlikle. Ama başka yerde satılmıyordur heralde, yakınında Aker mağazası varsa bir bakabilirsin, kasanın orada oluyor.

Hayır canım Avon değil. Giyim mağazası var ya hani AKER, genellikle tesettür kıyafetleri var. Orada satılıyor. Ben aldım çok beğeniyorum kokusunu, hatta kaç kişiden de iltifat aldım güzel koktuğuma dair. Beğenilmeyecek bir koku değil kesinlikle. Ama başka yerde satılmıyordur heralde, yakınında Aker mağazası varsa bir bakabilirsin, kasanın orada oluyor.
tamam canım çok tşkler

arkadaslar selam,

Kızlar benim kokummm vanilya sandal ağacı karısımıymış yosun ve meşe karısımları olan parfümlermiş.. Bende aşağıdaki parfümleri buldum bildikleriniz yada aşağıdakileri kullanan var mı ?

Eklentiler

• farmasi.jpg
    farmasi.jpg
    27 KB · Görüntüleme: 198
  • koton.jpg
    koton.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 380
  • mavi.jpg
    mavi.jpg
    23,6 KB · Görüntüleme: 168
  • 9776980951090.jpg
    9776980951090.jpg
    17,4 KB · Görüntüleme: 238
Kesinlikle alien mor şişeli bi parfüm afridizyak etkili ve insanin kendini bile öpesi gelir o derece efsane bir koku benm icin her kokladigimda ve kokusu geldiginde burnuma tarif edilemez bir koku cok fazla notasi var garip bise gercekten ceyizimde de sorduklarinda onu istemistim kullanmaya kiyamiyorum ama bir fis bile yetiyor👍

Kesinlikle alien mor şişeli bi parfüm afridizyak etkili ve insanin kendini bile öpesi gelir o derece efsane bir koku benm icin her kokladigimda ve kokusu geldiginde burnuma tarif edilemez bir koku cok fazla notasi var garip bise gercekten ceyizimde de sorduklarinda onu istemistim kullanmaya kiyamiyorum ama bir fis bile yetiyor👍
Uygun fiyatli kismina uymuyor ama bi gun almani tavsiye ederim

Lcwakin tum parfümlerini beğeniyorum ayrıca avonnda celebre little black incandessence

X